Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Дяволе,понеже те си най-любопитен/както каза и нахален/ отвори една нова тема.Близнаците правят нещо много интересно което се прави за първи път в БГ

    Коментар


    • #17
      Дявол Коледа

      Първоначално публикуван от terziev
      Дяволе,понеже те си най-любопитен/както каза и нахален/ отвори една нова тема.Близнаците правят нещо много интересно което се прави за първи път в БГ
      Ами аз вече и там се наврях питах и хората ми казаха че всичко ще си опишат със снимки и подорбности както винаги(както винаги са правили междо другото) само трябва да изчакаме да приключат с работата помашините и ще ни светнат в нещата

      П.С. Янчо нядявам се не ми се сърдиш че постоянно питам и нахалствам просто ми е едски интересно и ти благодаря че споделяш с нас това инфо
      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
      тел.088четири 9едно9 4нула4
      -------------------------------------------------------

      Коментар


      • #18
        1950 кг е много малко, как сте го постигнали, моя вранглер без последните тунинги според кантара на технотест е 2200кг и то без резервата гума и крика, при заводски 1600

        друго интересно е как е решен въпроса със съединителя, доколкото знам АМГ двигателя е същия, който се монтира на мерцедес 124 и в частност на 190 и той си върви със скоростната кутия и съответно съединител. как издържа съединител от лека кола на гуми 35". или сте ползвали някакви тунингови варианти, керамика и тн.
        drive alive

        Коментар


        • #19
          гумите му са 255х85х16, а това не е 35"
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            който се състезава има по много гуми

            най - големите които съм виждал на Г класа са 35", на долфи
            drive alive

            Коментар


            • #21
              Тедо гледам че разбираш от гуми може ли да сметнеш тези накаква реална височина ще дойдат 255/85р16
              а иначе скоро ще се възползвам от поканата на бат Янчо да го посета и да ми покаже това онова

              Коментар


              • #22
                857 mm

                Коментар


                • #23
                  Точния размер е : 839,9 мм. , или 33,07 инча в диаметър и 10,04 инча широка

                  Коментар


                  • #24
                    това са си едни най - обокновени малко теснички 33" ако мислиш да ги слагаш на Гто мисли за тунинг на двигателя иначе трудно ще ги върти
                    drive alive

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от go go go
                      това са си едни най - обокновени малко теснички 33" ако мислиш да ги слагаш на Гто мисли за тунинг на двигателя иначе трудно ще ги върти
                      на първа бавна ще са "таман"
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #26
                        Имам нещо относно тунинга за Г класите, но ще го пусна в купувам-продавам.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #27
                          33" на двигател от 150 кс. няма проблем ,пробвал съм.Десо с неговея 123 кс. се оплакваше малко.Но ако тие слаб двигателя смени диференциалите с по-бавни. Но монтирането на по-големи гуми води много проблеми и преработки, пък няма и смисъл, ще вдигнеш клиренса с 15мм. и ще я шчупиш три пъти по-бързо.

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от terziev
                            33" на двигател от 150 кс. няма проблем ,пробвал съм.Десо с неговея 123 кс. се оплакваше малко.Но ако тие слаб двигателя смени диференциалите с по-бавни. Но монтирането на по-големи гуми води много проблеми и преработки, пък няма и смисъл, ще вдигнеш клиренса с 15мм. и ще я шчупиш три пъти по-бързо.
                            Чичо Ян е много прав Особено за трошенето ... Долфи с неговите 35" каретата ги няма за нищо - консуматив

                            Коментар


                            • #29
                              1950 кг е много малко, как сте го постигнали, моя вранглер без последните тунинги според кантара на технотест е 2200кг и то без резервата гума и крика, при заводски 1600


                              По-нагоре ти написах.Рязане и полиестерна смола.Плюс това даваш команда "всички екстри вън"

                              Коментар


                              • #30
                                то по вранглера екстри няма, варианта е да махна вратите и тавана но тогава трябва да си купувам екипировка за ендуро зада го карам, после сигурно и мотор и после е ясно какво се случва

                                колко конски сили е най - мощния двигател на Г класа който се кара в българия
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X