Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчеви очила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Слънчеви очила

    Моите са Карера малко скъпи, но-много леки и не на последно място не убиват на хобота и ухите.Имах до миналата седмица Полароид ,но след едни бири ги счупих НАРОЧНО.След едночасово носене почвах да приличам на главния герой от Аватар!
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • От: Слънчеви очила

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Старгазар, можеш ли да кажеш къде в България се продават такива очила ?
      Аз си бях купил преди месец едни Полароид ( уж оригинални ) от магазина в Търново , но очите ми ставаха на компот от тях .. и "случайно" ги изгубих , макар , че дадох солидна сума за тях ... очичките ми като че ли са по-скъпи
      Аз иначе търся очила , да са максимално затъмнени ( не искам да гледам директно в слънцето , но да не ми се налага да мижам , въпреки , че съм с очилата ) , да имат вертикална поляризация , по възможност да са със синя или зелена плака и да не се драскат .
      Както съм писал по-горе, моделите на Алпина, които се продават в Спорт Депо (имат и on-line магазин) ми допадат, като удобство и надеждност. Лошото при тях е, че поляризация имат само на моделите от високия клас, което значи цена около 90-120 лв.
      Луксотика нямат официална дистрибуция в България. Всичко тяхно, което се продава по оптиките, минава през хърватските или словенските дистрибутори ако е истинско. Разните "фешън" брандове, по съответните магазини, идват пък от съответните централи на марките, ама и там цените са леко безумни.

      П.П. Помисли и за варианта да отидеш в някоя оптика, да си избереш удобна лека рамка и да си поръчаш за нея стъкла, каквито искаш - вече могат да правят всичко, с изключение на някои комбинации, които са технологично невъзможни, или поне така са ми казвали (например фотосолар+поляризация).
      Последно редактирано от stargazer; 08-05-12, 14:29.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • От: Слънчеви очила

        За мен MAUI JIM,а за малките JULBO,жената от Прада до Армани ма това като го шибна у асвалта и само на Прада става,сега се чудя кьде да ремонтирам 2 чифта.

        Най-кретеноустойчиви за Джулбото на малките,това си е мамата трака,разчекване,усукване,бой и там каквото му идва на акьла на малко дете и нищо им няма.Е драскат се стьклата ако ги подкарат по асвалта ма за 15-25 кинта са си оферта от всякьде.Защита 5 за бебета,защита 4 за по-отракани.При петицата не се препорьчва каране на кола щото не си виждал светофара ма аз и без това още не им давам да карат та не е проблем.

        Мауито имат какви ли не модели,ние ползваме главни леките с пласмасови лещи които ми пасват и на главата и не се чудя кьде да ги дьржа.Лещите ако си внимателен карат по 4-5 години,ако не на около 3 вкарваш още 150 кинта за нов чифт.Взех си едни сьс стькло и след 4-5 години ще пиша как са.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Слънчеви очила

          Аз заложих на тези. Само мойте са със стъкла Alti ARC4.


          Скъпи са но има защо
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • От: Слънчеви очила

            Скьпи или кьорав,решението е лесно.Аз живея в града с най-висок % очни заболявания на глава от населението причинени от сльнцето.Не се усеща защото океана е студен и температурата си е от 16 до 26/8 градуса цяла година,но реално сме много долу.

            Джулбо няма кой да го бие ако говорим за бебета,деца и малки келеши.Правят и страхотни цайси за алпинисти,ветроходци и какви ли не пущиняци.

            Кой модел са тия?

            Опс,заеби,намерих ги.


            Julbo Explorer Mountain
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Слънчеви очила

              Тия са за алпинисти. Водят се най-добрите глетчерни очила. Правени са за яко слънце с отражения от снега. Интересното е, че дори като влезеш с колата в тъмен тунел (както е в България) пак се вижда, а според производителя не са за кола.
              Аз съм ги взел за снега зимата и за слънцето по язовирите. Може да си ги стегнеш със сиджимката и да караш водни ски с тях.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Слънчеви очила

                Тая фирма сьм я прзнал,децата щом не ги трошат си е постижение и чудо.Имат и 3 различни вида лещи в зависимост кьде ги ползваш та сериозно сьм им хвьрлил око за следващи цайси.Само да намеря плуващ модел и сьм аз.

                Цените им са сьвсем приемливи ако на кантара сложим и качеството.100 долара са си 100 долара както се казва в ония виц,но аз качествени цайси,нещо което да е яко,да пази,да е правено в нормална дьржава,да има гаранция и да е 20 кинта не сьм видял.

                Прочети само за децата какво пише и ще се чудиш като мен ЗАЩО почти само тия са се сетили да правят КАЧЕСТВЕНИ очила за деца и бебета.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Слънчеви очила

                  http://www.revisionmilitary.com/news...yewear-system/


                  http://www.esseyepro.com/ICE-Tactica...51_detail.html


                  препоръчвам - особенно първите, нося ги вече 3 години вторите от една.

                  Коментар


                  • От: Слънчеви очила

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Тая фирма сьм я прзнал,децата щом не ги трошат си е постижение и чудо.Имат и 3 различни вида лещи в зависимост кьде ги ползваш та сериозно сьм им хвьрлил око за следващи цайси.Само да намеря плуващ модел и сьм аз.
                    Можеш ли да кажеш от кои от детските модели ли си доволен? И онлайн ли сте ги купували или от магазин?

                    Коментар


                    • От: Слънчеви очила

                      Как дойде,последно Амазон,но сьм взимал на разпродажба от сайта им както и от Ибей,в РЕЙ ги гледах,но на двойна цена и като почнах да се смея ми заобясняваха,че били много добри.И като брькнах в сака.......

                      Моделите не ги знам,но ако хванеш всичко което е от новородено до около 5 годишно ги имам,3 или 4 броя са тук и 3 в България.Да не те обьркам - 15-20 кинта ги намирам за бройка,час при доктор ми беше около 160 та много не им обрьщам внимание колко бройки имам.

                      Гледай да са им тьнки рамките,че му стават клепарести ушите и ме гледа жално като му нахлупя шапка.За бебета нямаш шанс,там тьнки рамки няма,но му ги закачам на шапката от зад и се оправя положението.За 3 годишно обаче си трябват тьнки рамки.

                      JULBO USA - там ги има по години,ще си хит сред младите майки като се появиш с едно бебе и очила,ГАРАНЦИЯ
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Слънчеви очила

                        Да ще кажат - ох горкото какво ли му има
                        Иначе голяма простотия са направили - http://www.amazon.com/Julbo-Solan-Ki.../dp/B003NLQT3K
                        Добре изглеждащите (розово-бяло) явно са по-стар модел и се предлагат само за защита 3+, ако искаш с поларизирани стъкла, трябва да вземеш една доста кофти разцветка оранжево сиво...

                        Коментар


                        • От: Слънчеви очила

                          http://www.julbousa.com/lenses/

                          http://www.amazon.com/gp/product/B00...ls_o00_s00_i00

                          Едни от пьрвите му бяха тоя цвят ма тогава ми беше накипяло и пропуснах модните тенденции.А иначе прегледай какви защити имат и за какво ги препорьчват,втория линк са прясно порьчани за сина та ще му нося още един чифт в БГто това лято.
                          Тия дето ги гледаш са много широки и ушите му стават като на Дяволчето Фют.Трябва да видя какво е оцеляло из нас и да почна да раздавам.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Слънчеви очила

                            Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                            Да ще кажат - ох горкото какво ли му има

                            ПОЗНА
                            Обикновенно контрата е с мен - а на теб какво ти е?Никаква любов значи

                            http://www.redpoint-bulgaria.com/201...7%D0%B5%D0%B2/
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Слънчеви очила

                              Първоначално публикуван от noel Преглед на мнение
                              Да ще кажат - ох горкото какво ли му има ...........
                              Даааа. Пълно е с неграмотници.
                              Още по-зле е като почнат да купуват на децата от панаирджииските очила по 2.50лв.

                              Щастлив съм, че ми е през .....да, какво ще кажат Сульо и Пульо.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Слънчеви очила

                                Ей .... да му се не види.... харесал съм и аз едно моделче на Джулбо ... ама ... като няма къде да го пробвам ... и на Алпин си харесах и от сайта на магазина , който ги продава .. ама нямали вналичност , да си поръчам от сайта им ... е аз пък съм решил вече да не си копувам очила без да ги пробвам ... някой може ли да ми каже какво да правя .... ???
                                В Русе или някъде наблизо , някой да знае да има качественни очила ... не ми се пътува 100-200 километра само за едни очила ...
                                Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 18-05-12, 14:58.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X