Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ми имам работа по него и по скоростите, и по този начин стават истински нещата и е удобно, на скоростите се прасна картера от удара и тампоните на двигатела са скасани двигатела и скоростите и те имат ново место заради раздатката щото са на кардан

    PS тука ти намерих една снимка захващането на носачите за шасито

    Коментар


    • Таззи система с по две пружини си я откраднал от мен. Ама да знаеш че не бях много доволен от тази конструкция.. Прекалено твърдо става и същевременно хода на колелото ми остава много къс. Имам в предвид спрямо пружините от 2000 лв. Обичам мерцедес. Мамка му и прасе.
      LZ1VMH

      Коментар


      • За любов си е ! Няма ждип с толкова здраво испълнение на рамата, данеговорим, че самото то просто е много на ниво... Виште само тампоните държащи купето и колко междинни тръби за уребряване на стрехите на рамата... и то дебели.... Абе немците хич неса щадяли материала! За момента за мен това е най-добрия сериен джип от популярните! Много здрав, блукажи и на двата моста... абе какво му трябва повече (луд шофьор)
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • goldy нищо не крада бре тва и децата го знаят, супер стабилен е така дори като сложа единичните мисля че ще си върна двойните после

          Коментар


          • А няма ли да си пречат 1 на друга при огъване и пречее не статични положения?

            Коментар


            • той каишин все едно не е виждал пружини на клапани на москвич и на 90% от автомобилите, че да му дава друг откривател топлата вода ааа пропуснах, че е хубаво едната да е с ляво навиване другата с дясно, за да няма застъпване!
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от Kaishin
                goldy нищо не крада бре тва и децата го знаят, супер стабилен е така дори като сложа единичните мисля че ще си върна двойните после
                Липства дължина на пружината. Мноого дървен става. Но си прав че за бързо каране е номер едно. Ти май точно за това го правиш .
                LZ1VMH

                Коментар


                • със блокажите това не му пречи на проходимостта вообще както се вижда от филмчето е проходим много повече от джипове с дълъг ход, но и хода ще си дойде на местото, пружините са с ч пръст разлика в диаметъра и за застъпване неможе да става и дума. дини влез в icq да ти дам снимките

                  Коментар


                  • Един въпрос - сменяме окачването, колата се вдига, всичко хубаво, но и съответно губи част от стабилността си в страничен наклон! Е, удачно ли е да се сложат фланци и какви, за да увеличим(запазим) стабилността в страничен наклон?!

                    Коментар


                    • ами удачно е доста дори, или се вземат джанти с отрицателно ЕТ, или фланци, а може и двете

                      Коментар


                      • Няма ли да натовариме много главините, ако фланците са 60мм.?

                        Коментар


                        • на гума 6 см?

                          Коментар


                          • Да

                            Коментар


                            • това е много най-много 3-4 см на гума или джанти борбет 16" около 1700 лв струват четирите

                              Коментар


                              • гадна работа, днеска свалям едната главина да сменям конусните лагери на шенкелните оси , при монтажа разбрах че ми е крива сферата от удара... нищо не става лесно при мен май

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X