Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

    Първоначално публикуван от vesenceto Преглед на мнение
    Аха, сигурно заради големия обектив реши да хваща големите кадри от състезанието, докато ние с малките ....обективи търчахме като луди до болници и аптеки.... В крайна сметка "мениджърът" и твърдеше, че нищо и няма и всичко е ок....да, ама в момента се оказва, че не е съвсем така.... оставям темата отворена, ако Рени желае ще добави подробности...


    Колкото до приятелските ми отношения с нея- тя ми е колежка, която адски много уважавам и смятам, че тя има бъдеще в офроуда и съм сигурна, че има какво още да видите от нея....
    Приятелки ...

    Веси не се сърди на Жоро,неговия обектив е по-голям(на Канона) и прави по-добри снимки...както се вижда
    Вземи и ти един по-голям(обектив) и ще стават нещата(снимките) по-добри Примерно един като от снимката
    Прикачени файлове
    LZ4RG

    Коментар


    • #92
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

      Първоначално публикуван от vesenceto Преглед на мнение
      Аха, сигурно заради големия обектив реши да хваща големите кадри от състезанието, докато ние с малките ....обективи търчахме като луди до болници и аптеки.... В крайна сметка "мениджърът" и твърдеше, че нищо и няма и всичко е ок.
      Сори ,Весенце,като те гледам на аватара каква си симпатяга,обектив няма да ти трябва. И понеже си жена е съвсем нормално да се притесняваш,но вярвай и на хората с опит.Може и да ти се е сторил Жоро като незаинтересован,но не е така. Това е спорт с доста травми и ако ходиш всеки път когато се удариш на снимки в края на сезона ще светиш като крушка.Ако продължите да идвате по състезания ще видиш , че всеки път има някой пребит,този път Рени изтегли късата клечка,сажалявам.

      Коментар


      • #93
        До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

        да, факт е, че съм леко негативно настроена заради падането (чесно казано си изкарах и малкото акъл, който имам)...ако беше някой друг както и да е, ама щом е нашето момиче....

        съгласна съм, че има падания и пребивания и май трябва да свикваме с тях....в крайна сметка беше едно страхотно състезание с много повече участнички от миналата година, добра организация и голяма конкуренция

        За канона - на "Грация и мощ" му направих сефтето - чисто новичък е..а дългите.... обективи предстоят

        А забравих - в петък от 15:00 по Хоби ТВ ще се излъчи репортаж (филм) от състезанието

        Коментар


        • #94
          До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

          Коментар


          • #95
            До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

            На 14.03.2008г.- петък гледайте по Хоби ТВ от 15:00 и 21:00 часа подробен репортаж на "Грация и мощ". Ще видите интересни интервюта с участници, треньори и организатори....

            Коментар


            • #96
              До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

              Първоначално публикуван от Ramona Преглед на мнение
              На 14.03.2008г.- петък гледайте по Хоби ТВ от 15:00 и 21:00 часа подробен репортаж на "Грация и мощ". Ще видите интересни интервюта с участници, треньори и организатори....
              А може ли после да поместите репортажа някъде из нета, че "Хоби" не съществува на моя кабел?
              Живей за всеки дъх!

              Коментар


              • #97
                До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                А може ли после да поместите репортажа някъде из нета, че "Хоби" не съществува на моя кабел?
                По принцип нямаме право да качваме материали в нета, но може и да се измисли нещо

                Коментар


                • #98
                  До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                  и аз го нямам това "хоби"
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #99
                    До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                    Рени, а ти как си ,някакви скрити травми
                    "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                    Коментар


                    • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                      ето малко снимки и от мен

                      Коментар


                      • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                        sory
                        Последно редактирано от help0007; 13-03-08, 00:23. Причина: загубихасе снимките

                        Коментар


                        • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                          малко извън темата извиняваите , абе момчета в тая тема , денонощно има хора и то много , не че и аз не я посещавам постоянон
                          нямали още снимки
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                            За който няма Хоби ТВ в кабела може да гледа в неделя между 13.00 и 14.00 ч. разширен репортаж от състезанието - в спортното предаване "Арена", ББТ поне за София е ефирна.

                            Коментар


                            • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                              Първоначално публикуван от Зорница Богданова Преглед на мнение
                              За който няма Хоби ТВ в кабела може да гледа в неделя между 13.00 и 14.00 ч. разширен репортаж от състезанието - в спортното предаване "Арена", ББТ поне за София е ефирна.
                              А така, сега кофти ли ви е хоби-то? Шегувам се...

                              Коментар


                              • До: ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

                                Не, аз не за "хобитата", те са един много весел и добър екип, просто някои нямаха тази телевизия в техния кабел и за това. То проблема си е тяхен - да са си избрали верния кабелен оператор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X