Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

    Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
    Това е 3L, 2.8 4-цилиндъра, атмосферен дизел, около 90к.с.
    Тук също се продаваха, като "бивши натовски", внесени предимно от (бившата) Югославия. И в БГ може да се намери такава, ако този модел се търси.
    Да много искам 70 тка с 4 врати ....с лява дирекция

    Коментар


    • #32
      До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

      Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
      Първоначално публикуван от Yaro
      Това е 3L, 2.8 4-цилиндъра, атмосферен дизел, около 90к.с.
      Тук също се продаваха, като "бивши натовски", внесени предимно от (бившата) Югославия. И в БГ може да се намери такава, ако този модел се търси.
      Да маного искам 70 тка с 4 врати ....с лява дирекция
      Не ми харесва, че е дълга база, а е с тесни мостове. Със същото купе има и 1KZ-T, което според мен е по-добрият вариант - най-вече като динамични показатели на път. И 1KZ-T и 3L обаче (гледайки офертата, която си посочил) се обезмислят от финансова гледна точка. С малко пари отгоре ще се вземе 80-тка, която е съвсем друг филм.

      Коментар


      • #33
        До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

        Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
        Да много искам 70 тка с 4 врати ....с лява дирекция
        Има една такава в Бургас, човека се чуди дали да я продава. Харесъл е моята ако се раздели с неговата. Мисля че около 12 000 смяташе да и иска. Ако цената е близо до твоята да му звъня да го питам дали е решил да я продава. Няма климатик и е със 4 скорости.

        Коментар


        • #34
          До: Кой двигател на ЛК70 е по-подходящ.......

          Понеже темата започна с цел дискусия на двигатели на Land Cruiser 7*-ма серия а се измести към 8-ма серия, затова преместих всички пулбикации, касаещи TLC 80 4.2d/td тук:

          Плюсове и минуси на TLC 80 4.2d/td

          Моля, относно ЛК70 пишете тук, а относно ЛК80 в посочената тема отгоре. Благодаря!

          Коментар


          • #35
            Тойота 2.4 дизел-инфо?

            колеги, дайте некво инфо за двигателя 2L ( без турбо)на тойота,....освен че е куцо магаре
            споделете мнения и впечатления,
            благодаря!
            8777203908

            Коментар


            • #36
              До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

              Първоначално публикуван от DIDOSKIN Преглед на мнение
              колеги, дайте некво инфо за двигателя 2L ( без турбо)на тойота,....освен че е куцо магаре
              споделете мнения и впечатления,
              благодаря!
              Имах точно такава Тойота с въпросния 2L двигател. Много ми харесваше защото това беше единствения автомобил който ме беше кротнал като шофьор (това дано да не го видят Тaргата,Каскадьора и CJ понеже според тях не си вземам често хапчетата). Това е идеалното работно муле. За двете години за които бях горд собственик двигателя не ме е предал нито веднъж. Лошото при моята Тойота бе че на предните колела беше с барабанни спирачки и бях кошмара на магазините. Лесно намирах консумативи за двигателя като ремъка на ангренажа който бе 17лв и клапана на ГНП-то (то май за цялото това време само масло ,ремъци и този клапан съм сменял по двигателя).Абе хубав си е двигателя с неговите 75к.с., и са напълно достатъчни да правиш щуротии като тази по долу. С тази Тойота съм се пускал на състезание и бях първия финиширал дизелов автомобил и станах шести в генералното.(виж за справка Шумен 2005) http://www.photokp.com/
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от banjo; 26-05-08, 06:59.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #37
                До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                Може ли и от мен един вапрос, да не пускам нова тема като стана въпрос за този двигател. Търсих в темата за разхода на различните 4х4 и не видях никъде тези тойоти с твигател 2.4 L,LT какъв разход нафта дават градско движение.

                Коментар


                • #38
                  До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                  Първоначално публикуван от svilen Преглед на мнение
                  Може ли и от мен един вапрос, да не пускам нова тема като стана въпрос за този двигател. Търсих в темата за разхода на различните 4х4 и не видях никъде тези тойоти с твигател 2.4 L,LT какъв разход нафта дават градско движение.
                  2 LT един от най икономичните двигатели
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #39
                    До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                    Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
                    2 LT един от най икономичните двигатели
                    И аз го Потвърждавам

                    Коментар


                    • #40
                      До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                      скоро засичах моя 9 литра на стопри средна скорост 90 100 километра в часмотора е 2L със турбо
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                        скоро засичах моя 9 литра на стопри средна скорост 90 100 километра в часмотора е 2L със турбо
                        Това звучи доста добре,този разход със стандартните гуми ли е?

                        Коментар


                        • #42
                          До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                          Че то и моят 4Рънър гореше на асфалт при такива скорости на движение 9л/100км, само че двигателя беше 3.0 ТД. Модел нa двигателя 1KZ-T.
                          Средно ми гореше 10/100, градско, асфалт и черно.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            скоро засичах моя 9 литра на стопри средна скорост 90 100 километра в часмотора е 2L със турбо
                            ??? ама той и моя нисан гори толкова... но бензин... това икономичен дизел ли е?

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                              Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                              ??? ама той и моя нисан гори толкова... но бензин... това икономичен дизел ли е?
                              Колеги,разхода на гориво е зависим от доста фактори-състояние на двигател,на горивна система,филтри,подходящо масло.
                              При скорост над 120км/ч,с включен климатик ми гори 9л.
                              ТЛК 80 4,2ТД-95г

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тойота 2.4 дизел-инфо?

                                Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
                                Колеги,разхода на гориво е зависим от доста фактори-състояние на двигател,на горивна система,филтри,подходящо масло.
                                При скорост над 120км/ч,с включен климатик ми гори 9л.
                                Това коренно променя писаното от мене. При мене над 120 с включен климатик е около 12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X