Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор На Джип до 87000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Избор На Джип до 87000 лв.

    Първоначално публикуван от Tougi Преглед на мнение
    И аз нададох плах глас в тази насока, ама никой не обръща внимание.

    Що бе, хора, това не е ли кола? А? А?
    Щом искат пластмаса - туарегът не е за тях
    VW Touareg V10, 5000cc

    Коментар


    • #62
      До: Избор На Джип до 87000 лв.

      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
      Subaru Impreza wrx sti примерно струва толкоз и е неистовото.
      ....
      Останалите са ми някак вялички...
      вече има нов модел, този не е актуален вече, но тук става дума за джипка

      Коментар


      • #63
        До: Избор На Джип до 87000 лв.

        Субару джипка хмм... що не, инак субару е достъпен рали звяр... а и ставаше дума за 2 коли по 1 време...

        Туарегът изглежда добра оферта, но аз от всичките до сега до които съм попадал, дизелите тракат повече от мойто 15 годишно диско

        Нисан също е оферта, но и 2-те са тежички и ще искат повечко тяга и се стига до акциз... или бъркам?

        Коментар


        • #64
          До: Избор На Джип до 87000 лв.

          ако е до рали автомобил горещо препоръчвам Мицубиши Лансър ЕВО 9 или малко чакане за 10; не искам да засягам ничии лични вкусове, но в момента е доста по-добре от Субару; Продрайв вероятно ще изоставят разработването, а Ралиарт са си на място;
          която и от двете коли да вземе - туря само началото, следва вкарване в бокса и прераждане в истински звяр
          после само сърце да имаш ...
          Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

          Коментар


          • #65
            До: Избор На Джип до 87000 лв.

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            Туарегът изглежда добра оферта, но аз от всичките до сега до които съм попадал, дизелите тракат повече от мойто 15 годишно диско
            Е ти на какви си допадал ? Защото моя отвътре ще питаш дали му е включен двигателя или не. Подобно е и за V6.
            VW Touareg V10, 5000cc

            Коментар


            • #66
              До: Избор На Джип до 87000 лв.

              Последното беше много разтракано горкото, аз затова така...

              Не говоря за вътре, купето знам е 1 от на-доре изулираните, аз не съм се качвал, но по насам, натам има вече под път и над път и така само съм им чувал двигателите. Това не е никакъв белег, немските дизели са по-шумни, но като цяло надежни, нали

              Истината е следната, най-търсеното ако питате мен е луксозно и много удобно возило, лимузина, но висока и по-яка от нормална кола. Да си зимаш за 70к нова кола ала пластик-фантастик, за мен е много удивително, като за 50 може да имаш лимузина на 2-3 години от най-висок клас/аз се увличам по лимузините от края на векът, но това е друга, по-ефтина тема/. А всъщност вече има и точно това: висока лимузина, с нива на комфорт и спорт и всички екстри. И няма смисъл да се дават пари за нещо не топ клас е доста рисково според мен. Ако за някой 45 000 евро може и да не е много, но вложени в 2 различни машини може да е = на ценна придобивка или тотален погром и в това е разликата...
              Всички луксозни високи салони/или почти ако тук се пъхне волвото/ могат да понесът малко офроуд, а ако сложите гуми за оф/примерно 1 чифт МТ каше в гаража на вилата и адреналинът е гарантиран, почти няма място в България, кадето да няма удобни черни пътища за умерени разходки, а добрите гуми правят шансовете за закъсване при разумен подхот почти 0-ви, както и щетите/, а и доставят нужното ниво на сигурност, както пасивна, така и активна, високо ниво на комфорт и т.н. Само че 1 педя по-нагоре от нормалните леки автомобили.
              Така, това са и тесетина претендента можещи повече или по-малко да се впишат. Образно казано, аз бих си взел Х5, карана малко вместо ново сантафе...

              Коментар


              • #67
                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                Значи гледам VW Touareg 3.0 TDI DPF Върви някъде 88000 лв. А колко до Джееп пак така 87-88 000 лв. Колкото до Субарото то ми изглежда ниско и мисля че няма да върши това за което го искам иначе е супер колица.

                Коментар


                • #68
                  До: Избор На Джип до 87000 лв.

                  Туарегът по-ми допада, но то това е до човек, предполагам докато си в гаранция нямаш грижи и с 2-та, после продаваш и пак ново, тъкмо ако размислиш...

                  Коментар


                  • #69
                    До: Избор На Джип до 87000 лв.

                    На мен лично новия Джип хич не ми допада. Няма нищо общо с по-старичките (всъщност визирам по-конкретно вранглер и подогните. Г.Ч. сигурно не е лошо и новото) както като офроуд възможности, издръжливост така и като визия. Според мен си нанасят удар с начина, по който променят линията и я правят все по-неофроуд.

                    Иначе моята туарега се държи доста надеждно, пък вече гони пенсия. На 4 години е и 109 000 км, грижи почти никакви.
                    VW Touareg V10, 5000cc

                    Коментар


                    • #70
                      До: Избор На Джип до 87000 лв.

                      Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                      Здрвейте,
                      До момента съм се спрял на (говоря за нови автомобили) Nissan Pathfinder Elegance 2.5DCI,
                      Hyundai Santa Fe новия модел и Mitsubishi Pajero дългата база. Колата ще се ползва както в градски условия така и по черни пътища до виличката нещо такова. Моля всеки да искаже своето мнение за тези марки Джипове. Ако някой се сети за нещо по хубаво за тези пари моля да пише. Изключил съм Toyota Land Cruiser не съм им превържаник.
                      Тая тема се разводни яко.При така зададения от тебе въпрос, аз ти препоръчвам новото Паджеро.
                      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                      Суперскан България www.decbg.com
                      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                      Коментар


                      • #71
                        До: Избор На Джип до 87000 лв.

                        Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                        На мен лично новия Джип хич не ми допада. Няма нищо общо с по-старичките (всъщност визирам по-конкретно вранглер и подогните. Г.Ч. сигурно не е лошо и новото) както като офроуд възможности, издръжливост така и като визия. Според мен си нанасят удар с начина, по който променят линията и я правят все по-неофроуд.

                        Иначе моята туарега се държи доста надеждно, пък вече гони пенсия. На 4 години е и 109 000 км, грижи почти никакви.
                        Новия Вранглер и новото Гранд Чероки имат по-добри офроуд възможности от по-старите.
                        Като визи навия Гранд е доста по-различен ама при Вранглера къде видя "нищо общо".
                        Че аз дето им знам и болчетата докато не видя кръглия мигач на калника на новия не мога да ги различа.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Избор На Джип до 87000 лв.

                          Искам съшо така да попитам някой има ли мнение за новия Нисан Патрол. Но той мисля че за градско няма да е подходяю защото е доста големичък иначе за оффроуд не се съмнявам сигурно е голямо животно. Но сигурно и разхода ще му е животински както градско така и за офф.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Избор На Джип до 87000 лв.

                            Относно избора на автомобил за тези цели (доста сходни с тези на баща ми) ми се струва, че Туарега е най-доброто като съотношение цена-качество. Доколкото знам на баща ми му излезе 96 хиляди с В6 Дизела, Въздушно, ксенони и други малки екстри, но с данъчен кредит. За Р5дизел би трябвало да е с около 10к лева по-малко.

                            А щом гледаш Субару, ми се струва, че е по-подходящ форестъра, щото е по-вдигнато, но нямам идея за цени. ФВ Тигуан също изглежда добро предложение.
                            "That is not dead which can eternal lie,
                            And with strange aeons even death may die."
                            ~H. P. Lovecraft

                            Коментар


                            • #74
                              До: Избор На Джип до 87000 лв.

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Новия Вранглер и новото Гранд Чероки имат по-добри офроуд възможности от по-старите.
                              Като визи навия Гранд е доста по-различен ама при Вранглера къде видя "нищо общо".
                              Че аз дето им знам и болчетата докато не видя кръглия мигач на калника на новия не мога да ги различа.
                              Как, виж му броните на новия вранглер - пейка отпред, пейка отзад. Това не може да се отразява добре при спречкване с остър наклон. Пластмасовата визия на смъртта изобщо няма да я спомена, клирънса също ми се струва занижен.

                              За подробности питай Влади 333, защо не си взе нов Jeep преди няколко месеца.
                              VW Touareg V10, 5000cc

                              Коментар


                              • #75
                                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                                Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                                За подробности питай Влади 333, защо не си взе нов Jeep преди няколко месеца.
                                М, ми сега какво кара?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X