Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жило преден капак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жило преден капак

    Днес се скъса в предната част под капака. Цял следобяд се мъчих и не можах да го отворя. Виждал съм как става отварянето при жигулите, но на Нивата под решетката имам пластмасов въздухозаборник за парното, който пречи на операцията. Дайте някакъв акъл преди да съм взел шлайфа.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

  • #2
    До: Жило преден капак

    Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
    Днес се скъса в предната част под капака. Цял следобяд се мъчих и не можах да го отворя. Виждал съм как става отварянето при жигулите, но на Нивата под решетката имам пластмасов въздухозаборник за парното, който пречи на операцията. Дайте някакъв акъл преди да съм взел шлайфа.
    Тъпо.

    единствено мога да ти предложа, отваряема нива от която да гледаш. иначе, нещата отиват към счупване на въздухозаборника.

    А да напънеш левия край на капака и оттам да напъхаш някаква кука?

    Коментар


    • #3
      До: Жило преден капак

      Направи отвор по средата на пласмасовия въздухозаборник и от там с някаква кука отвори капака, след това затвори отвора с някаква пласмаса и нитачката, уплътни със силикон и готово. Смени жилото с многожилно от спирачка на велосипед 1 метър е 1 лев, евтино и много по-здраво.

      Коментар


      • #4
        До: Жило преден капак

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Тъпо.

        единствено мога да ти предложа, отваряема нива от която да гледаш. иначе, нещата отиват към счупване на въздухозаборника.

        А да напънеш левия край на капака и оттам да напъхаш някаква кука?
        Е това последното с напъването на капака е "тъпо". На "шлайфа" му се вика метафора. Иначе благодаря за мнението.
        Аз все пак се справих с помоща на едно приятелче и малко здрава тел с формата на кука, през решетката и без счупване на въздухозаборника. Оказа се, че жилото е здраво, а се е прецакала бронята му.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X