Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси по ел. системата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси по ел. системата

    Знае ли някой как се демонтират ключовете (за отоплителя на задното стъкло, задна чистачка...) без да се сваля арматурното стъкло или да ми предостави снимка на самия ключ.
    [url]http://www.offroad-band.com/[/url]

  • #2
    До: Въпроси по ел. системата

    за каква кола става въпрос?

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси по ел. системата

      Първоначално публикуван от 100U Преглед на мнение
      Знае ли някой как се демонтират ключовете (за отоплителя на задното стъкло, задна чистачка...) без да се сваля арматурното стъкло или да ми предостави снимка на самия ключ.
      Най-лесно става,като свалиш пепелника(или стереото,което ти е по-лесно) и избутваш ключа от вътрешната страна с ръка.Освен това някои от кабелите в ключа са за осветление.Схемата можеш и сам да я проследиш-всичко е ток и жици без грам електроника.

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси по ел. системата

        Става въпрос за демонтаж на ключовете на арматурното табло за Mercedes G-350/463, но смятам, че ключовете са еднакви на всички модели: 460,461 и 463.
        [url]http://www.offroad-band.com/[/url]

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси по ел. системата

          Първоначално публикуван от 100U Преглед на мнение
          Става въпрос за демонтаж на ключовете на арматурното табло за Mercedes G-350/463, но смятам, че ключовете са еднакви на всички модели: 460,461 и 463.
          За 350ТД работата е друга-ключовете са еднакви, но захвата им по таблото е различен,описаното от мен е за 460/461. При 463 мисля,че без демонтаж на средната конзола или поне някой панел от махагона няма да стане

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X