Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дифендър през река..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    имах предвид че отдушниците на мостовете и кутиите на дифендера стандартно са зад двигателя и на повече от педя под капака, ако са били във вода задължително тя е влязла, а 10 сек. е достатъчно да станат много бели.

    колата си е твоя, но на твое място бих проверил маслата

    другото важно след потапяне на дифендер е да отвориш кутията под предната дясна седалка и старателно да подсушиш електрониката и релетата, после да я оставиш /колата/ на топло да изсъхне. цялото това под седалкката струва колкото една по - ефтина кола
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Добре де go go go, проблема с водата в мостовете го знам на свой гръб, но защо считаш, че за 10 секунди ще засмуче вода, все пак това е една тръбичка пълна с въздух, а не маркуч на прахосмукачка..
      Все пак тази седмица ще източа всички масла и ще ти кажа дали има нещо вътре..
      А за мигачите, не ми е ясно кой австралийски дебил ги е поставил там, но е все едно да сложиш билдборд на носа на ледоразбивач!

      Коментар


      • #18
        Мани, на времето и аз карах с кашон резервни мигачи в багажника. После ми писна и ги вдигнах при фаровете.
        Ако искаш да ги преместиш, довечера да изровя изискванията за мястото им, а?

        Коментар


        • #19
          за кои мигачи става дума, той дифендера май има 3 чифта
          drive alive

          Коментар


          • #20
            Всички коли имат 2. И да има трети те са репитери, и нито се изискват нито се броят вместо някои други по линия на КАТ.

            Коментар


            • #21
              Тези на ARB са изцяло предназначени за инвеститори, които и не си помислят да намокрят машината..
              Абе като се замислиш, по пластмасовите джипове колко от нещата са само декори за събаряне на труднодостъпни гаджета, тези мойте са си направо сериозен атрибут / аз ще се откажа с риск за оцеляването си от него! /...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X