Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Алпите, ските, и още нещо....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Алпите, ските, и още нещо....

    МОД:
    Темата произлиза от "CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа"



    Браво на outback, трахотно преживяване което явно не е само моя мечта а като гледам на половината форум, най-искрено ти завиждам за всичко което си видял! Впечатлен съм от това което са постигнали другите нации и същевременно натържен в каква идиотска държава живеем потънали в мизерия и боклуци
    Последно редактирано от Венци- малкия; 07-02-08, 17:14.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

    Първоначално публикуван от Stela Преглед на мнение
    Красиво!!!Тази природа..и тези хора просто знаят как да живеят.
    важното е, че знаят къде да си хвърлят боклука...
    аз от години се каня за нещо такова, но определено не през зимата...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

      Първоначално публикуван от deniss Преглед на мнение
      БРАВО!!! Страхотно пътишествие.За мен това е като сбъдната мечта.Направили сте перфектни снимки.Имаш ли представа какви са цените на хотелите в ски курортите ,и цените за ски пистите?
      представа имам,защото ходя от 6 години на ски из Европа....
      по хотели отдавна не ходя,а по къщи,който наемаме за 7 дни.Цената средно е 20-30 евро на ден на човек,картата навсякъде е 30 - 35 евро на ден,но се взима за 6 дни и е по евтина.
      За сравнение на Банско ,в калта е кусмет ако спиш за по-малко от 40лв на цовек в подобни условия,картата е 50лв?!?!

      Дали има нещо общо,а?
      IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

      Коментар


      • #4
        До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

        Да наистина темата и снимките са невероятни - повдигат много въпроси и още толкова отговори... от типа на "абе не можеме ли ние да промениме нещо в тази наша държавица".....

        Коментар


        • #5
          До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

          Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
          Да наистина темата и снимките са невероятни - повдигат много въпроси и още толкова отговори... от типа на "абе не можеме ли ние да промениме нещо в тази наша държавица".....
          Ами явно повечето членове на форума са дорасли да виждат и искат промяната, както и да са част от нея, но вероятно сме незначителна част от населението като цяло, което не се замисля за тези неща
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6
            До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
            Ами явно повечето членове на форума са дорасли да виждат и искат промяната, както и да са част от нея, но вероятно сме незначителна част от населението като цяло, което не се замисля за тези неща
            Явно е така!
            И аз, и моето семейство и моите познати с техните семейства не си изхвърлят боклука от прозорците на колите! Пита се тогава - какво е това бунище навсякъде покрай нашите пътища?!!!
            Наистина явно сме незначителна част!!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              До: CAMPER 2008 - 4600 километра из Европа

              Вече сме извън темата, ако някой модератор иска нека я направи като нова.

              Принципно аз съм за някаква инициатива дори и от лицето на оффроуд обществото за някаква промяна на морала и манталитета на хората. Според мен няма ли съзнание един човек,респективно цялата нация, каквито закони да се приемат, каквито и финансирвания да идват в БГ положението няма да се оправи, защото ние ще сме си пак същите.
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X