Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дифендър през река..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дифендър през река..

    Пробвано............., през празниците като беше придошла реката в Триград, та новините я описаха като потоп, един Дифендър я прекоси два пъти, водата преливаше през стъклото на вратата, но най-важното е шнорхелчето, че цепеше вълните и ако беше обърнато с устата напред, щеше да напълни мотора с мътилка като PVC ф110 от канализацията на 12 етажен блок в Младост..
    Измерена дълбочина на реката - 1,30 , дължина на прекосяването - 25 метра, свидетели - поне 10 човека и 5 коня, последствия - отвсякъде тече вода два дни.. , но дзвера си върви..!

  • #2
    Това твоят или друг?

    Коментар


    • #3
      Моя, кой друг идиот може да измисли такова нещо!
      Забравих - явно цялото парно се е напълнило с вода, та докато не се източи, моторчето не завърташе, но после бавно тръгна и взе да пръска вода през отворите като шадраван!
      Опитаха се и да снимат отвътре, но от ударите се вижда само една вълна и после пода защото оператора се е хванал за седалката заедно с камерата! А и не ми е ясно как се качват тия снимки - по лесно ми е да си отворя от яд една бира и да им тегля една майна на тия технологии!

      Коментар


      • #4
        ти вкара ли отдушниците във кутията на филтъра. ако не си отивай овреме да смениш маслата на всичко
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Прав си, но донякъде, защото пресичането отне не повече от 10 секунди на преход, а за това време не са се охладили възлите за да дръпнат с вакуум вода...

          P.S. И още нещо "не правете това сами в къщи!", трябва преди това да се пресече мястото ходом за да се види да няма скрит вир, защото съм патил от тая изненада..

          Коментар


          • #6
            вирът ти е най-малкия проблем... при река с бързо течение може да стане много зле! ако си спомняте преди години река Тополница повлече... танкове... имаше жертви...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Имам снимки на дърво с дебелина половин метър как е опънало мантинелата като ластик!
              Там шоуто когато е придошла реката е голямо, защото нивото на места се вдига с 5 метра и като влачи дървета ги забива в скалите и после се чудиш, какви са тия дървени мостове между две скали, но за местните си е само купон и причина да обърнат още някоя чаша докато се гледат по новините! Ей добре, че не съм някой датчанин, че тия имат един хълм 800 метра, който е национален феномен!

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Volk
                Ей добре, че не съм някой датчанин, че тия имат един хълм 800 метра, който е национален феномен!
                недей така - датчаните не са лоши хора... да не говорим, че нашите гордости са все природни /т.е. не са наши/, а техните - предимно направени от човека...
                а в Холандия /например/ се продават повече джипове, отколкото у нас... /сигурно катерят дигите с тях?/
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  ЕЕЕЕЕЕ.Що не викна човека с опит в давенето.Още колко ли
                  магарии можехме да сътворим.
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #10
                    Точно това казвам, че си имаме природните ценности, другите ще си ги купим!

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от derhunter
                      ЕЕЕЕЕЕ.Що не викна човека с опит в давенето.Още колко ли
                      магарии можехме да сътворим.
                      Хънтър, ако те бях викнал със сигурност щяха да ни дават по новините!
                      Аз за тая цел / да не ме разпознават / си слагам една черна маска с три дупки - за очите и устата, ама така още повече почват да ме разглеждат, особенно по граничните зони!

                      Коментар


                      • #12
                        Караш малък домашен танк,стъчиш 2 метра,после маскиран
                        и анонимен.Поне да си караше кротко...заглеждали те.
                        Ми там чичкото с магарето никой не го заглежда.Ако
                        сложнеш и няколко клончета па и нещо да стърчи между
                        тях маскировката ще е направо супер.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • #13
                          Майтапа настрана, ако беше загаснал мотора, си мисля че щеше водата да влезе през ауспуха до цилиндрите, защото капака беше потънал, следователно и двигателя е бил под водата..
                          Ама тая тема май много сме я обсъждали и не е интересна.
                          Съветвам всички които имат броня ARB да отскубнат проклетите жички за излишните мигачи и да изтръгнат пластмасовите глупости, защото само теглят клони, а мигачите се трошат и създават негативен образ на предницата..

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Volk
                            Майтапа настрана, ако беше загаснал мотора, си мисля че щеше водата да влезе през ауспуха до цилиндрите, защото капака беше потънал, следователно и двигателя е бил под водата..
                            Ама тая тема май много сме я обсъждали и не е интересна.
                            Съветвам всички които имат броня ARB да отскубнат проклетите жички за излишните мигачи и да изтръгнат пластмасовите глупости, защото само теглят клони, а мигачите се трошат и създават негативен образ на предницата..

                            Опа ...а темата употребявате ли мигачи .........или ще се движиме само в реки
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Мигачи на бронята са от големите глупости които могат да се измислят. Особено ако няма как да се изключат тия вериги завинаги. И на стоповете.
                              И що трябва да сменя маслата като е минал през брода? Отдушниците ще смукнат ако са калпави и е стоял във водата докато мостовете започнат да изстиват.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X