Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове за Фероза- от къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хъбове за Фероза- от къде ?

    Здравейте, при последната разходка установих, че съм за подмяна на автоматичните ми хъбовете. Изчетох темите по въпрода във форума, и конкретният ми въпрос е ОТ КЪДЕ да си взема РЪЧНИ такива. Някой поръчвал ли е от интернет, /и от кой сайт конкретно/. Ако да, ще помоля да разясни как стои въпроса с поръчката и доставката. Или съответно от къде в България могат да се купят. Мерси предварително за отговорите !!!
    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
    Toyota Land Cruiser KDJ 125

  • #2
    До: Хъбове за Фероза- от къде ?

    Здрасти,
    в българия AVM хъбове (Бразилски) има в пловдив http://www.offroad24.bg/ - мисля че 400лв им е цената.
    (надявам се да не го приемета като реклама)

    Тъй като и аз съм с автоматични и бях гледал насам натам - и само тях открих.
    Е моите хъбове още са здрави, затова и не съм търсил много усърдно.

    Ако погледнеш назад по темите ще откриеш, ако не се лъжа някой колега с Фероза беше слагал.
    LZ1GUS

    Коментар


    • #3
      До: Хъбове за Фероза- от къде ?

      Вариантите са 3 според мен:

      1. Здравко Петрич
      2. Дайхатсу България долу на сточна гара
      3. Японски авточасти на Евлоги Георгиев след Орлов мост малко преди Академията, номера не помня но е от страната на орлов мост и на академията...

      Успех Влади,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: Хъбове за Фероза- от къде ?





        Колеги ... вгледайте се в хъбовете на Рокито ....
        И не задавайте ненужни въпроси.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: Хъбове за Фероза- от къде ?

          Ето производител: http://www.avm.com.br/avm.htm

          цъкаш "FEEDBACK" и пускаш запитване дали правят. Питай и колегата, дето ви вози на разходката, ако още не си. Беше намерил на adwokat ръчни хъбове, ако не се лъжа на същата фирма, само че за фронтера.

          Аз сега ще се разровя още малко....
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: Хъбове за Фероза- от къде ?

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Колеги ... вгледайте се в хъбовете на Рокито ....
            И не задавайте ненужни въпроси.
            Тоест? Може би са еднакви. Може и с тия на витарите да са еднакви? Колегата пита от къде да се купят? Аз също не знам.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Хъбове за Фероза- от къде ?

              Сашо Ковачев - Гладиатор Пловдив продава обади се там

              Коментар


              • #8
                До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                Гледай колега!!!
                После няма да питаш дали са еднакви и къде се продават.
                А темата е дъвкана вече ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                  Има AVM и за фероза и роки. Ето тук:

                  http://www.avm.com.br/products4.htm

                  надолу в страницата има таблица с джипове/модели. Има и номера и всичко.

                  До колкото знам тия хъбове се ползват от доста колеги вече, и май са доволни.

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  Гледай колега!!!
                  После няма да питаш дали са еднакви и къде се продават.
                  А темата е дъвкана вече ....
                  Добре де, гледам. И виждам окаляни ръчни хъбове, приличащи до някъде на мойте. Просто не ти схващам мисълта. Може и да съм нещо кьорав или тъп. Ще прощаваш. За щастие не купувам хъбове през ден.
                  Последно редактирано от sparkybg; 21-01-08, 22:06.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                    А докато си намериш отвори автоматияните и ги застопори в положение включено. Така ще караш на постоянно включени. Аз в момента съм така. Лесно се рзглабят и се нагласят. По всяка вероятност ти се е рзвалил механизма за вкючване и изкючяане но не са ти изронени зъбците на зацепването.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Има AVM и за фероза и роки. Ето тук:

                      http://www.avm.com.br/products4.htm

                      надолу в страницата има таблица с джипове/модели. Има и номера и всичко.

                      До колкото знам тия хъбове се ползват от доста колеги вече, и май са доволни.
                      Имам спомени от други теми пак за хъбовете, че цената на АVM е около 400 лв. комплекта. Оригиналните в магазина на Е.Георгиев са 400 лв единия и е с поръчка.
                      О899 2б2 1З2

                      Коментар


                      • #12
                        До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                        За въпросните хъбове....на мен ми приличат на Уазови от новите хаха или казах пълна глупост
                        Land Rover Defender 110SW 300tdi

                        Коментар


                        • #13
                          До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                          Имам спомени от други теми пак за хъбовете, че цената на АVM е около 400 лв. комплекта. Оригиналните в магазина на Е.Георгиев са 400 лв единия и е с поръчка.
                          На тоя магазин да имаш телефон? Трябват ми предните мигачи+габарити. Комплект. Мойте пускат вода.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                            Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                            За въпросните хъбове....на мен ми приличат на Уазови от новите хаха или казах пълна глупост
                            Браво колега!
                            И не е глупост! А Факт!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #15
                              До: Хъбове за Фероза- от къде ?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              На тоя магазин да имаш телефон? Трябват ми предните мигачи+габарити. Комплект. Мойте пускат вода.
                              "бул. Евлоги Георгиев №74 тел/факс 9433192 тел.9430050
                              имат още един магазин на ул. Ген. Данаил Николаев №32-34 тел. 8465577" (misho22 на ЛС ми го даде преди време)
                              О899 2б2 1З2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X