Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FORD RANGER/MAZDA B-series

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: FORD RANGER/MAZDA B-series

    Един познат работи в Стар Моторс (Мазда).Ще се опитам да издействам ел.схеми.
    А темата е замряла защото май нямаме особени проблеми за които да си пишем.То с тия Рейнджъри ебаси скуката.Каквото и да го правиш-все тая-върви си!
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #32
      До: FORD RANGER/MAZDA B-series

      Благодаря предварително! Хубав ден!

      Коментар


      • #33
        До: FORD RANGER/MAZDA B-series

        Да "закрия" проблема! Указа се повреден "мост" на капачката (тапата)на мястото за регулиране на силата на светене на таблото, такава екстра нямам. На това място "масата" през мост минава към уредите. Поздрави!

        Коментар


        • #34
          До: FORD RANGER/MAZDA B-series

          Първоначално публикуван от Peter TurboD Преглед на мнение
          Колеги, има ли някой Mazda B2500 /2002-2005г./? Трябва ми информация от "първа ръка"-отопляеми ли са страничните огледала?
          аз съм с В2500 2004 електрически са но неса отопляеми

          Коментар


          • #35
            До: FORD RANGER/MAZDA B-series

            Привет мужики) Да, не много вас в Болгарии) Будет время, лезьте на наш братский сайт вледельцев пикапов. Благо машин много, много мнений и решений практически всех проблем.
            http://www.pickupclub.ru/
            http://pickupclub.ru/forum/forumdisplay.php?f=25
            Заходите, регистрируйтесь, пишите, чем сможем- поможем).

            Коментар


            • #36
              До: FORD RANGER/MAZDA B-series

              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=70192
              ... и это пройдет.....
              Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

              Коментар


              • #37
                До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                Имаме Еверест обаче възникна проблем с подгряващите свещи, та въпроса ми е от къде освен мото пфое може да се намерят?

                Коментар


                • #38
                  До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                  Първоначално публикуван от vasilogn Преглед на мнение
                  Имаме Еверест обаче възникна проблем с подгряващите свещи, та въпроса ми е от къде освен мото пфое може да се намерят?
                  Купувал съм на БОШ.Мисля че от "Аутоплюс"
                  offroad фен
                  1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                  TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                  Коментар


                  • #39
                    До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                    Първоначално публикуван от vasilogn Преглед на мнение
                    Имаме Еверест обаче възникна проблем с подгряващите свещи, та въпроса ми е от къде освен мото пфое може да се намерят?
                    Търси BERU и NGK. Bosh съм ползвал и имат заложено по-дълго време на подгряване(не можеш да палиш веднага след загасване на лампата) - стават за Ranger до 2002г. (времето на релето е различно). Освен това имай в предвид, че свещите трябва да имат годност за следгреене. Мазда ги държат включени, докато температурата на двигателя достигне 40град. Обикновените свещи изгарят бързо.

                    Коментар


                    • #40
                      До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                      И аз имах проблем със свещите и си купих от Ауто плюс на Денсо по 22.40 лвИмаха проблем с намирането на модела та ги търсиха по номера на свалена свещ.
                      Аз знам че нищо не знам,но други и това не знаят.

                      Коментар


                      • #41
                        До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                        Малко снимки на Ranger-a предвиден за 2012г.
                        Прикачени файлове
                        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                        Коментар


                        • #42
                          До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                          И на Explorer-a за 2011-нищо не се вижда на снимките от брезента, ама поне малко инфо има:
                          Codenamed «U502» new version of the Ford Explorer has significant changes compared with the previous generation. 2011 Explorer model is based on the D4 platform, which are currently based Ford Flex and Lincoln MKT.
                          For the new Ford Explorer will add two new engines, 2.0-liter four-Ecoboost and 3.5-liter turbocharged Ecoboost V-6.
                          Series production of 2011 Ford Explorer will begin in 2010 at a Chicago factory. Debut of next generation Ford Explorer will be held at the motor show in New York.
                          Тука малко се чудя на 2.0-liter four-Ecoboost,що за запъхтян 4х4 ше се получи!?
                          Прикачени файлове
                          Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                          Коментар


                          • #43
                            До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                            Първоначално публикуван от 4x2 Преглед на мнение
                            И на Explorer-a за 2011-нищо не се вижда на снимките от брезента, ама поне малко инфо има:
                            Codenamed «U502» new version of the Ford Explorer has significant changes compared with the previous generation. 2011 Explorer model is based on the D4 platform, which are currently based Ford Flex and Lincoln MKT.
                            For the new Ford Explorer will add two new engines, 2.0-liter four-Ecoboost and 3.5-liter turbocharged Ecoboost V-6.
                            Series production of 2011 Ford Explorer will begin in 2010 at a Chicago factory. Debut of next generation Ford Explorer will be held at the motor show in New York.
                            Тука малко се чудя на 2.0-liter four-Ecoboost,що за запъхтян 4х4 ше се получи!?
                            Новата версия на Ford Explorer има значителни промени спрямо предишния модел.Модела за 2011 е базиран на птатформата D4,kоято понастоящем се използва от Ford Flex и Lincoln MKT.Серйното производство на модела Explorer за 2011 ще стартира през 2010 в завода в Чикаго.Дебюта на следващия модел Explorer е отложен за Авто шоуто в New York.
                            Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                            Коментар


                            • #44
                              До: FORD RANGER/MAZDA B-series

                              Сменихме потгр. свещи на Евереста, маншона и леко модифицирахме единя амортисьор сега е в леко по-добро състояние от преди. Появи се обаче един доста неприятен шум някъде в средата на купето. Мисля че е от висящия лагер. На заден ход се чува по силно, а при ниски обороти се появява леко тресене. Някакви идеи? Благодаря на всички за отговорите за предишното ми запитване!

                              Коментар


                              • #45
                                От: FORD RANGER/MAZDA B-series

                                Снимка на Ecoboost двигатела,предвиден за новия Explorer.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ecoboostengine.jpg
Прегледи:1
Размер:45.2 КБ
ID:5181077

                                Разяснение на системата за контрол на движението,по различните видове настилки (на Английски).


                                И естественно пресни снимки на самия Explorer
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02-2012-ford.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5181078Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01-2012-ford.jpg
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5181079
                                Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X