Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ура!!!, купих си Дискавъри с проблеми, надявам се поправими

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не ги виждам
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      включи си монитора
      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

      Коментар


      • #18
        Монитора ми е включен , обаче когато го прочетох нямаше снимки. Явно са подлежали на цензура.
        LZ1VMH

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от goldy
          Монитора ми е включен , обаче когато го прочетох нямаше снимки. Явно са подлежали на цензура.
          Аз ги добавих..

          Коментар


          • #20
            30-40лв труд за накладки не е малко, освен ако не става въпрос за 4-те колела...

            ще се радвам, ако "обнародваш" цените на частите в моята тема
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              Дискове за Диско-1

              Трябва да сменя дискове, накладки, селентови втулки на надлъжни щанги и около 5 kg семеринги, тампони, накрайници и т.н.
              Дайте мнение: Bendix - цена Х, или оригинални от Мото-пфое - цена за дискове 70-80 лв., за накладки не знам.
              Монтьор, с който работя 15 години ми предлага Bendix, а от 2-3 места чувам, че не били оригинални, били менте и все неща в тоя дух.
              Между другото взех гуми от goldy, с "интересните цени" -регенерати на Polaris-неочаквано добра на градски асфалт, размер 7"/R16Cobra, но при пълен десен опира в дясната надлъжна щанга, която държи предния мост.[/b]
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #22
                Оригинални BENDIX внасят Канекс, магазина им е на "Козлодуй", от "Раковска" завиваш вдясно и на спирката на трамвая. Ако ги купиш от там, давам гаранция че не са ментета и ще ти свършат работа.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #23
                  Re: Дискове за Диско-1

                  Първоначално публикуван от c_gul
                  Трябва да сменя дискове, накладки, селентови втулки на надлъжни щанги и около 5 kg семеринги, тампони, накрайници и т.н.
                  Дайте мнение: Bendix - цена Х, или оригинални от Мото-пфое - цена за дискове 70-80 лв., за накладки не знам.
                  Монтьор, с който работя 15 години ми предлага Bendix, а от 2-3 места чувам, че не били оригинални, били менте и все неща в тоя дух.
                  Между другото взех гуми от goldy, с "интересните цени" -регенерати на Polaris-неочаквано добра на градски асфалт, размер 7"/R16Cobra, но при пълен десен опира в дясната надлъжна щанга, която държи предния мост.[/b]
                  Ех ,твоята край няма .Накрая като я направиш като от магазина ,да не я смениш цялата.Обикновенно така става с перфекционистите.
                  B+

                  Коментар


                  • #24
                    дайте магазини

                    Дайте адрес или координати на някой магазин за ленд ровър с добро качество и цени / нещо като ефтина и питателна храна !?/
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: дайте магазини

                      Първоначално публикуван от c_gul
                      Дайте адрес или координати на някой магазин за ленд ровър с добро качество и цени / нещо като ефтина и питателна храна !?/
                      За нещата дето пишеш (накладки, семеринги, лагери, т.н.) не ти трябва специализиран магазин за Ленд Ровър. Пробвай магазини като Ауто Плюс ..

                      Иначе :
                      На Мото Пфое не го знам
                      Дару кар - 960 1634, 960 1610, 960 1636
                      Трейд кар - 955 5231

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X