Обява

Свий
Няма добавени обяви.

патрул на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: патрул на газ

    Ами 60 литра пак не е зле...а дали около нея остава място да сложа и някакво резервоарче за бензин или да му търся друго място?а как е решен проблема със захранването-с плочка или с дупчене на карбуратор?
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #17
      До: патрул на газ

      С плочка е. Отдоло остава доста място, но аз реших да сложа резервоар от трабант 24л.отпред при мотора. Дали ще се получи добре зависи единствено от Коко. От него също зависи и кога ще стане.

      Коментар


      • #18
        До: патрул на газ

        Първоначално публикуван от Евлоги Преглед на мнение
        С плочка е. Отдоло остава доста място, но аз реших да сложа резервоар от трабант 24л.отпред при мотора. Дали ще се получи добре зависи единствено от Коко. От него също зависи и кога ще стане.
        ...тази седмица покарах малко повече в смесен цикъл-градско,извънградско и офроуд-с тази плочка е сакат кон-няма как да те държат за гушата и да бягаш като лекоатлет,а и разхода не е приличен за такъв вървеж...проблемът е,че като отидеш при газаджиите и сложат колата на стенда без никакъв товар прави без проблем 5000 оборота и ти казват-"еми перфектна е",като обаче я караш с 5 човека по пътя 3-3500 се правят баааавно и трудно...просто с тоя скапан дифузьор е временно решние,при това гадно-единственият начин е да се продупчи карбураторът и да се монтират там един или по-вероятно два щуцера...проблемът е,че не зная кой да го направи,а аз нямам необходимите познания и умения-съдействайте с акъл или координати на свестен майстор
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #19
          До: патрул на газ

          Пробвай да сложиш щуцерите над карбуратора - на лека кола съм го направил, пробих 2 дупки на капака (пластмасов) над самия карбуратор и там са щуцерите.

          Коментар


          • #20
            До: патрул на газ

            Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
            Пробвай да сложиш щуцерите над карбуратора - на лека кола съм го направил, пробих 2 дупки на капака (пластмасов) над самия карбуратор и там са щуцерите.
            това също съм го мислил и е добра идея-мога ли да те помоля за една снимчица,дори с телефон -ще ми е доста полезна....ако стане и при мен ще черпя
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #21
              До: патрул на газ

              И двамата сме в София - може направо да видиш как е наживо.
              Признавам - "мурдарско" леко изпълнение - но учудващо добре сработи без да дупча където не ми се ще !
              Ще се уточним с теб на ICQ ?

              Коментар


              • #22
                До: патрул на газ

                имах нисан патрул 4,2i с газово по наследство.
                мослех си че на бензин ще е голяма ламя.
                не беше.
                17/100 смесен разход.
                имах проблем:колата беше автомат и на спряло и на къси маневри все гаснеше. временно си правих маневрите на бензин, но след профилактика на маркучите нещата си дойдоха на място.

                не се страхувайте от газта. ако е кадърно, газовото е ЛАКШМИР!
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #23
                  До: патрул на газ

                  Е проблема е ,че явно не е кадърно...колкото повече говоря с колегите се убеждавам,че освен по-тясната плочка,май и изпарителя не е за този двигател...а иначе на място е змей
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #24
                    До: патрул на газ

                    здравеи колега направи няколко снимки на карбуратора и 6те се опитам да ти помогна има и друг вариант мисля 4е е по добар но даи да видим карбуратора парво

                    Коментар


                    • #25
                      До: патрул на газ

                      Първоначално публикуван от JORO GEORGIEV Преглед на мнение
                      здравеи колега направи няколко снимки на карбуратора и 6те се опитам да ти помогна има и друг вариант мисля 4е е по добар но даи да видим карбуратора парво
                      Здравей!Ето няколко снимки от монтажа-не съм сигурен,че се вижда нещо добре,но поне може да те ориентира....ако искаш кажи от къде да го снимам и на обяд ще махна филтъра да пробвам снимка от друг ъгъл....а дано нещо да стане,че си скъсах нервичките с този монтаж...
                      Прикачени файлове
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #26
                        До: патрул на газ

                        Ето още няколко снимки на карбуратора(за съжаление нямах време да махна кутията на филтъра и съм снимал отстрани...)Между другото чудех се -има ли възможност да се подаде газ през тръбичката,връщаща част от изгорелите газове в клектора???Проблем може би в този случай,е че май е под дроселната клапа,та не е ясно дали въобще ще се смесват...а за размера на сегашната плочка....то е ясно що не върви....ама поне да не харчеше...и поне да не се бях хвалил,че всичко е наред...
                        Прикачени файлове
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #27
                          До: патрул на газ

                          я ми даи някакав телефон и 6те се разберем

                          Коментар


                          • #28
                            До: патрул на газ

                            0878227322-Вальо или skype-valios1975 ако нещо не се свързваш пиши тук...
                            08седемшест5едно513четири

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X