Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да се извадим от калта?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как да се извадим от калта?

    Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
    Аааа Успява, Успява ... калта е точно от Нова Черна.

    Е значи ще трябва и витара да взимате да пробвате Шегувам се разбира се, но оная локвичка ми изглежда наистина смешна
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #32
      До: Как да се извадим от калта?

      Това чудо не е ли опряло на мостовете.Не че съм специалист, но наистина ми се струва ,че Уаза не би трябвало да закъса там.
      Между другото, това вдясно до стъклото шнорхел ли е.
      Много ми харесва как си я изрязал Уазката
      Последно редактирано от Георги Крумов; 29-01-08, 13:35.

      Коментар


      • #33
        До: Как да се извадим от калта?

        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
        Е значи ще трябва и витара да взимате да пробвате Шегувам се разбира се, но оная локвичка ми изглежда наистина смешна
        Захари ти е пуснал хубави снимки.Ела да видиш "смешната" локвичка колко скалпа е взела!В "хард разходки"има снимки от Захари,моля те разгледай ги и ако още твърдиш,че е смешна ела ще те заведа лично да опиташ да я прескочиш,пък аз ще снимам за форума.Поздрави-Чавдар
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #34
          До: Как да се извадим от калта?

          А преди Уазката кой е минал?

          Коментар


          • #35
            До: Как да се извадим от калта?

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Захари ти е пуснал хубави снимки.Ела да видиш "смешната" локвичка колко скалпа е взела!В "хард разходки"има снимки от Захари,моля те разгледай ги и ако още твърдиш,че е смешна ела ще те заведа лично да опиташ да я прескочиш,пък аз ще снимам за форума.Поздрави-Чавдар
            Точно тази локва взе съединител на Витара,Тойотата на Благо4х4,моят стар " джип"/скъсена Молотовка/,на Захари УАЗ-а и се наложи другите да минават през "ямите"/това са местата откъдето е вземана пръст за построяването на дигата на Дунава.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #36
              До: Как да се извадим от калта?

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              Точно тази локва взе съединител на Витара,Тойотата на Благо4х4,моят стар " джип"/скъсена Молотовка/,на Захари УАЗ-а и се наложи другите да минават през "ямите"/това са местата откъдето е вземана пръст за построяването на дигата на Дунава.
              Снимки на стр.4 и 5 от хард разходки от 02.04.07 и 24.03.07.пуснати от Захари
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #37
                До: Как да се извадим от калта?

                Същата локвичка ...

                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                Коментар


                • #38
                  До: Как да се извадим от калта?

                  Захари ,кой е минал преди тебе в локвата

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как да се извадим от калта?

                    И нека не сменяме темата все пак тя е: приложими ли са стълбичките в реалния офроад а не кой, как би минал през "смешната локвичка".
                    Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                    "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как да се извадим от калта?

                      Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                      Захари ,кой е минал преди тебе в локвата
                      Колега нямам представа кой е, през този ден аз бях първи в колоната и първи затънах може би някои местен е минавал преди това, но за това трябва да ти отговори колегата Чавдар.
                      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как да се извадим от калта?

                        Но имам съмнения, че е това ...

                        Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                        "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как да се извадим от калта?

                          Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                          Но имам съмнения, че е това ...

                          И тази машина е минавала оттам,но след това изнасяха дърва от гората с" джоганите" и направиха от локвата дупка/около 80см./дълбока,затова сега не може да се премине.А в момента и преди и след дупката е залято с вода,така ме не си и помислям да пробвам оттам.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как да се извадим от калта?

                            Споко, идва пролет ще проверим и калта и стълбичките......

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как да се извадим от калта?

                              Ъъъ Армейското ръководство е готино, ама случая с двойната гума е друг. Там може просто да вържеш въжето между джантите, май е нещо такова на снимката. А на дървената стълба идеята е друга.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как да се извадим от калта?

                                Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
                                Човека отначало написа ,че това е казармено приспособление ,а там като се измъкнеш и бягаш.
                                Наистина помага ,но мисля ,че и от армията е премахнато като средство.
                                Казват се фашини задължително към окомплектовката на всеки товарен автомобил в БА.
                                Ревизорите от ОДИТ ги търсеха,при липса плащаш или правиш нови.....
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X