Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Тойотата е '82 набор и с нея са се отнасяли зле... Въпреки това, обаче е АВТОМОБИЛ с който УАЗът не може да се сравни по никой показател.
    Моят 469 е 75-ти набор, отнасяли са се с него неизвестно как и въпреки това е Автомобил.
    Всичко, което прочетох тук, ме плаши. Четиридесет години "напредък" и невероятен срив в качеството.

    Коментар


    • #92
      От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Първоначално публикуван от Ahorn Преглед на мнение
      Моят 469 е 75-ти набор, отнасяли са се с него неизвестно как и въпреки това е Автомобил.
      Всичко, което прочетох тук, ме плаши. Четиридесет години "напредък" и невероятен срив в качеството.
      469 си е 469 - виждаш от пръв поглед това, което реално е...
      Автомобил в никакъв случай не е, и никога не е бил. Познавам го и отвън и отвътре и му отдавам нужното уважение.
      За разлика от Патриота е годен за употреба, с известни уговорки и съответните очаквания.
      Патриотът е лайно на абсолютно всички нива и единствената му смислена употреба е като склад за вещи, които не се боят особено от дъжд. Пълни се с вода. (само когато вали).
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #93
        От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Здравейте, следя от доста време форума, защото има интересни теми, макар и да не съм оффроудър. Много обичам обаче да ходя по горите и планините и напоследък се замислям дали да не си взема нещо по-високо и 4х4. Гледам новия Патриот и ми се вижда хич нелош, но пък е подозрително евтин. Н всичкото отгоре бензиновият му двигател е евро 5 и у нас това май няма шанс да се регистрира. Някой има ли поглед върху новите екземпляри? Любопитно ми е дали руснаците имат някакъв напредък или си я карат по старому. Ако това нещо е с качеството на Дачия и естествено може да се регистрира в България, веднага бих си взел.

        Коментар


        • #94
          От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Дачия е на светлинни години напред по отношение на качество на изработката от този урод.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #95
            От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Дачия е на светлинни години напред по отношение на качество на изработката от този урод.
            Хаха, предполагах, че ще е нещо подобно, но все пак ми се искаше да има поне някакво подобрение. Въпреки, че ако беше обратното и на тази цена, щяха да завладеят европейският пазар. Явно си има причина да е толкова евтин.

            Коментар


            • #96
              От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
              Хаха, предполагах, че ще е нещо подобно, но все пак ми се искаше да има поне някакво подобрение. Въпреки, че ако беше обратното и на тази цена, щяха да завладеят европейският пазар. Явно си има причина да е толкова евтин.
              Ами не е и евтин - имал съм Патриот сега карам Гранд - ми гранда го купих 3 ПЪТИ по-евтино и е 30 ПЪТИ по-добър (във Всяко отношение!!!) и НАДЕЖДЕН!!! Говоря от собствен опит, може просто късмета да ми е такъв
              А и Патриота го продадох на 6-ият месец на 7.8К километра - гранда не мисля да го продавам и на 6-ия месец е на близо 14К километра
              А и карането му се оказа по-скъпо 2К лева срещу 3К за два пъти повече километри (но на Газ )

              Коментар


              • #97
                От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Ами не е и евтин - имал съм Патриот сега карам Гранд - ми гранда го купих 3 ПЪТИ по-евтино и е 30 ПЪТИ по-добър (във Всяко отношение!!!) и НАДЕЖДЕН!!! Говоря от собствен опит, може просто късмета да ми е такъв
                А и Патриота го продадох на 6-ият месец на 7.8К километра - гранда не мисля да го продавам и на 6-ия месец е на близо 14К километра
                А и карането му се оказа по-скъпо 2К лева срещу 3К за два пъти повече километри (но на Газ )
                Изобщо не се съмнявам. Под евтин имах предвид, че Патриот-а е с цена като нов около 26 хил. лева, ако не се лъжа, което е направо нищо. Това разбира се, при положение, че говорим за що-годе нормален автомобил. Ако са както "нормалната" руска техника - ден ползваш, два ремонтираш, тогава вече сигурно излиза доста скъп. На картинка много ми допада и таях тайна надежда, че руснаците може би са напипали правия път, но явно няма такова нещо

                Коментар


                • #98
                  От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                  Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
                  Изобщо не се съмнявам. Под евтин имах предвид, че Патриот-а е с цена като нов около 26 хил. лева, ако не се лъжа, което е направо нищо. Това разбира се, при положение, че говорим за що-годе нормален автомобил. Ако са както "нормалната" руска техника - ден ползваш, два ремонтираш, тогава вече сигурно излиза доста скъп. На картинка много ми допада и таях тайна надежда, че руснаците може би са напипали правия път, но явно няма такова нещо

                  Виж, патриота много ми харесваше като го купих, върви много добре, добре седи на пътя, вози приятно, проходим е без модификации, Хубавец е и събира Много багаж и хора! Но е изключително Некачествен, постен като оборудване и отгоре на всичко има Конструктивни Недомислици!!!!

                  Коментар


                  • #99
                    От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                    Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                    Виж, патриота много ми харесваше като го купих, върви много добре, добре седи на пътя, вози приятно, проходим е без модификации, Хубавец е и събира Много багаж и хора! Но е изключително Некачествен, постен като оборудване и отгоре на всичко има Конструктивни Недомислици!!!!
                    пропускаш - НЕНАДЕЖДЕн. Което се очаква от една кола до поне 0- 150 000км, или е гаранционна да не напомня много-много за себе си. С две думи: СДЕЛАНО.

                    Коментар


                    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                      ... С две думи: СДЕЛАНО.
                      Недосделано..
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                        Аз като цяло не съм маниак на екстрите. Климатик и хидравлика са ми напълно достатъчни. Е, ползвам и темпомат и подгреви, но не е чак голяма болка, ако ги няма. Даже не търся и голяма проходимост, да се движи по нормално кален черен път ми стига. Материалите в купето също не ме впечатляват особено. 90% от автомобилите до 70-80 хил. лева са доволно грозни вътре и бъкани с евтини пластмаси. Държа обаче да мога да разчитам на автомобила и понеже не мога да си правя ремонти сам, не искам да вися по знайни и незнайни сервизи. За нов автомобил пък е направо задължително до 150 хил. км. да не познаваш пътя към сервиза, както е казал по-горе Живко Костадинов. Дачията също е евтина и дървена, ама пък си върви съвсем прилично и не създава никакви ядове. Както се изразяват джамбазите - качваш се и караш

                        Коментар


                        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                          Какви 150 000 км?! То целият му ресурс е по-малък. Забрави за това да разчиташ на това съоръжение. Наистина е много, ама много зле.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                            ...Наистина е много, ама много зле.
                            E kak обиди така тоя красавец

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled-1.jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5798252
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              E kak обиди така тоя красавец

                              [ATTACH=CONFIG]969010[/ATTACH]
                              Същия "красавец" ми трови живота доста време и все още кротко гние пред нас, така че имам ПРЕКИ наблюдения. Наистина не съм карал по-лош автомобил. Карал съм и китаец!
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                                Щото твоя е без тази на капака девка условно казано
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X