Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Ако ще поръчва някой нещо, да се наредя и аз с поръчка от четири джанти модулари. Не са ми спешни, ама ми се иска да метна зимните гуми на тях.

    6705165BKMO - 16x7 Black Modular

    NOW £29.00 (exc.VAT)
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • От: Технически въпроси относно РР класик и части от Падок!

      Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
      Здравейте,

      Направих няколко успешни поръчки от Падок, но сега имам известно затруднение. Поръчах ето тези дискове: http://www.paddockspares.com/brakeki...d-from-ga.html
      но сега трябва да взема и апарати за тях но незнам кои. На едни пише RH а на други LH. Какво означават тези символи? ето пример: http://www.paddockspares.com/parts-a...-axle.html#p=2
      Задните са тези: http://www.paddockspares.com/brakeki...sor-wires.html
      Какви апарати трябва да взема за тях?

      И последно. Майстора ми каза че ми трябва някъква ябълка отзад която е разбита и е много зле. Някъде централно се намира отзад. Утре ще разбера точно какво е. Ще пиша ако може някой да ми каже откъде мога да го закупя или да ми го ремонтират че той вече доста време търси и сме до никъде.

      Благодаря предварително!
      Колега поръча ли този шарнир за а-рамото и от кой модел,че и на мене ще ми трябва.Има доста модели в падок и се чудя от кой да поръчвам.
      http://www.paddockspares.com/rhf500110g-ball-joint.html
      http://www.paddockspares.com/anr1799....html?___SID=U
      http://www.paddockspares.com/anr1799...-lockheed.html
      Някой ако е сменял и е запознат,моля да помага в избора.
      Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
      Land Rover Discovery II V8
      0898 пет 989 пет 9

      Коментар


      • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        Не съм го поръчвал от там. Тук в БГ го намериха от сервиза дет го правят. Към 70лв е.

        Коментар


        • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Тия юнаци от DPD (куриерите, с които пътуват доставките на Падок) нещо почват да ми лазят по нервите. Айде, че са немска фирма и събота и неделя не помръдват - хубаво, ама вече втора пратка ми откисва в Германия за три дни, при това по средата на седмицата. Изобщо, декларирания срок от 5-7 дни си е тотална лъжа в момента. Като им знам спирките, ако все пак днес стигне до Австрия и евентуално утре до Будапеща, ще изкара там минимум съботата и неделята, което значи, че в най-оптимистичен вариант ще я получа във вторник, а това са точно 11 дни. Същите ядове съм брал и със Шенкер. Изобщо, немците може да са голЕмата работа, ама спедиторските им услуги са си под всякаква критика.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            Срока е от 5-7 работни дни. Тоест ако ги пратят така че в тоя период да попаднат 2 уикенда, стават 9-12 дни съвсем "легално", и то ако по пътя няма колизии от сорта на навалял много сняг, верижни катастрофи и прочие.

            Например ако ги пратят в четвъртък, ти ги получаваш чак по-следващата седмица, в понеделник.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Срока е от 5-7 работни дни. Тоест ако ги пратят така че в тоя период да попаднат 2 уикенда, стават 9-12 дни съвсем "легално", и то ако по пътя няма колизии от сорта на навалял много сняг, верижни катастрофи и прочие.

              Например ако ги пратят в четвъртък, ти ги получаваш чак по-следващата седмица, в понеделник.
              Това е от техния собствен сайт.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5334741
              Падок са написали 5-7, според мен точно с оглед на вероятността пратката да проспи един уикенд някъде.
              Ама, както и да е - избор нямаме, така че и да мрънкаме, и да не мрънкаме - все тая.
              ______
              Б.А.
              Таман ги насолих и се оказа, че тоя път са пропуснали 2-те спирки (Австрия и Унгария) и пратката се появи изненадващо направо в София т.е. време за доставка точно 7 дни (петък-петък), понеже се съмнявам Спиди да я изкарат от депото още днес.
              Последно редактирано от stargazer; 12-01-12, 12:09.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • Paddockspares и плащане с PAYPAL

                Здравейте,
                Моля за помощ, тай като за първи път поръчам, искам да питам някой поръчвал ли е от www.paddockspares.com и да е плащал с Paypal. Аз опитвах няколко пъти и не става. Първо се регистрирах, влезнах в акаунта си, прибавих неоходимите продукти към картата и давам Checkout, минавам през всички позиции:
                Checkout

                • 1Billing Information

                • 2Delivery Information

                • 3Delivery Method

                • 4Payment Information


                  PayPal

                5. Order Review





                Water Pump and O Ring - 1.8 Petrol €22.76 1


                Subtotal
                €22.76



                €22.76
                Shipping & Handling (Shipping - The below cost is an estimated charge based on one parcel. If your delivery cost is to be different to this:

                I do not want to be notified
                Notify me by E-mail
                Notify me by Phone

                )
                €17.20
                Grand Total Excl. Tax €39.96
                Tax €7.99
                Grand Total Incl. Tax €47.95
                Your credit card will be charged for €47.95
                След това давам Place order и ме препраща към Paypal влизам в акаунта си в paypal правя плащане, връща ме в сайта на paddockspare и когато проверя за направени поръчки там няма нищо. Аз ли бъркам някъде не знам, ако може някой да помогне


                Съобщение от модератор:
                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                Прочетохте ли това
                ...ЦЪК
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 27-01-12, 16:49.

                Коментар


                • От: Paddockspares и плащане с PAYPAL

                  Странно - аз си пазарувам често, подобно на теб, но досега проблеми не съм имал - а парите взимат ли ти ги от картата. Да не би нещо в нея да не е наред? Друг път пейпал ползвал ли си?
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Парите не ги взима от картата. Пише ми че плащащия не е индентифициран, а иначе съм поръчвал от други сайтове и съм плащал с пейпал, незнам какво става. Днес платих направо чрез картата и стана сега чакам да ги пратят.

                    Коментар


                    • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Не зная дали тук е мястото на моя постинг, тъй като нещото не е поръчвано точно от Падок, но пък не е зле колегите да знаят какво ще получат. Миналата седмица си поръчах доста части от LR Direct, като това ми е третата поръчка от тях и като цяло съм много доволен. Първо, защото там имаш много варианти за избор като производител и цена на частта която търсиш и второ, транспорта е гъвкав откъм тегло-цена. Сред частите които си поръчах беше и един Diff guard на Bearmach BA-121A. Е, по-зле изработена защита не бях виждал. Сигурно някое англичанче с левия си крак беше правило заварките и то в час по трудово, най-вероятно и надрусан. Нека колегите знаят какво ще получат ако си поръчат този Diff guard от Bearmach. Все ми се струва, че преди не са били толкова зле, гледах техни снимки, но сегашната, актуална версия е много оптимизирана и изглежда много зле. Нека колеги да кажат как са били техните. По спомен колегата damyan_rm беше си купил преди време такива на Bearmach BA 121A. Колега бяха ли толкова зле изработени като моята?

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170220121040.jpg
Прегледи:1
Размер:162.2 КБ
ID:5347573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:170220121039.jpg
Прегледи:1
Размер:148.0 КБ
ID:5347572Натиснете снимката за да я уголемите

Име:160220121036.jpg
Прегледи:1
Размер:148.7 КБ
ID:5347571Натиснете снимката за да я уголемите

Име:160220121035.jpg
Прегледи:1
Размер:141.8 КБ
ID:5347570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:160220121034.jpg
Прегледи:1
Размер:143.4 КБ
ID:5347569

                      Ако някой го иска ще му го продам за цената на която съм го взел, само да се отърва от тази грозотия. Цената му е 20,60 лири.
                      LR Disco II 99 - TD5
                      www.lre-bulgaria.org

                      Коментар


                      • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Тия от Devon 4x4 ме изненадаха, пратката доФтаса за 2 дена, ебаси кефа.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:250.9 КБ
ID:5480986

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:205.4 КБ
ID:5480987

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:2
Размер:259.4 КБ
ID:5480988

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:204.8 КБ
ID:5480989

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:193.0 КБ
ID:5480990
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Тия да нямат склад в Европа?От острова нищо не идва за два дена!Късметлия!!!
                          Аз искам да похваля малко Падок.Последната пратка дойде-вътре имаше комплект кардани и разни дреболийки,м/у които и к-т подгревни свещи.Е да ама 1 от 4те липсваше и забелязах малка дупчица на кашона,която според мен свещта сама си беше направила и изпаднала от кашона.Другите 3 свободно се разхождаха в големия кашон извън своите картонени кутийки.Снимах,изпратих им снимките и им казах,че нямам претенции за една свещ,т.к. не съм отворил пратката при приемане от куриера(както е по техните правила за предявяване на претенции),но за да вземат мерки за по-добро пакетиране за в бъдеще.Отговориха ми,че ще си вземат бележка.Минаха 2-3 седмици и получавам 1 свещ-гледам и не вярвам на ушите си.Разходите им за транспорт са по-големи от стойността на свещта!!!Е,те т'ва в България няма как да се случи.Хвала на Падок!!!
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            Тия да нямат склад в Европа?От острова нищо не идва за два дена!Късметлия!!!
                            Идва, макар и рядко. От магазина отива на летището, от там в Германия (обикновено), и от там - тук. Ако сухоземно - просто се е случило да хваща първия билет при всяко претоварване.

                            На мен ми е идвала обикновена въздушна колетна пратка от щатите за 4 или 5 дни. Направо се опулих в пощата - поръчал съм в неделя презнощта примерно, и в петък получавам бележка че имам пратка.

                            Ама това за 10 години само веднъж.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                              Тия да нямат склад в Европа?От острова нищо не идва за два дена!Късметлия!!!
                              Ееее, е го бе Младене, и аз съм учуден.
                              Нямаха в момента на склад оргиналния ангренажния к-т, предупредиха ме че ще дойде на другия ден.
                              Пратката е взета от тях в 11:36ч. вечерта беше на летището и на другия ден беше в София, на следващия ден беше при мен.
                              Понякога става и чудеса. дори да не е коледа.
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • От: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Колеги,
                                Това е линк http://www.gabco.org (дано не бъде взето от админите като реклама) към сайт на българска фирма извършваща доставки от Англия. Цената е 2 лв/кг. На мен от Milner offroad Japanese 4x4 parts ми взеха 31 лири за пратка не по-тежка от 5 кг. Мой колега от офиса ги ползва и е доволен от тях. При тази фирма схемата е поръчване на стоката до адреса им в Англия. При повечето търговци това е безплатно. От там към България е по 2 лв/кг.
                                Последно редактирано от Barbaron; 13-05-13, 14:27. Причина: добавяне на текст
                                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X