Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой за какъв джип си мечтае

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой за какъв джип си мечтае

    еми тва е заглавието, сега ще кажа че от както видях Г в действие на Бухово това ми е мечтата която е реалност вече
    868
    Тойота
    36.29%
    315
    jeep
    18.09%
    157
    MB
    11.29%
    98
    друг
    34.33%
    298

  • #2
    приготви се за сериозна разправия със стефан за това каде е УАЗа, по, най и още повече, хубавия и върховен 4х4, дето минава отвсякаде и тия пластмасови мътрво родени, недоизмислени боклуци немогат даже да се доближат до това съвършенство

    май се поовлякох малко, ама това наистина съм го чел някаде

    иначе аз си мечтая откакто подкарах в нашенските състезания миналата година, за нещо с хомологация. кола, която е направена да отговаря на изискванията на ФИА и теоритично може да участва в техни състезания. марката и модела не са изобщо от значение, ако отговаря на изискванията значи е достатъчно добра за мен, е и разбирасе да не е стара, най - много на един сезон и сервизирана..... май се размечтах, ама нали мечтите са безплатни
    drive alive

    Коментар


    • #3
      ми не знам за спора ама Стефчо за тези коли които съм изброил може да недоволства за цените само, пък аз като мога да си позвола Г естествено че няма да си взема УАЗ още не мога да свикна с него най-вероятно защото първите тестове на як наклон бяха сноши към 02.00 ам( представи се отлично) но "малкия вранглер" го управлявах много по добре, иначе мечтите са безплатни , а аз ги сънувам чат пат

      Коментар


      • #4
        Г то е голяма кола, висока, внимавай да не я подкараш по таван

        иначе и мечтите и сънищата понякога се сбъдват, важно било времето на сънуване. трябвало да сънуваш точно преди да ти се случова, дето сънуваш, иначе не се сбъдвало .... пълна липса на оптимизъм никаква магия
        drive alive

        Коментар


        • #5
          еми ако е писано да се въртим ще се въртим голяма работа и без тва съм го прежалил, но все пак винаги съм карал колата според състоянието и а не според това което мога

          Коментар


          • #6
            "Чаавета нанаи си феродо" (свободен "превод" на децата нямат спирачки) Същото се отнася за мечтите така че в анкетата ти >80% ще са други
            Аз лично като се размечтая и все към "космически кораби" отиват нещата - все противоречиви и инженерно не реализируеми на този етап изисквания, но затова са мечтите, ако си мечтаеш за нещо лесно то бързо ще ти се случи и ще си останеш без мечта

            Коментар


            • #7
              Г или Тойота не че нивата неми върши работа ,амам ми трябва нещо по здраво ,по голямо и по яко
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #8
                извинявам се на тойотаджиите, че неги подкрепих и дадох мнението си за други..., но никоя сериина кола неможе да ме удоволетворява като данни ... е тойотата е най-близо ама тук е за какво мечтаем! Ако имаш много пари какво би си купил? Или поне аз така я разбрах!
                4ао
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • #9
                  Аз съм "по-скромен" мечтаният джип за мен е този който при постоянна тежка експлоатация (не състезателна) ще се чупи най малко (не говоря за грешки при каране) никога няма да ме изостави поради повреда и подръжката му да е осигорена от към части и сервиз без чакане и нерви (цената и консумативите съм готов да преживея) ако някой знае такъв да ми пише .

                  Коментар


                  • #10
                    Гласувах за друг. Въпреки че от стандартните най-харесвам гадните японци. Всеки има косури за съжаление. Идиалния би взел по-малко от всички.
                    IvoVarbanov.bg

                    Коментар


                    • #11
                      казвайте какъв е "другия"

                      Коментар


                      • #12
                        мнооого дълго време си мечтаех за Витара и си я купих миналото лято
                        сега си мечтая за нов мотор, но това е друга тема...
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #13
                          Nissan Patrol GR 3.0 DI с исландски тунинг.Естествено дълга база. Скромно.

                          Коментар


                          • #14
                            При мен е без думи, просто вижте това:
                            http://www.aev-conversions.com/Gallery_HEMI.html
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              ммммм, хубаво
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X