Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Проблеми с доставките от Paddockspares

    Има и такива колеги ,които искат за забогатеят за 6 месеца.
    Sorry

    Коментар


    • #17
      До: Проблеми с доставките от Paddockspares

      За някои неща разликата е прекалено голяма и си заслужава поръка отвътн.Моя радиатор в дару е около 920 лева. В нисенс е 690.А от падок с доставката излезе 495 лева.Но пък за филтри,ремъци и шарнири примерно за моя няма голям слисъл.А и магазините които продават части за land rover всъщност са само два.Дарукар и мотопфое.Единия бивш,а другия настоящ официален представител със всичките произтичащи от това плюсове и минуси.За Леви мисля че не е сериозно да говорим.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #18
        До: Проблеми с доставките от Paddockspares

        Продавам части за двигатели и този бизнес не ми е чужд,но се учудвам.Може би това е една ниша.
        Аз и без това обмислям разширение на номенклатурата,но мислех да наблегна на гумено металните втулки по окачването.

        Коментар


        • #19
          До: Проблеми с доставките от Paddockspares

          Да, за гарнитури и уплътнениения също няма смисъл. Но:
          Водна помпа за Диско1 в Дару - 250 лв.
          От Падок - 45 евро с доставката. Чистак-бърсак производство на BearMach!
          Е? Коя трябваше да взема?

          Но да се върнем на темата. В цялата злополучна схема за доставка, присъства и български филиал на някаква незнайна компания ГеоПост. Според мен, тя е отговорна за щетите. Ако някой знае нещо повече за въпросната, моля да сподели.

          Коментар


          • #20
            До: Проблеми с доставките от Paddockspares

            Първо благодаря на модератора , че прецени че проблема ми е достатъчно голям за да отвори нова тема.!!!
            Благодаря ти!
            Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
            Хора,чак Ви се чудя толкова ли няма в България магазини за резервни части които да поемат доставка и гаранция. Или разликата в цената е прекалено голяма.
            Разликата е :
            -Раздатъчна кутия от Мото Пфое - 4000лв.
            -Раздатъчна кутия от Paddokspares - 2000лв. + доставка

            Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
            Има и такива колеги ,които искат за забогатеят за 6 месеца.
            Sorry
            ??? Политиката на МПфое е грешна! информирал съм ги писмено че имат проблем с калкулацията на цените. Те разбира се ме помолиха за мнението ми за клона в Бургас. Аз им отговорих честно.
            [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

            Коментар


            • #21
              До: Проблеми с доставките от Paddockspares

              Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
              Но да се върнем на темата. В цялата злополучна схема за доставка, присъства и български филиал на някаква незнайна компания ГеоПост. Според мен, тя е отговорна за щетите. Ако някой знае нещо повече за въпросната, моля да сподели.
              Геопост е "знайна":

              http://www.geopostgroup.com/jahia/

              ГЕОПОСТ БЪЛГАРИЯ ООД
              гр.София, община “Възраждане”
              бул.” Инж. Иван Иванов” № 70А, партер

              прочети това, може да намериш нещо в т.9-11:

              http://www.city-express.com/GeneralTermsGeopostbg.aspx

              Коментар


              • #22
                До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
                ...ГЕОПОСТ БЪЛГАРИЯ...
                Благодаря за информацията. Да, вече са "знайни", че правят бели...Щом се стигнало до тази тема, значи не са читави. Хайде, аз се отървах ама Данчо доста пари е дал.
                Последно редактирано от Lazar; 05-02-08, 12:04.

                Коментар


                • #23
                  До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                  Не бих се отказал така лесно и не бих пипал раздатката преди да получа отговор...
                  2000 лв е доста при положение, че за Диското си сменяш раздатката с рециклирана за 300, но знам ли все пак е нова...
                  Спекулациите с частите на ЛР продължават да ме учудват, хем вече е пълно с доста ЛР-и, хем цените само тук са такива надути...
                  Дали сега индийците ще променят нещо към по-добро?
                  Лош късмет, но аз предпочитем UPS, макар и по-скъпо...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                    Колега натискай ги докрай и им кажи накрая ако не искат че има и Защита на потребителите, има неочаквано добър ефект /поне аз като съм пробвал/. успех...
                    [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

                    Коментар


                    • #25
                      До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                      Аз вече сложих раздатката.
                      Комлектовахме я със част от старата.
                      Два месеца бях без лична кола и не ми се занимава вече
                      Ще продължавам да търся правата си.
                      Смятам, че няма да има някаква компенсация.
                      Защита на потребителите е доста тромава и на дали ще се заемат сериозно с проблема ми.
                      Аз се оправих, но за да не се случи същото на други колеги ще се опитам да направя каквото е по силите ми.
                      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                        Понеже и аз съм си внасял разни нещица, не от Paddock, ама от кой ли не вече, да споделя моя скромен опит:

                        Щом е с куриер, ако при самото получаване опаковката е подозрително намачкана/скъсана/пробита и т.н., Преди да сте се подписали че сте я приели, я отворете и огледайте. Ако нещо не е в ред - рекламация. Не могат да ви кажат нищо, още повече че докато не си се подписал те са на пангара. А и в повечето доставки си влиза и застраховка, която са длъжни да изплатят, ако стоката не е в ред, в следствие на транспорта.

                        Но малко или много е въпрос на късмет. Един и същи доставчик може 20 пъти да достави стока без драскотина, а после да се изложи като кифладжия. Но не трябва да им се отстъпва в никакъв случай.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                          подобен проблем, но не с авточасти, а с много по-скъпи части за машина съм имал с ТНТ...
                          За съжаление за получаването на кашона се беше подписала колежка... Ясно си личеше как е промушен и смачкан /най-вероятно с вилата на мотокара/...
                          Ходих в ТНТ, разправях се... Направиха се на луди...
                          Добре, че изпращача беше коректна фирма... Върнах им повредените аргикули и ми ги смениха с нови... За малко да изгоря с 4000Е, заради ТНТ...

                          Процедурата с такива повредени пратки е - отваряне пред независима експертна фирма - например БУЛГАРКОНТРОЛА... Иначе няма да получите никаква компенсация, или в най-добрия случай по няколко Евро на кг и евентуално няма да платите за доставката...

                          ПС: искайте да Ви застраховат стоката - при повечето куриери таксата е десети от процента от декларираната стойност...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            До: Online магазини за Land Rover

                            На мен ми оставиха OPTIMA със счупен корпус, след като направих снимки и им ги пратих веднага ми се обадиха да ми кажат, че изпращат друга за тяхна сметка. Става дума за Падокс

                            Коментар


                            • #29
                              До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                              Добра новина! Падок, чрез Интерлинк експрес вече използват директно Сити Експрес за доставките си в България. Вчера пристигна сравнително голяма поръчка - 50 кг. Комплект окачване, и разни дреболии заедно с него. Нямаше никакво забавяне, всички части бяха добре опаковани, без повреди от транспорта.
                              Последно редактирано от Lazar; 30-05-08, 12:15. Причина: уточнение

                              Коментар


                              • #30
                                До: Проблеми с доставките от Paddockspares

                                Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                                Добра новина! Падок, чрез Интерлинк експрес вече използват директно Сити Експрес за доставките си в България. Вчера пристигна сравнително голяма поръчка - 50 кг. Комплект окачване, и разни дреболии заедно с него. Нямаше никакво забавяне, всички части бяха добре опаковани, без повреди от транспорта.
                                А колко ти струва транспорта? И колко би струвал до сега с другите куриери?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X