Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карлово Хард Ендуро! Новия сезон вече се отвори...:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    да бе
    намалете снимките максимално
    не е толкова сложно
    айде че така ще ми изхабите мегабайтите за 1 ден а и много се бави хем съм с добра връзка

    Коментар


    • #62
      Ще направя подобрение !
      Извинете ме за това неудобство...
      Просто така ми бяха дадени снимките и така ги качих...
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #63
        Един мой приятел, който ми помогна с едни неща за мотора, за което ще съм му благодарен до живот ме посъветва едно нещо..
        Той каза... "20 дни ремонт" 2 години безпроблемна работа на машината !
        Реших да го послушам, та тези дни ако момчетата от квартала отново карат, Different_Soul's Machine няма да бъде на снимките, но след това ще подготвим един супер материал !
        Надявам се скоро да се реши да стане и малко по-хубаво това временце, че тука все или роси, или вали и взе да става малко тъпо...
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #64
          Даниеле стягай си добре моторетката защото и аз съм на привършване
          и да ходим на разузнаване по Средна гора че наближава откриването на сезона.

          Коментар


          • #65
            Стягам, стягам приятелю !
            Яко се работи по въпроса, утре баща ми ще ми направи филтърната кутия и ще остане само да си намеря от някъде маркуч достатъчно тънак, че да успея да го угъна на около 90 градуса, за да може да се закачи за кутията
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X