Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Днес си взимам Рейндж Класик 2,4 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Хайде със здраве да си го юркаш по баира.

    Обаче аз да попитам дали случайно има блокаж на междинния диференциал, демек с колко положения е късия лост?
    Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
    LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
    Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

    Коментар


    • #17
      Честито!Изглежда много симпатична машина!Със здраве да си я караш!И като понатрупаш впечатления да ги споделиш с нас!Винаги ми е харесвал модела,защото съчетава комфорт с проходимост,но понеже съм се вслушвал в съвети на "разбирачи" че е със скъпа поддръжка и нежен винаги е стоял настрани от интереса ми!

      Коментар


      • #18
        ..Как се отнесох..
        Честито и със здраве да си го караш! Бвзаварийно и да не ти създава проблеми!

        ...но понеже съм се вслушвал в съвети на "разбирачи" че е със скъпа поддръжка и нежен винаги е стоял настрани от интереса ми!
        "Нежен" ми харесва..

        Коментар


        • #19
          "Нежен" е колкото артилерийски катър от първата световна война!

          Коментар


          • #20
            offtopic:
            Първоначално публикуван от Volk
            "Нежен" е колкото артилерийски катър от първата световна война!
            Вальо, абе ти си сбъркал професията май! Преди време дето каза, че подписваш разни листа, всъщност, що не пишеш? Къси, (военно/ловни) разкази например? Чета те из целия форум, нон-стоп бликаш с такива уникални литературни сравнения..

            Коментар


            • #21
              Така, де!
              Ако тоя звяр е нежен значи някой SUV трябва да е 17 годишна мацка с финна до прозрачност кожа и мигли, дето правят вятър като мигне!

              Коментар


              • #22
                направо ме разплакахте от смях, много сте готини, благодаря за пожеланията дано да се видиме на някое събиране. колата карам от два дни и вече съм влюбен. до сега карах друга класика сааб 900 от 83 година също култова кола. още веднъж благодаря.

                Коментар


                • #23
                  късия лост е с три положения HNL

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X