Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми LASSA компетос - впечатления?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми LASSA компетос - впечатления?

    ниакой карал ли е ласа компетос и какви са впечатлениата от тези гуми в зимни условиа

  • #2
    milen, май-има такива и може да сподели.

    Коментар


    • #3
      аз съм с такива, но утре ги продавам че 16" ме 4акат , гумите за цената си са доста добре и в дълбок сняг съм ги тествал за грайферите си добре се държат пазят и странични натоварвания добре тва че аз влизам с вратите в завойте е от номера на обувките заслужава си нова гума не е регенерат на цена ~180 лв.

      Коментар


      • #4
        някой може ли да даде още мнения за LASSA COMPETUS 4X4 стават ли за самурай

        Коментар


        • #5
          аз карам с такива гуми, за всесезонна гума се държи перфектно и на сняг и на лед.
          Bertone freeclimber 1.8 115hp

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от sapporo
            аз карам с такива гуми, за всесезонна гума се държи перфектно и на сняг и на лед.
            Аз карах с такива, за градски условия са много добри, като се изключи факта че нямат ламели и спирачният път им е малко по-голям.
            В общи линии са добри гуми, на кал не ги тествай че си до там

            и на фрилендъра ми бяха такива "Ласа", сега ги замених с "Мишлен" алпин 4х4 много по-добри са. Но и цената им е по-добра
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от sapporo
              аз карам с такива гуми, за всесезонна гума се държи перфектно и на сняг и на лед.
              Всесезонна гума няма

              Не става нито за мокро, нито за лед, а за кал да не говорим

              Като се дават пари за гуми, то да се гледа поне за една от тези дисциплини да стават, в зависимос от това в какви условия ще се карат
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • #8
                а пък според мен има всесезонни гуми, не твърдя, че се държи по-добре от зимна или гума с воден грайфер.
                Bertone freeclimber 1.8 115hp

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от sapporo
                  гума с воден грайфер.
                  да поясниш?
                  В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                  Коментар


                  • #10
                    е такоу, дето отфежда водата, каналЕ , но аз пък гледам разни зимни и летни и всесезонни гуми, все с канали за водата, ама секфи ги има, знам ли. мойте гуми нямат спецялни канали и уй са зле на вода, ама съм се завивал в огрмони локви миналата година в пороите, без проблем. даже се врязах в нещо като река минаваща напряко през пътя . странно ми стана, щото през ноща и в тъмното бе за вали стана порой на редове, ту вали ту сухо. и след 1 съхо аз с 80 налетях на Реката, водата заля целяи джип, щот беше до средата на радяторът дълбоко. мани дигнах огроман вълна, но докато ми падне скороста на 60 излетях от водата, хмм май дадох бая газ веднага след като се забих. бях отпуснал преди т'ва.

                    Коментар


                    • #11
                      http://www.street-shina.ru/descr175.htm ,това намерих на бързо
                      Bertone freeclimber 1.8 115hp

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гуми LASSA компетос - впечатления?

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...3&postcount=24

                        газих без проблеми в сняг с тези гуми (lassa competus 4x4 235/65/17)
                        на мокро спират много добре, возят меко, на високи скорости и сух асвалт ще ги чуваш
                        за тази цена гумите са много добри.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X