Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЛК 90 и блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ТЛК 90 и блокажи

    И аз бях там, и аз видях. И чудех се кой е тоя луд да се пусне с такава хубава Тойотка по това уж "леко" трасе. Май въобще не е било леко - бая трошене е имало. Поздравнения за доброто представяне. Отдалече ми се видя , че няма много поражения по колата освен огънатия праг.

    Коментар


    • #32
      До: ТЛК 90 и блокажи

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      ТЛК 95 - "Паркетникът" премина през пълното трасе в Стара Загора, като никъде не закъса
      Браво, браво .
      Сега и ако дадеш някоя и друга снимчица да се израдваме и ния . Цена няма да имаш
      [COLOR=darkred]Veritas vos liberabit
      [COLOR=blue]LZ1LPK[/COLOR] , A1(Rh-)
      [/COLOR]

      Коментар


      • #33
        До: ТЛК 90 и блокажи

        Моя "паркетник" TLC95 ако знаеш колко "истински джипа" е извадил...

        Коментар


        • #34
          До: ТЛК 90 и блокажи

          За сега само външни щети Изкривене степенка (запазила е прага) крив ролбар и ше трябва нова боя, ама преди това ще поизчакам да видя кога пак ще има мероприятие
          Иначе и аз искам снимки ... Моля ако някой ме е хванал случаино да изпрати
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #35
            Toyota Land Cruiser 9* - блокаж в задния диференциал?

            Здравейте, искам да попитам относно тойота ланд крузер 90 (98година), има ли блокаж на задния диференциал?

            Коментар


            • #36
              От: Toyota Land Cruiser

              Първоначално публикуван от Monster_N Преглед на мнение
              Здравейте, искам да попитам относно тойота ланд крузер 90 (98година), има ли блокаж на задния диференциал?
              Някои имат.
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #37
                От: Toyota Land Cruiser

                Предлага се 3 дифа отзад. Със, без и ЛСД.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • #38
                  От: Toyota Land Cruiser 9* - блокаж в задния диференциал?

                  На таблото в ляво, долу под волана ако има блокаж трябва да видиш копче, на което пише - DIFF LOCK. И на самия диф също се вижда.

                  Коментар


                  • #39
                    От: ТЛК 90 и блокажи

                    Здравейте момчета. Обмислям покупка на Тлк 90, 1 kz te. 3000 td. Moже ли да ми кажете къде мога да намеря копие от owners manual за джипа? За да разбера кое какво е и как официално препоръчват да се ползва по джипа? И още- къде мога да прочета как точно работи 4 х 4 задвижване на този модел? Та да го ползвам правилно и адекватно? Извините ако вече Някъде има отговори в форума. Четох доста но не намерих отговорите на тези теми. Мерси!

                    Коментар


                    • #40
                      От: ТЛК 90 и блокажи

                      Някой дали може да помогне? Мерси!

                      Коментар


                      • #41
                        От: ТЛК 90 и блокажи

                        Още нещо :кога и как може и трябва да се включват различните режими от малкия лост и от превключвжтеля за блокаж на заден мост, който се се вртътка в ляво под волана? На различните коли е различно, как е при тази и как не трябва да се прави, за да не причиним повреди?

                        Коментар


                        • #42
                          От: ТЛК 90 и блокажи

                          Няма ли кой да помогне....?

                          Коментар


                          • #43
                            От: ТЛК 90 и блокажи

                            Блокажа се включва САМО ПРИ СПРЯЛО ПОЛОЖЕНИЕ и когато колата е на бавни. Иначе и да го включиш, той не се задейства, а само мига.
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • #44
                              От: ТЛК 90 и блокажи

                              Мерси колега! Предполагам говориш за копчето за блокаж на задния мост на дифа? А от малкия лост кога може и не трябва да се превключва на позициите. H -Hl-Ll? Da знаеш случайно от къде мога да намеря owners manual за джипа? Трябва да му купя втори акумулатор...чудя се колко ампера трябва да е... мерси за отговора!

                              Коментар


                              • #45
                                От: ТЛК 90 и блокажи

                                Тествай дали работи задния блокаж преди да купуваш, защото много често влиза вода вътре в ел. мотора на блокажа и механизмите изгниват и не работи блокажа а само си мига и никога не включва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X