Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Конкретно питане за возията.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Конкретно питане за возията.

    С жена ми искаме да си вземем някаква джипка, но за да решим искаме да се повозим малко на различните вариант (става дума за извънградско и офроуд (имаме две малки деца и сме малко пещерняци, рибари, палатки, баири, язовири, гъби, билки...). Оказа се, че жената страшно много държи да ги проверим как возят и тогава да "решим". Въпросът ми е дали има хора от форума, които биха ни повозили на: сузуки витара ДЪЛГА база, нисан патрул, дайхацу роки, исузу трупер - всичките преди 1996г.?
    Знам, че хората предпочитат различни возии, за това искам да си създадем наше мнение.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

  • #2
    До: Конкретно питане за возията.

    Колега няма проблем за Роки. Ела в Ямбол и .... ще Ви раздрусам ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Конкретно питане за возията.

      Щеше да е по лесно ако беше написал в профила от къде сте.....Иначе заповядайте в Плевен има в наличност : Гранд Чероки, Вранглер, Витара дълга база, една Тойота, Фероза и Патрол дълга база.....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Конкретно питане за возията.

        Извинявайте - живеем в София.
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #5
          До: Конкретно питане за возията.

          Ха добър ден колега ....
          Ами при регистрацията е можело да го напишете .... не е късно и сега!
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • #6
            До: Конкретно питане за возията.

            Първоначално публикуван от Upimen Преглед на мнение
            ...и сме малко пещерняци, рибари, палатки, баири, язовири, гъби, билки...
            Как гледам, вие сте си по летните забавления, а до тогава има много сняг!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • #7
              До: Конкретно питане за возията.

              Е, пещери, риби и баири има целогодишно, а зимния фотолов е едно от най-приятните забавления , така че и зимата си е чудесна.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • #8
                До: Конкретно питане за возията.

                Препоръчвам Ви да следите темата Пътешествия ... Разходки /soft/ и когато има
                такова мероприятие, да помолите да се включите към тях - тогава ще имате възможност да тествате за кратко време различни автомобили. Ако днес се качите на дадена марка, след месец на друга и след това на трета, ще загубите представа от разликата.
                Успех
                Land Rover Discovery 1-300tdi

                Коментар


                • #9
                  До: Конкретно питане за возията.

                  Колега, ако "возията" е определещия признак, не опитвайте Дискавъри... останалите ще отпаднат...
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Конкретно питане за возията.

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Колега, ако "возията" е определещия признак, не опитвайте Дискавъри... останалите ще отпаднат...
                    OffTopic
                    Яааааааа, ми аз съм пропуснал да се повозя на Дискавъри, но след тази Аксиома ще положа усилия да опитам, дано само не си продам Тойотите и да мисля за Диско, но може и да е за добро

                    Коментар


                    • #11
                      До: Конкретно питане за возията.

                      Изобщо не е до марката. До базата е!
                      Ако държи жена ти на возията, значи дълга база - иначе ще има сръдни!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Конкретно питане за возията.

                        Дългата база поема по-леко неравностите по Шопските булеварди и улици.
                        Извън пътя си е люлеене...ако ше да си с GL
                        Те т'ва е Баце...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Конкретно питане за возията.

                          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                          OffTopic
                          Яааааааа, ми аз съм пропуснал да се повозя на Дискавъри, но след тази Аксиома ще положа усилия да опитам, дано само не си продам Тойотите и да мисля за Диско, но може и да е за добро
                          Алекс, с Явор (Вромос), сме замислили поредната щуротия за края на следващия месец, смятай това за персонална покана!
                          Не само ще имаш възможноста да се повозиш, бих ти предложил да участваш с моето Диско... но Тойотите не продавай!
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Конкретно питане за возията.

                            Колега избра ли си джипка? Любопитен съм за избора - имам много познати които баш такъм въпрос ги интересува!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Конкретно питане за возията.

                              Януари 2008...
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X