Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отговор на въпроса: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете тук!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отговор на въпроса: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете тук!

    Седя си на компа, чета си и току ми изкача една и съща тема на всеки три дни " Какъв джип да си взема?" По едно време отговарях "жълт" ама и това ми омръзна. Та колега, ползвай търсачката и прочети за предимствата и недостатъците на всеки един джип. Пълно щастие няма. Аз съм имал три джипа и всеки един от тях си е имал силните и слабите си страни. Прочети и когато решиш кой е твоя джип задай конкретния въпрос. Не искам да съм груб. Не ме разбирай погрешно. Радвам се на всеки нов член на форума, ама аз по лесно бих си избрал жена отколкото джип. Просто по въпроса зададен във заглавието на темата е писано невероятно много и хората които наистина разбират материята са отговаряли много пъти на тоя въпрос "Какъв джип....?" и няма да отговорят. Поздрави и успех с намирането на това което ТЕБ ще радва най много.

  • #2
    До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

    Много си прав колега за търсачката, че тя много помага и трябва първо да се прочете доста от напесаното от колегите тук и после да се пуска новата -стара тема, ама все пак и хората имат нови изисквания и автомобилната индустрия се променя и само преди година неща, които са писани тук за един или друг модел, се оказват не толкова точни и вярни, появяват се специфични дефекти, сменят се дилъри и гаранционни сервизи и т.н.т.
    Аз си имам джип и съм доволен от него, но пиша в тази тема, т.к. винаги нещата се променят, света се развива /малко философски звучи, но е така/ и винаги на въпроса "Какъв джип да си купя?" се появяват и нови отговори.
    Така, че колеги първо четете и после питайте, който знае нещо по въпроса ще отговаря.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

      тут советы при выборе 4х4
      http://homepages.nsys.by/~4x4/shop/v...x4vehicles.htm
      ... и это пройдет.....
      Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

      Коментар


      • #4
        До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

        Когато си изберете дадена марка и модел, не искайте конкретните отговори дали е добра колата, от тия, които вече имат такава... Първо те са пристрастни и второ, това, че са изминали вече 5, или дори 50 хиляди с тази кола (в повечето случаи, това е първата им кола с "висока проходимост"), не означава, че знаят всичко за нея. или пък имат база за сравнение... Компетентен отговор, може да получите само от колеги, които са сменили поне 4-5 марки и модели, или ремонтирали 50-ина подобни коли...
        Успех в избора!
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

          И още нещо... Не търси истината, няма я. Дори тя да съществува, тя не ти е нужна. Няма хубаво, има само това, което те радва. Няма лошо, има само това, което те огорчава.

          Коментар


          • #6
            До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Седя си на компа, чета си и току ми изкача една и съща тема на всеки три дни " Какъв джип да си взема?" По едно време отговарях "жълт" ама и това ми омръзна. Та колега, ползвай търсачката и прочети за предимствата и недостатъците на всеки един джип. Пълно щастие няма. Аз съм имал три джипа и всеки един от тях си е имал силните и слабите си страни. Прочети и когато решиш кой е твоя джип задай конкретния въпрос. Не искам да съм груб. Не ме разбирай погрешно. Радвам се на всеки нов член на форума, ама аз по лесно бих си избрал жена отколкото джип. Просто по въпроса зададен във заглавието на темата е писано невероятно много и хората които наистина разбират материята са отговаряли много пъти на тоя въпрос "Какъв джип....?" и няма да отговорят. Поздрави и успех с намирането на това което ТЕБ ще радва най много.
            Действително си много груб, защото всеки нов член на форума/като мен/ е тук за съвет и чака отговор от такива като теб с три предишни джипа. Когато питаме "Какъв джип да си взема?" очакваме да ни кажат не "ЖЪЛТ", а "Виж кво знам от позастоялите / вмирисани /колеги в форума три джипа, които няма да те зарежат в гората.Ела да ги видиш и да решим

            Коментар


            • #7
              До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

              А ти колко би бил склонен да платиш за информацията и загубеното време? Или това, че си се регистрирал тук автоматично задължава някой да ти отговаря на въпросите? Замислял ли си се, че и другите участници тук може да са такива като теб?
              Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

              Коментар


              • #8
                До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                Склонен съм да платя достатъчно за да карам джипка, а не да си я гледам. Съжелявам, че не отговорих по рано, но бях баннат до сега.
                С коментара си не съм искал да обидя някой, просто мислех, че идеята на форуми като този е и сътрудничество между този който разбира и лаиците, а не да се правим кой е по велик - типична българска черта. До модераторите - Надявам се че сте баннали и Джамбазов за коментара "ЖЪЛТ", защото аз съм участник във форума и като такъв се чувствам обиден от него.
                Благодаря!

                Коментар


                • #9
                  До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                  Колега, моите уважения, ама ми е все едно какво мислиш. Като съм писъл "жълт" съм имал предвид цвета на колата , а не какъв е участника. Само да попитам ти направи ли си труда да прочетеш всички теми със съдържание "Какъв джип да си купя"
                  С най-добри чуства и успех с намиране на идеалната за теб джипка.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                    Марката Джип - Jeep, предполага няколко модела.

                    Най добре си вземи Jeep Wrangler - Rubicon.

                    или

                    Jeep Grand Cherokee - ZJ до 1995 година 4000 - 6 цилиндров редови.
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #11
                      До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                      Ако искаш Jeep, то можеш да си закупиш някоя модификация спрямо нуждите си, марката предлата както много комфортни и бързи машини, така и такива способни да задоволят щенията и на най-зарибения модификатор, така и мераците на всеки сериозен офроудър. Това какво искаш зависи от Теб, ти който купуваш машината. Ние можеме само да добавиме информация, която да затвърди или отхвърли този избор. Ако искаш друга марка, то положението е същото. Все повече производители пускат нови модели СЪВ-ове, а има и достатъчно стари хардлайнери. Та не се чудете драги нови съфорумци, че някои от нас отговарят дръпнато, това си е неизбежно, при непълно и недобре формулирано питане. Относно търсачката, да малко е смотана и неще да търси по 3 букви, намира куп щуротии понякога, но като се влага умисъл, всичко си се намира. Нямам какво да добавя по темата освен 1 съвет. Търсачката помага само ако знаете какво търсите, а това зависи от вас. Вие сте тези решили се на лудостта, покупка на 4х4. От тук следва да се заинимаете по-сериозно с проучването на темата, тя е огромна и разнообразна. Ако просто ви се иска да се хвалите пред приятели, че карате 4х4, то какво да е ще свърпи работа, стига да можете да си го купите и да имате дадена сума отгоре за ремонти и подобрения. Това 100% е повторения на 1000 други подобни мнения. Що някой модератор не залепи темата и някоя подобна, та да може всеки да е наясно, че преди да пита, трябва да знае какво пита

                      Коментар


                      • #12
                        До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                        Темата е залепена още след първото мнение.
                        Търсачката на Google търси и под 3 символа. Просто в Разширено търсене
                        трябва да се зададе домейн: http://forum.offroad-bulgaria.com/

                        Коментар


                        • #13
                          До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Темата е залепена още след първото мнение.
                          Търсачката на Google търси и под 3 символа. Просто в Разширено търсене
                          трябва да се зададе домейн http://forum.offroad-bulgaria.com/
                          Факт...
                          Намира много неща и без да се задава домейн гугъл-а...
                          Изобщо, който търси намира, стига да знае какво търси

                          Коментар


                          • #14
                            До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                            Здравеите всички offroad- дери.Ако пишехте с такъв ентусиазъм по всички теми както по тая цена нямахте да имате.Ама чета само злъч се е изписало.Човека пита а вие му изписахте "тонове виртуална хартия" задамуса подиграете.Ами дабяхте драснали едно две изречения за да му помогнете, нищо че ате изписали по тази тема.Искате да има повече такива като вас ами помогнете им данесе ровят в началото из дебрите на темите.Но не вие предпочитате да напишете куп дразнещи забелешки вместо да дадете отговора на човека.Нестели се замисляли че обема е един и същ ама аиде дасе изгаврим с човека,щот е по готено!!!Ама и Вие сигорно сте питали за едно също нещо много пъти нищо че примерно е написано и стои пред вас.Е те това е българската ни идентичност.Има само една дума за това ЕГОИСТ.Пък нека ме баннат сега има начини пак дасе пише"тонове виртуална хартия".Аиде със здраве и успехи в off-road-a.Нищо лично към учасниците.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Отговор на въпросът: Какъв джип да си купя? Моля преди да го напишете, прочетете

                              Лично незнам, но грубичко си се изказал. Тука не сме се сбрали за да се подиграваме, а и не е много егоистично ако разровиш ще видиш колко инфо има за какво ли не. Това че някои ги мързи да ровят преди да пишат е и основната причина да получават язвителни отговори. Теб к'ъф ти е проблема и имаш ли въпрос по темата или просто си спамиш!? За бан незнам, но бих ти дал жълт картон за обиди. Само дето не давам вече картони, щото после аз получавам наказания за неправомерно раздаване на картони, така че само устно бих те посъветвал повече да четеш и мислиш, преди да се наметкаш с нападките...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X