Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мутирали Хамъри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мутирали Хамъри

    2 хамъра мутанти са се паркирали до зала Универсиада. За кво ли ще ги ползват? Сигурно за гъзария под наем.
    Прикачени файлове
    О899 2б2 1З2

  • #2
    До: Мутирали Хамъри

    Да. 150 евро на час.

    Коментар


    • #3
      До: Мутирали Хамъри

      До един месец ги чакайте в телевизия Планета, а вероятно и в някой клип със Гъзис )
      Ей това се случва като слагаш различни гуми на 4х4. Познайте кои гуми са били с по малък диаметър, предни или задни ??
      Или просто е ефект от забравена ръчна спирачка ???
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #4
        До: Мутирали Хамъри

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        До един месец ги чакайте в телевизия Планета, а вероятно и в някой клип със Гъзис )
        Ей това се случва като слагаш различни гуми на 4х4. Познайте кои гуми са били с по малък диаметър, предни или задни ??
        Или просто е ефект от забравена ръчна спирачка ???
        Късно, вече ги въртят

        Коментар


        • #5
          До: Мутирали Хамъри

          Митко Пайнера дори и предавания снима в тях

          Коментар


          • #6
            До: Мутирали Хамъри

            Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
            Митко Пайнера дори и предавания снима в тях
            Личи си кой гледа тия телевизии. Малката.
            Последно редактирано от cveti; 30-04-08, 20:10.

            Коментар


            • #7
              До: Мутирали Хамъри

              Това колко е актуално?Кога са правени снимките?Защото единият белият, беше спрял в задницата на една корола двадесет дни преди нова година ,точно срещу ИБИР на Цариградско!Има и снимки из интернет ,май в булфото.
              B+

              Коментар


              • #8
                До: Мутирали Хамъри

                Днес ги правих снимките. А хамърита е от 2-3 дни там.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #9
                  До: Мутирали Хамъри

                  Само прещраквах каналите и се натъкнах на две руси каки седнали в Хамъра и нещо се кефят , старата водеща на прадаването беше поканена от новата ( някаква награда ли беше не разбрах точно) , да се повози в Хамъра . По-голяма тъпотия от това не съм гледала

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мутирали Хамъри

                    Първоначално публикуван от ~m@g!~ Преглед на мнение
                    Митко Пайнера дори и предавания снима в тях
                    Ами да. Така и предполагах, че са някаква чалга версия. Ама като не се интересувам от Питко Майнера... от къде да знам.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мутирали Хамъри

                      аххх ,тцтцтц ,уФФФ кои знае колко горят тия джипки ,сигурно колкото стар руски камион.....и колко дигат.....сигурно колкото стар руски камион отново =))....чувал съм че трансмисията се охлажда...а дали са 4х4.Искам снимка на един от двата хамъра ,ама имам едно условие-прозорците да са свалени и от там да са наизкачали руси девоики тип чалгарки ,с характерните им особености =))))))) -плакат ще става...че на стената да го лепна =))

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мутирали Хамъри

                        аз видях едната - черната! на Царигратско - моста на дружба!!! много е внушителен! и се чудя как така се държи само на 4 гуми!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мутирали Хамъри

                          вчера срещнах миротворчески сили на нато в близката горичка....ето как започна историята...Трябваше да отида от едно място до друго ,но поради обясними финансови причини реших да вървя пеша...еи так за здраве ,та понеже не щях да се преуморявм фанах преките пътеки и право през къра ,вървях ,вървях ,па стигнах гората ,продължавам да вървя и мо се допика ,аз естествено се притесних-нямаше мифка наблизо в която да се облeкча ,но моя мозък веднага засече гъсто зелено храстче на пътя и ми каза "уцели го" ,естествено аз от два метра се пробвах да нацеля паяк и успях! намокрих го...и изведнъж зад мене изръмжава нещо.Бе викам си тоя па ,тоя па си мисли че само тои сии пробивал ауспуфа ,ма се обрънах и оппп ....черен хамър и от него слиза военна.Аз веднага пресметнах ,че може да ме фърли до близкото село и се профикнах "Ши одим ли у прувинцио"(прувинцио ,щото по харашо звучи пред селу).Разбрана жина излезе-текезесарка ,разбрах че допреди два дена посеви урала с кумбаина.А хамъра бе тунингован-с два двигателя от мохер и инсталация от жигули ,шото оригинаната мноо горяла ,а па мостовете-заден от баркас ,преден от заз.И те така-баш маистори.
                          Прилагам снимка:

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мутирали Хамъри

                            Абе, с каква категория се управлява това в България?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мутирали Хамъри

                              с С категория!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X