Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лека кола Ровър-съвет и инфо...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лека кола Ровър-съвет и инфо...

    Налага ми се да взема втора кола за семееен автомобил за жена.Моля за информация за Ровър 200 или 214 (каква е разликата между тях) ако някой има наблюдения да сподели като по специално ме интересува дали се намират лесно части и дали са скъпи.Гледам че имат няколко комплектовки с различни двигатели 1,1 / 1,4 / 1,6 та незнам кой от тях е най надежден и дава най малко дефекти.

  • #2
    До: Лека кола Ровър-съвет и инфо...

    чети тук:

    http://www.roverclub-bg.com/forum

    Mitsubishi L200, 2.5 TDI (2006) Intense, Mitsubishi Outlander 2.4 MIVEC CVT ( 2008 ) Instyle +

    Коментар


    • #3
      До: Лека кола Ровър-съвет и инфо...

      Благодаря за препратката.

      Коментар


      • #4
        До: Лека кола Ровър-съвет и инфо...

        здравей колега аз лично те съвветвам да си вземеш дизеловия вариант на модела 200 и то sdi аз карам такъв и тряба да си призная че до преди това не харесвах дизели но това е страхотен двигател(хонда не случайно ги слагат на техните коли)много пъргав и икономичен дизел
        за части незнам много що то досега съм сменил само ролки ремъци масла и там нормалните неща за кола нов внос цялата процедура с труда на майсторите беше 450 60 лв за труд ми взеха 0коло 50 лв
        вероятни проблеми с колата
        алармите им правят проблем уплътненията на вратите се разлепят не си пери тапицерията щот и тя се скапва
        всико друго което ще гледаш докато копуваш е като на всяка друга кола
        за бензиновите никак не съм запознат знам само че имало някаква КА серия която имала проблезс гарнитурата на главата иначе има с хондови двигатели а всички знаят че хондов двигател при добра поддръжка няма чупене
        това е колега дано съм ти бил полезен
        успех с покупката
        Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

        Коментар


        • #5
          До: Лека кола Ровър-съвет и инфо...

          214 е малко по-стар, с двигател на Хонда;
          200 е по-нов (след 1997) с ровърски К-двигател. Твърди се, че е чувствителен на прегряване

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X