Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Системата за регулиране на возията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Системата за регулиране на возията

    Здравейте
    имам едно питане относно начина на работа на системата за регУлиране на возията. Разбрах че се командва от ключето /H N S/но когато го превключвам не чувам никакви шумове доколкото прочетох трябва да има моторче . Къде се намира как деиства на амортесиорите и как да проверя дали работи? моля кажете

  • #2
    До: системата за реголиране на возията

    И според Вас всички ние трябва да знаем за какво возило става въпрос. Щото на любимия на целия форум голф двойка няма май такава система.

    Коментар


    • #3
      До: Системата за регулиране на возията

      трудно ми е да си представя как някои хора си пускат постовете без изобщо да се замислят какво пишат...

      Коментар


      • #4
        До: Системата за регулиране на возията

        Фърлям на боб...Митцукоши трЕбва да е.ПаджерО!!!.За Дайхатцу не съм чувАл да имат таквази екстра.Ама като гледам в кой раздел е...па ше фърлям,дано уцеля тоя път...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Системата за регулиране на возията

          най-вероятно за Фероза става въпрос. В моята има такава екстра, моторчето и работи , ама ефективността и е нулева !
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • #6
            До: Системата за регулиране на возията

            Ферозата определено има такова нещо.

            При мен все още работи и се усеща разлика (засега )

            Има четири двигателчета - по един на всеки амортесиор (монтирани са над него), кутията за управление е някъде зад задния ляв калник.
            За повече информация погледни в докуметацията.
            LZ1GUS

            Коментар


            • #7
              До: Системата за регулиране на возията

              Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
              трудно ми е да си представя как някои хора си пускат постовете без изобщо да се замислят какво пишат...

              щом пиша следователно мисля а ти щом нямаш да кажеш нещо съществено не пускай постове за да си убиваш времето
              на останалите благодаря за инфото
              Последно редактирано от Паджеровод; 11-02-08, 17:22. Причина: Сега сте квит. Моля, не продължавайте!

              Коментар


              • #8
                До: Системата за регулиране на возията

                Имам, работи, при това разликата се усеща доста осезателно.
                Върти разни джаджи в амортисьорите и променя твърдостта и. Ако не бръмчи, или са сменени амортисьорите, или има електрически проблем, но е по-скоро първото. Виж си жиците до там, дали ги има кутийките, и дали не е изгорал бушон.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #9
                  До: Системата за регулиране на возията

                  Тази система май е само за предните? На моята има само отпред такива щучки. Ама ми се струва, че отзад няма и място за тях. То сигурно е описано в раководството ма кои да чете.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Системата за регулиране на возията

                    Първоначално публикуван от Deian_g Преглед на мнение
                    Тази система май е само за предните? На моята има само отпред такива щучки. Ама ми се струва, че отзад няма и място за тях. То сигурно е описано в раководството ма кои да чете.
                    Точно под задните седалки има едни капачки и там са разположени двигателчетата за задните.
                    LZ1GUS

                    Коментар


                    • #11
                      До: Системата за регулиране на возията

                      Първоначално публикуван от gusa Преглед на мнение
                      Точно под задните седалки има едни капачки и там са разположени двигателчетата за задните.
                      Да, мястото го знам но ми се стори малко. То на моята няма отзад. Явно са сменени с обикновени.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Системата за регулиране на возията

                        Първоначално публикуван от Deian_g Преглед на мнение
                        Да, мястото го знам но ми се стори малко. То на моята няма отзад. Явно са сменени с обикновени.

                        Явно са сменени - при мен са там и мястото е още по малко , даже не знам дали могат двигателчетата да се извадят през тези отвори
                        LZ1GUS

                        Коментар


                        • #13
                          До: Системата за регулиране на возията

                          Баси,и Ферозата ли има такова?То,явно принципа е един,с моторче,което върти стеблото на амортисьора...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #14
                            До: Системата за регулиране на возията

                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Баси,и Ферозата ли има такова?То,явно принципа е един,с моторче,което върти стеблото на амортисьора...
                            Да точно така е направено и на Кията ли е така?
                            Прикачени файлове
                            LZ1GUS

                            Коментар


                            • #15
                              До: Системата за регулиране на возията

                              Първоначално публикуван от gusa Преглед на мнение
                              Да точно така е направено и на Кията ли е така?
                              Не.Едиствената друга джипка,за която се сещам е Паджеро.Иначе има регулируеми амортисьори на КОНИ,които лесно биха могли да се преработят с такава система...
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X