Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LASSA OK-144 или ВЛИ-5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

    Много съм бавен!Нали съм младши участникФирмата я намерих с гугала,звъннах на офиса им в София (02 967 2121)и някаква жена ми каза тази крайна цена с ДДС
    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

    Коментар


    • #32
      До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

      Не не са ВЛИ-5 ами онези "всесезонните" - Карах миналата седмица друга Нива с тези гуми и вървеше доста по уверено в снега!

      Коментар


      • #33
        До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

        оригиналните "всесезонни" се титуловат ВЛИ-10

        Коментар


        • #34
          До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

          http://www.nira-bg.com/bg_passenger_car_tyres.htm Тука обещаха преди новагодина да има няколко вида руски гуми за Нива.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

            Аз съм с ВЛИ-5 и се хлъзгам доста, най-вече на мокро. Не съм затъвал в сняг, обаче се повъртях веднъж-два пъти

            Коментар


            • #36
              До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5



              Фирмата е шуменска и е една от малкото сериозни в региона. Има представителства почти в цялата страна. Руските гуми не са лоши като за 80 лв. Карал съм с такива. На кал са добре, на асфалт започват да шумят при скорост над 40-50км. На мокро и на лед са зле. Виждал съм как се завърта ладата пред мен на 360 градуса. Колата е чувствително по нестабилна от колкото с по-широки гуми, например нормални автомобилни 195х65 R15 с каквито съм в момента, но пък са много по-проходими на сложни терени, кал и т.н, където нормалните се замазват. Руските са твърди като пластмаса, но съм минавал през неверояни места с тях. Обаче съм фен на ласата. Утре слагам OK 144 и веднага ще ги изпробвам на терена. Вечерта ще дам първоначални впечатления.
              Последно редактирано от CarTest™; 11-01-08, 21:31. Причина: Реклама
              Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

              Коментар


              • #37
                До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                Първоначално публикуван от steev69.bg Преглед на мнение
                Много съм бавен!Нали съм младши участникФирмата я намерих с гугала,звъннах на офиса им в София (02 967 2121)и някаква жена ми каза тази крайна цена с ДДС
                Благодаря

                Коментар


                • #38
                  До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                  Колега, дай коментар за LASSA-та до момента!!

                  Коментар


                  • #39
                    До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                    И аз се чудих наскоро с какво да обуя "новата" ми стара Нива. След покупката кинти имаше само като за руска гума, но по всички тестове излезе, че ВЛИ-5 става само за кал и за село. В крайна сметка сложих едни, които май не са особено популярни тука - Кама И-511.

                    Засега съм се качвал с тях до Белмекен - в дълбокото драпа като звер, но на утъпкан сняг с малки коловози има странната склонност да подскача наляво-надясно. Иначе на чисто мокро шосе или магистрала спира ОК, управлява се нормално, не шуми много повече от старите оригинални галоши, които бяха изтъркани до гладко.

                    Ако още не си се обул, виж руснаците:

                    http://www.autoreview.ru/test_acs/sh...ase_id=2867685

                    http://www.autoreview.ru/test_acs/sh...ase_id=2867685

                    http://www.autoreview.ru/test_acs/sh...ase_id=2867685

                    Излиза, че е сравнително универсалната гума за зима, че и за лято. В "Медина-Мед" ги дават по 117 лева с монтажа, "Диана" иска същите пари, но и още по десятка на гума за монтажа.

                    Успех!
                    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                    Коментар


                    • #40
                      До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                      Днес сложих ласата, но не остана време да ги пробвам, защото ми се скъса жилото за отваряне на предния капак и цял следобяд се мъчих с него. Утре ще им направя теста и ще кача снимки.
                      Видимо са значително по-високи от Вли-5 с около 4-5 см. Имах притеснения, че ще опрират, но не опряха поне до сега.
                      Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                      Коментар


                      • #41
                        До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                        Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                        Днес сложих ласата, но не остана време да ги пробвам, защото ми се скъса жилото за отваряне на предния капак и цял следобяд се мъчих с него. Утре ще им направя теста и ще кача снимки.
                        Видимо са значително по-високи от Вли-5 с около 4-5 см. Имах притеснения, че ще опрират, но не опряха поне до сега.
                        А честито и да черпиш
                        Няма да ти опират.Поне моите не опират
                        Където Бирата, Там и Аз...

                        Коментар


                        • #42
                          До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                          Излиза, че е сравнително универсалната гума за зима, че и за лято. В "Медина-Мед" ги дават по 117 лева с монтажа, "Диана" иска същите пари, но и още по десятка на гума за монтажа.

                          Успех![/quote]

                          Моля даи малко повече информация за тези гуми от 117 лв. офертата е доста добра

                          Коментар


                          • #43
                            До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                            От 2 дена съм с ВЛИ 10 и ми дава 4 литра по малко разход на газ в сравнение с КОБРИТЕ Явно КОБРИТЕ идват тежки за НИВАТА!

                            Коментар


                            • #44
                              До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              От 2 дена съм с ВЛИ 10 и ми дава 4 литра по малко разход на газ в сравнение с КОБРИТЕ Явно КОБРИТЕ идват тежки за НИВАТА!

                              Има нещо такова все пак двигателя на Нивата нее голям звяр

                              Коментар


                              • #45
                                До: LASSA OK-144 или ВЛИ-5

                                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                                От 2 дена съм с ВЛИ 10 и ми дава 4 литра по малко разход на газ в сравнение с КОБРИТЕ Явно КОБРИТЕ идват тежки за НИВАТА!
                                4 литра малеее а като я вкараш в калта как е?
                                Където Бирата, Там и Аз...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X