Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Каде е това там,може да намина.

    Коментар


    • #32
      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Ами какво да ви кажа-никой не се обади и аз взех двама приятели и пак отидох на Дунава.За разлика от предишният риболов този беше много по-успешен.Взехме си лодката,агрегата за ток/не че не изгоряха и двете крушки,които бях предвидил/,около 3кг.кайма,бира/задължително/,и още доста вкусотии и хайдееее.....
      Пътят покрай реката в момента е сух,само на веста има малко калчица,която не можа да ни спре и ето снимките от брега.
      Първите 7 снимки са от събота,следващите две са от посещенията на професионални рибари от Тутракан/минаха да пият по едно/ и посещението на едно" дяволче",следващите 5 снимки са на селските гямиики на наше село,следват 3 снимки по пътя обратно и естествено последната е с резултата от разходката-4 сомчета с общо тегло 5кг.300гр.
      Това е от мен и до нови срещи на Дунава!
      Прикачени файлове
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Фото,моля
        Е това е!Повече когато се съберем!/Отнася се за Гената,Захари,Благо 4х4,Меха,Кокофф и разбира се всички желаещи са добре дошли/
        Прикачени файлове
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #34
          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          браво хубаво сте си изкарали съжелявам обаче нямаше как бях обещал че ще работя в неделяутре заминавам на обзор ще се върна в събота и само се премествам от единия джип в другия и съм на голямата река
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #35
            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            тази седмица само едно шаранче към 2,5кгблагодаря на колегата кокоф че го извади аз прес туй време бях далеч от въдицата но затова пък спринтирах със кепа
            Прикачени файлове
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #36
              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Има ли мераклии за тази седмица
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #37
                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                За сега съм много навит, сам ода изклинча от един ангажимент. По принцип много ми се лови на дунава. Никога не съм ловил там. Надявам се да има и по-добри резултати от някои по-малки реки.
                Прикачени файлове
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #38
                  До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Коя е тая река, дето рибите излизат заедно с бирата?!
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #39
                    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Има ли мераклии за тази седмица
                    Аз може и да се включа
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • #40
                      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                      Коя е тая река, дето рибите излизат заедно с бирата?!
                      Дунава,приятелю,Дунава !Само че шарана не е от тази река.Колегата да пише къде го е хванал /в крачка с бира/.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #41
                        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Дайте да обмислим няколко варианта да се съберем няколко човека и да се пробваме на голямата река.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • #42
                          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          В живота си досега не помня да не ми се е бачкало,хапвало и риболувало,особено на Дунава.Така че кажете кога идвате и ще си направим супер риболовен оффроуд/лек/естествено с преспиване
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #43
                            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            В живота си досега не помня да не ми се е бачкало,хапвало и риболувало,особено на Дунава.Така че кажете кога идвате и ще си направим супер риболовен оффроуд/лек/естествено с преспиване
                            Естествено поне два дни прадварително да организирам рибата да ни чака.Носете си попови прасета за сом,а който иска и друга стръв.В момента освен дребни таранки друго не дава реката/много е горещо/,но към края на месеца трябва да се обади и шарко и сомчо./сега се хваща по някой друг,но не е сигурно/.Само на 25 и 26..08.съм зает,останалото време може да измислим нещо.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #44
                              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Ами ако е хубаво времето 30.08 събота и нощта срещу неделя мисля са подходящи. Така хем събота ще се повозим докато стигнем, хем има шанс да уловим нещичко и по-едро през нощта. А в неделята приятно уморени да се приберем по домовете. Защото в края на следващата седмица пък е националния събор.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #45
                                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Аз съм на линия!Ще поръчам в събота да се съберат по-големи риби там където ще нощуваме.Две каси бира от мен!И разбира се прочутата кайсиева ракия-на корем/защото е собствено производство/
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X