Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Днес си взимам Рейндж Класик 2,4 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Днес си взимам Рейндж Класик 2,4 тд

    нямам пари за повече, надявам се за в.з. Бункера да ми свърши работа

  • #2
    Слагаш му хубави гуми. Взимаш едни вериги и със сигурност ще ти върши чудесна работа и не само да вилната зона.

    Коментар


    • #3
      днес се качих без никакъв проблем направо онемях

      Коментар


      • #4
        и още ще има да те учудва приятно.моя го имам точно от две години и продължава да ме радва със възможностите си.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          Това е все едно че си танцувал балет...
          Ако сложиш сериозни гуми, ще те вкара / и изкара / от места, където няма да си поварваш че си бил!
          Гумата му е майката и това което всеки LR има - яко шаси, добра предавка и най-интересното, колкото е по-натоварен, толкова по-добре вози!

          P.S. Аз съм с Interco и не мога да си позная джипа откакто ги сложих!

          Коментар


          • #6
            Ето го:






            Адреса в http://www.mobile.bg :
            http://www.mobile.bg/perl/printdet.c...33283167790295

            Коментар


            • #7
              С тези "цвички" наистина си само за балет!
              Майтап, не се коси!

              Коментар


              • #8
                не знам не разбирам от гуми за джип, тея са 265 х 16 но добре се справиха на доста стръмно и заледено - снежно трасе, там живея в гората

                Коментар


                • #9
                  Гумите наистина са от огромно значение..

                  offtopic :
                  Първоначално публикуван от Volk
                  ...Гумата му е майката и това което всеки LR има - яко шаси, добра предавка и най-интересното, колкото е по-натоварен, толкова по-добре вози!
                  Факт, Дифендър-а e наистина е така! Като е празен скача като козел. Като го 'напълниш' е екстра.

                  Коментар


                  • #10
                    абе не знам нещо плува предницата, вероятно е от окачването или от кормилната уредба, а

                    Коментар


                    • #11

                      Честито. От снимчиците се вижда, че са му необходими обувчици. Вземи си едни нови и наистина ще се родиш. Не знам, какво имаш предвид под "предницата плува", но ако си свикнал на кола с предно ще ти трябва време.
                      Гледай обаче да му сипваш качествено масло, да няма течове и да не го прегрееш и те уверявам, че ще ти служи вярно.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Yaro
                        Гумите наистина са от огромно значение..

                        offtopic :
                        Първоначално публикуван от Volk
                        ...Гумата му е майката и това което всеки LR има - яко шаси, добра предавка и най-интересното, колкото е по-натоварен, толкова по-добре вози!
                        Факт, Дифендър-а e наистина е така! Като е празен скача като козел. Като го 'напълниш' е екстра.
                        Затова моя дзвер по ловните дружинки са го кръстили "горския автобус" и вози цял взвод гладко като кораб!

                        Коментар


                        • #13
                          как разбрахте че гумите са за смяна, те едвам се виждат

                          вижда се обаче, че шарката е зимна, ако не са много износени са си много добре

                          ако колата се люлее, като лодка провери амортисьорите, виж дали има масло в секторната кутия /обикновено тече/, дръж под око водата и маслото, ако харчи доливай

                          не се притеснявай много за нафтата, този двигател е почти всегоривен
                          drive alive

                          Коментар


                          • #14
                            благодаря, гумите не са зле, както казах издрапах без никакъв проблем до нас, а то си е преживяване за лек автомобил без вериги е невъзможно.

                            Коментар


                            • #15
                              Не съм голям спец в гумите, но ми се струва че в дълбока кал може да те подведат..
                              Ама тука има цели професори в тази област, така че ще си трая...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X