Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сателитна снимка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от DINI
    майка му беше най-споменавания човек когато сядах на компа
    тя все още е
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #17
      Всъщност няма нужда от сателитни снимки... хората си го снимат 24 часа с уебкамери тоя обект))) току що попаднах на това)))
      http://www.earthcam.com/usa/newyork/...cam3_lg_01.php
      Междо другото в GoogleEarth, целичт Ню Йорк са го направили триизмерен вече
      БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
      (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

      Коментар


      • #18
        Чудеса!!
        Tuono, тая работа с триизмерните финтове много ми хареса...
        Не може ли да се направи по тази технология примерно домашно кино с триизмерен образ?

        Коментар


        • #19
          Отдавна има технологии за 3D кино. Мисля, че новото кино IMAX, което се строи на "Стамболийски" и "Опълченска" ще има такъв салон.
          Проблема е, че филмите са многократно по скъпи и на никой не му се правят. С анимациите е лесно, но истински 3D филм се прави много трудно заради декорите.
          Засега най много ми харесват мониторите 2 in 1. Струват около 5 000 USD за 19 инчов монитор, но се гледат с обикновени очила Polarod, на които стъклата са завъртяни на 90 градуса.
          Има и една нова технология с LCD монитори, които се гледат без никакви очила, ама още е в начален етап.

          3D-то е сложна тема като възприятие. Затова никак не ми харесва в момента да гледам DVD с 3D звук и 2D картина. Но съчетае ли се 3D звук с 3D картина става страшно, можеш да луднеш.

          Не съм гледал точно този филм в София, но приятели са ми казвали, че до 40 минути. Раздават очила в киното и хората сядат. Започва филма в едно тъмно подземие. Няколко човека се разхождат с факли в ръка около 3 минути. Хората в салона се чудят какво пък му е 3D-то на този филм, защото началото си е 2D. Изведнъж от дъното на тунела към тях тръгва огромен прилеп и почти се удря в камерата. Тогава в салона само гледаш как хората инстиктивно залягат по седалките.

          Тези усещания много натоварват мозъка, защото слухово и визуално ти усещаш реално движение, а вестибуларния апарат е в покой и мускулите на тялото не работят, мозъка се шашка здраво.

          Но това е бъдещето на киното, какво да се прави.
          "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
          http://ftp.domainbg.com/tuono

          Коментар


          • #20
            Не знам колко е скъпо заснемането на такъв филм, може би не самото заснемане, а самата техника... един 2Д филм ако се направи 3Д няма да има такъв ефект като направен филм за 3Д... А заснемането му не е много сложно... просто две камери една до друга снимат едновременно, и след това тия две картини се записват като един образ... за това ако си махнеш очилата когато гледаш такъв филм ще видиш размазана картина.
            Гледах преди няколко години един такъв фил, наистина е страхотно, макар че филма беше много скапан.
            ЛЦД мониторите не са ли просто плоски монитори... има едни нови които могат да дават два канала едновременно... от ляво гледаш К1, а от дясно ако гледаш ще виждаш ЕВРОСПОРТ например...
            БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
            (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X