Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тегличи-Изработка???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тегличи-Изработка???

    Знаете ли къде изработват тегличи?трябва ми да сложа на джипа,ама за оригинален в магазина ми казаха 940лв.По възможност да е в Пловдив!

  • #2
    До: Тегличи-Изработка???

    ЗА какъв автомобил става въпрос
    FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
    BJ42 04 1982
    FJ62 11 1983 skipe blago4x4
    LZ 2 BHB

    Коментар


    • #3
      До: Тегличи-Изработка???

      Става въпрос за Jeep Patriot ,модела излезна 2007г.

      Коментар


      • #4
        До: Тегличи-Изработка???

        Не мога да ти пусна лично писмо ,но първия проблем е разстоянието между нас .Правил съм няколко за екзотични модела ,но да се чуем ако искаш
        FJ40 07 1984 VIVA TEL 0877 454448
        BJ42 04 1982
        FJ62 11 1983 skipe blago4x4
        LZ 2 BHB

        Коментар


        • #5
          До: Тегличи-Изработка???

          щом е нов джипа, първо проверете да не Ви прецакат с гаранцията, ако монтирате неоригинален теглич!
          иначе с търсачката ще ви излезе информация за "майстори" на тегличи - цената е 200-300лв и става за 1 ден
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            До: Тегличи-Изработка???

            Тедо,а имаш ли представа колко струва да ми монтират теглич които имам наличен,но малко да се преправи?
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              До: Тегличи-Изработка???

              Приятелю иди в Балкан Стар да ти сложат оригинален теглич и не прави глупости. На нова кола(още повече че става дума за Патриот) не си прави експерименти, защото ще стане беля и после ще има разправии с приемчиците. Не за друго, просто ще има да се занимаваш с глупости.
              Поздрави
              Митко

              Коментар


              • #8
                До: Тегличи-Изработка???

                Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                Тедо,а имаш ли представа колко струва да ми монтират теглич които имам наличен,но малко да се преправи?
                мога да дам телефон в София, на който да питате...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  До: Тегличи-Изработка???

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  щом е нов джипа, първо проверете да не Ви прецакат с гаранцията, ако монтирате неоригинален теглич!
                  Напълно подкрепям Тедо!
                  Разговаряйте първо с вносителя и се убедете , че няма да има проблем с гаранцията. Почти съм сигурен, че след този разговор ще си сложите оригинален теглич.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тегличи-Изработка???

                    Не прави глупости.. сложи си оригинален да ти е мирна главата.

                    Скоро мой познат скъса правен теглич в Австрия на магистралата... платфората се помля, колата падна от нея и вана който я теглеше е смлян отзад....

                    Не си прави експерименти!
                    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тегличи-Изработка???

                      Вранглера ми беше на 6 месеца . когато му сложих не оригинален теглич .
                      Ползвал съм го много пъти и единствената разлика с оргиналния според мен е в цената .Все пак при връзването на токовете внимавай особено ако си със американски стопове.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тегличи-Изработка???

                        Имали опасност ако е правен теглича и се ползва за теглене на платформа с АТВ общо тегло около 600кг.Колата е Ауди А6 около 1800т.Видях датата но не искам да правя нова тема.
                        Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
                        Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тегличи-Изработка???

                          Теглото на платформата не е голямо. Теглил съм двойно по-голямо с много по-слаба кола.
                          Въпросът е как е направен тегличът!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тегличи-Изработка???

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            ...Въпросът е как е направен тегличът!
                            Именно, в голям филм можеш да се вкараш ако недай си боже има лоши заварки по теглича.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тегличи-Изработка???

                              Първоначално публикуван от foli Преглед на мнение
                              Знаете ли къде изработват тегличи?трябва ми да сложа на джипа,ама за оригинален в магазина ми казаха 940лв.По възможност да е в Пловдив!

                              Знаеш ми телефона обади се да ти покажа теглича на моята кола и ако ти хареса ще ти дам координати на човека който ги прави и даже ти издава евро сертификат за качество. На джипки също прави и излиза в пъти по ефтино от Балкан Стар измамниците .
                              Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                              Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X