Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
    аз май пак зрител ще го раздавам, тфуу - таман се престраших... Няма да може да излезе от бокса джипката......
    Ще мога ли да стигна до полигона с колата да направя репортажче...?
    Полигона е на самия път за Елхово малко след т-к Божура може да се стигне със всяка кола.

    В момента тук е много студено и още не се е стопил снега от предната седмица, прогнозата за 23 е +10 - 15С и ще стане доста весело(кално) ще се кара по бившите танкови трасета които могат да се минат и с неподготвен джип стига да има гуми за за офф. има и водни препятствия в които лично аз днес се навирах нарочно за да проверя колко са дълбоки и всички са проходими без проблем. Замисляме трасето да е не повече от 45-50км с оглед на това, че екипите на старата май ще са 30-35. Все още има места в хотелчетата.

    Заповядайте чакаме ви.

    Коментар


    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      Джипките на организаторите си почиват, след поредната обиколка на трасето. Защо ли някой са по-мръсни?

      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        Като гледам калта по колите пак американец е вършил черната работа а

        Коментар


        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          по ред от ляво на дясно:
          3-ти номер ли е ОНАЗИ глезла?
          4-ти ли прилъстеното и изоставеното да гледа другите как си джопкат?
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Уж Нивата ми има лифт пък до тез прасета като лека кола.
            Той оня черния щото с нови гуми и айде да ги окаляме,ама се оказа че калят и на около много

            Коментар


            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
              Като гледам калта по колите пак американец е вършил черната работа а
              ААА не. според мен Нивата на Явор толкова бързо е минала през трасето, че калта не е успляла да полепне по нея.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                ААА не. според мен Нивата на Явор толкова бързо е минала през трасето, че калта не е успляла да полепне по нея.
                Ъ мани ги тия Вранглери цял ден го теглим с Нивата то хубаво че беше тя иначе още щях да съм в гората с тойотката. Купувам НИВА това е КОЛАТА

                Коментар


                • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Сега сериозно! Трасето е готово с 38км. обща дължина, в момента е заснежено и замръзнало, но на 23 ще е меко и КАЛНО, минава се и с неподготвена кола стига да има хубави гуми. На много места има възможност за изпреварване и избор на алтернативен маршрут. Повече информация ще ви дам на място .

                  Коментар


                  • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Не мога да се наредя сред спонсорите на Божура. Но обявявам шише гроздова на вечерята след състезанието, за отговор на въпроса"Какво свързва думите лангепас,урай,когалим?"
                    Отговорите ТУК. Все едно бутилката е една.
                    Утешителна награда - шише лимонада за: Какво е "BILLA"?
                    Макдоналд,с и Макферсън го знаят всички...

                    Коментар


                    • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                      ЛУКойл

                      Коментар


                      • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                        За съжалениеаз със сигурност отпадам.Изчаках до последно,но уви.... на работа съм и не могат да ме сменят......яд ме е като гледам какъв купонсе заформяВесело искарване.
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                          Не мога да се наредя сред спонсорите на Божура. Но обявявам шише гроздова на вечерята след състезанието, за отговор на въпроса"Какво свързва думите лангепас,урай,когалим?"
                          Отговорите ТУК. Все едно бутилката е една.
                          Утешителна награда - шише лимонада за: Какво е "BILLA"?
                          Макдоналд,с и Макферсън го знаят всички...
                          Това са нефтените находища, чиито първи букви са вписани в имено на ЛУКойл. Всеки може да се досети защо.

                          Коментар


                          • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Джипките на организаторите си почиват, след поредната обиколка на трасето. Защо ли някой са по-мръсни?

                            Май всичките са минали леко, а ВРАНГЛЕРа бая се е окопавал.
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                              Голям купон се очертава. За съжеление няма да мога да дойда.

                              Имам една молба към някой от София който ще ходи. Искам да пратя едни неща за Калоян (Коко11), не са обемисти. Ако някой иска да ми направи тази услуга нека ми се обади на ЛС. Благодаря.
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар


                              • До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                                Напомням на решилите да играят с джипките да си носят фото апарати ще им трябват. А за сеирджиите ще е много полезно да си носят бинокли! Пак за сеиржиите от спонсорите има безплатно BBQ с1200 кебапчета и кюфтета към тях добавяме и 500 литра бира, вино ще видим колко ще дадат, хляб също на корем. По време на играта ще има тест драйв на NISSAN осигурили са 6 различни автомобила. И не на последно място озвучаването ще е с професионална апаратура JBL, предоставена от нашия колега PACH който ще влезе в ролята на DJ. За вечерта след играта аз черпя прасе и адаша е осигурил още едно, в ресторанта на Божура.
                                Който не вярва, че ще стане купон да заповяда да се увери сам .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X