Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ландровер Диско под вода (спасителна акция)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Между другото, защо ми се струва, че на пострадалото Диско покрива му е някакси .. "customized"?.. Демек, по-висок от нормалното? 'Нормалното' например като на това :

    Коментар


    • #32
      Ивак , като гледам как водата(морската) се изтича от вратите , направо страх ме хваща ! биелата ви е е най малкия проблем!
      къде се накваси колегата
      ?
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #33
        Сега се търсят сегменти . Казали му , че тези на 200tdi били като на VM MOTORI ( ALFA) - буталата били еднакви . Някой знае ли дали е така или поне размерите при Алфата .
        Благодаря

        Коментар


        • #34
          много интересен е покрива,има нещо различно не е серийно.надали е сменян тук,изглежда читаво направен.ако на собственика му е до нас би било добре да сподели тайната на въпросния покрив.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #35
            Първоначално публикуван от ивайло
            Сега се търсят сегменти . Казали му , че тези на 200tdi били като на VM MOTORI ( ALFA) - буталата били еднакви...
            Бла-бла..
            Няма такива филми.
            Имам размери на 200 тди, на VM-ския не, но вс еще го намерим отнякъде. Иво, оказа се, че познаваме Варненци, дето познават ЛР-ските мотори и знаят за какво става въпрос. Ако искаш пиши тук или на ЛС да ти дам координати..

            Коментар


            • #36
              Да , Яро , прати ми координати . Мокрото така или иначе вече е разглобено , но добри майстори никога не са излишни .
              НОРМАЛНОТО Диско на снимката на Яро е моето старо и ако не успея да продам това : http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=2187 , мисля да продам него за около 13500 ( с вкл. 1500 ДДС). Неговите снимки са тук: https://htftp.offroad-bulgaria.com/ivailo/
              А относно покривите : в Холандия , откъдето са и трите коли , си регистрират автомобилите като товарни , защото така данъците са в пъти по-ниски . Само че за да мине номера отначало ги караха само да свалят седалките отзад и да затъмняват задните стъкла , после ги да махат стъклата и да слагат нещо като плексиглас ( пак непрозрачно ). Не стига това , ами и не можеш да си направиш преустройството сам , а отиваш в сервиз , а те пък от своя страна нямат право да продават свалените стъкла и седалки ( освен за експорт ). Последното , което са ги накарали да правят , е товарния отсек да е с височина по-висока от стандартното за пътнически вариант , но не знам дали ги преустройват в Холандия или им правят специални серии още в заводите . По улиците има безброй коли от всички марки със комично издути тавани . Диското на Тони изглежда добре в сравнение с другите . А интересно , моето новото също беше "товарно" - без седалки и стъкла (купувах ги допълнително и ги слагах тук ) , но не беше преправян покрива - явно и там се заобикалят някои правила .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X