Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за УАЗ 31512 (покупка)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за УАЗ 31512 (покупка)

    Здравейте пичове скоро се регистрирах и открих вашия сайт! Причината беше че много обичам планините и много се катеря по тях, но ми писна да си троша леката кола! за това имнам идея да си купя УАЗ-ка точно модел -31512 :оопс: Проблема е там че вече не се произвеждат а не мога да намеря търгове на военните! Някои ако знае нещо ще бъда благодарен да ми каже! А и друго да питам дали знаете как се държи УАЗ-ка с газова уредба дали вдига много разхода защото пък чух от един приятел че неговата даже свалила разхода!!! Bye за сега

  • #2
    Ползвай търсачка всичко вече го има

    Коментар


    • #3
      www.uazbuka.ru

      Коментар


      • #4
        Здравейте!

        В този портал ще намерите много информация за УАЗ, както и много ценни съвети и познание измежду колегите тук. Като за начало, прегледайте следните теми (има и много други):

        Сравнение между модификациите 31512 и 31519:
        http://www.offroad-bulgaria.com/view...ighlight=31512

        Доста съдържателен и ценен материал за УАЗ:
        http://www.offroad-bulgaria.com/view...ighlight=31512

        Успех!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          www.uazbuka.ru
          Мерси сайта е много готин

          Коментар


          • #6
            Бензин или Пропан Бутан?

            Е като не е изчислен за работа на А92 а на А76 как се карат всички тези УАЗ-ки? А на газ Може ли да се кара без да се да се смени главата му, или на оригиналната да се намали височината с 3.5 мм и да се сменят повдигачите на клапаните с такива за 92 бензин?

            Коментар


            • #7
              Виж тук http://www.offroad-bulgaria.com/view...=66&highlight=
              Мисля че има и други теми в които се е разиквал проблема
              http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

              Коментар


              • #8
                Пилиш главата .... това е!
                А и сменяш тижите .... иначе не става ...

                За газ може да се наложи да пилиш 4 мм.

                Аз съм го направил, ама газ НЕ ЩА да помириша
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  Абе 4 мм ще го преживея ама как е харчлъка на газ? Това е въпроса и има ли смисъл да се кара на газ? Евентуално мисля да взема една гробница военна от същия модел ама все още не знам в какво състояние е!!! Ако не и работи 4Х4-то обаче няма да я взема!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от e_iordanov
                    Абе 4 мм ще го преживея ама как е харчлъка на газ? Това е въпроса и има ли смисъл да се кара на газ?...
                    Колегите вероятно ще бъдат по-конкретни в доводите си, но за сериозен офроуд (много кал, газене във вода и т.н.) газовата уредба не е вариант. За нормално каране, без екстремии, според мен става. При инсталация на карбураторна система при колите няма проблем. При джипките не знам как е (нямам личен опит).

                    При всички положения е добре да се направи една приблизителна калкулация на необходимото време, за което уредбата ще се избие. При сегешното съотношение в цените бензин <-> П/Б, една обикновена АГУ се изплаща за 10-на хиляди км.

                    Коментар


                    • #11
                      Е прав си и при положени че ще трябва мощност за катерене а и аз съм фен на карането в заснежени и силно пресечени местности а не в чиста кал така че може би не е зле да си е на чист бензин.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X