Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
    Да ти пазя ли стая или ще си свадбар ?
    апартамент
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #17
      До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
      Да налея още масло в огъня: този път драмата ще се разиграва на бивш танков полигон...
      Аз съм на далавера служих във Факия и Пънчево ми е много познато, колко сме бутали там служебната Шкода Мадара като ходехме на стрелби, няма толкова калпав камион в кал, може би заради гумите "галоши" .Много се кефех като пътъвахме с Прага-та, ехх това е камиона
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
        Аз съм на далавера служих във Факия и Пънчево ми е много познато, колко сме бутали там служебната Шкода Мадара като ходехме на стрелби, няма толкова калпав камион в кал, може би заради гумите "галоши" .Много се кефех като пътъвахме с Прага-та, ехх това е камиона
        От сега те ангажирам за навитатор
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #19
          До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          Варненските игри ще са през лятото.
          За сведение, почнали сме подготовката - угояваме рибата и топлим водата на морето.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #20
            До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Спирам да се къпя тогава до лятото

            Коментар


            • #21
              До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Аз се записвам за Апартамент.
              И искам организатора да съобщи куверт за официалната вечеря. При състезанието на Еди Моторс беше 30 лева на човек. Не е задължително да се присъства на официалната вечеря, но за който иска има куверт.
              За състезателите куверта е включен в таксата за състезанието, пък и те без това са направили достатъчно разходи, за да ни направят кефа на нас сеирджийте
              Аз лично се чувствам по-добре когато съм си платил. Предполагам и за повечето колеги е така. Все пак сме се събрали " Успешни Мъже " - цитирам по памет колежката Пенка.
              Моля, Явор Вромос да вземе отношение по въпроса. Може и да е по-малък куверта но да има все пак, че да се отпуснем и да се от"свиним" с кеф ))
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #22
                До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Аз се записвам за Апартамент.
                И искам организатора да съобщи куверт за официалната вечеря. При състезанието на Еди Моторс беше 30 лева на човек. Не е задължително да се присъства на официалната вечеря, но за който иска има куверт.
                За състезателите куверта е включен в таксата за състезанието, пък и те без това са направили достатъчно разходи, за да ни направят кефа на нас сеирджийте
                Аз лично се чувствам по-добре когато съм си платил. Предполагам и за повечето колеги е така. Все пак сме се събрали " Успешни Мъже " - цитирам по памет колежката Пенка.
                Моля, Явор Вромос да вземе отношение по въпроса. Може и да е по-малък куверта но да има все пак, че да се отпуснем и да се от"свиним" с кеф ))
                Куветр със сигурност няма да има , това е и идеята на играта всички са наградени, благодарение на спонсорите , а и куветра е нещо задължаващо не всеки яде или пие това което евентуално бихме включили в него. Пак ще има прасета на корем може да са във вид на пържоли или кебабчета, а нищо не пречи всеки сам да си поръчва салати и пиене каквото душа му иска . BBQ-то на поляната също ще е финансирано от спонсори това нищо не пречи който иска да носи местни месни специалитети от родния си край .

                Коментар


                • #23
                  До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Моля всеки който се записва или вече се е записал да уточни от петък ли ще е там или от събота

                  Коментар


                  • #24
                    До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                    Моля всеки който се записва или вече се е записал да уточни от петък ли ще е там или от събота
                    Ние ще сме от петък
                    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                    Коментар


                    • #25
                      До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                      Варненските игри ще са през лятото.
                      За сведение, почнали сме подготовката - угояваме рибата и топлим водата на морето.
                      Ако може да намерите една русалка да прави подводни масажи...все с вас ще си играя
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                        Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                        Ние ще сме от петък
                        Аз още се чудя
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #27
                          До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                          Ако може да намерите една русалка да прави подводни масажи...все с вас ще си играя
                          Ще ти дам аз едни масажи.... що се изложи така, не дойде да дадеш кръв?
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                            Не може ли друга дата,а????
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • #29
                              До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                              Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                              Не може ли друга дата,а????
                              Обади се на Симеон. Вероятно може.

                              Моля, модераторът да изтрие мненията, които не касаят Играта!
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                                Жоро,що да може???Не е ли вече определена?Направил съм си графика по нея!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X