Обява

Свий
Няма добавени обяви.

някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

    Здравейте колеги, искам да ви попитам дали някои знае може ли да се сложи шпер на газ 63 (молотовка) ? Ако може от какво стават,и каква е процедурата ?
    Последно редактирано от Yordan Kolev; 06-01-08, 22:22. Причина: Моля, използвайте главни букви в началото на изреченията

  • #2
    До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

    Хах...колега много интересн ник имаш, каква ще да е тази лада с две колелета?

    PS. не мога на лично поради това че е младши участник...
    Последно редактирано от quadra; 06-01-08, 22:56.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

      Тука ключовото са думичките Шпер и Молотовка

      Казвайте бързо спецовете по руското, може ли да се сложи?

      Интересно, би => да не може, щото шпер нали е немското за блокаж, та надали немски блокаж мое турнеш на руска машина, виж някакви руски блокировки, я от танк, бмп, брдм, бтр или нещо друго сукратено и почващо с б. Няма ли си Газ-кови шперове?

      Коментар


      • #4
        До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

        Няма значение от какво е, аз затова питам, защото незнам дали може да се сложи газков, примерно от газ 66. Та някои знае ли нещо по въпроса или каде мога да намеря тази информация? Благодаря предварително.
        Последно редактирано от Yordan Kolev; 07-01-08, 11:11.

        Коментар


        • #5
          До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

          Категорично НЕ колега.Самия мост дали преден или заден е съвсем различен.Аз имам Виетнамка от 7-8 години и съм сменил поне 3-4 и им знам кътните зъби.Молотовките са с различни деференциали,ръкави,полуоски,барабани и всичко.Ако си много навит и вироглав можеш да сложиш цели мостове но е много работа и трудно ще ги намериш и ще ти струват доста.

          Коментар


          • #6
            До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

            Много лошо,така установихме че виатнамкови нестават.Дали ще станат някакви блокиращи касети за тая молотовка,аиде приятели даите съвет .Азсъм много навит на една виятнамка ама нямам толкова пари,намерих една за 4500,защото ми трябва с документи да е.Мерси за дадената информация и ако още някои знае нещо по въпроса благодарен ще съм му да го сподели.

            Коментар


            • #7
              До: някои знае ли може ли да се сложи шпер на газ 63

              Ако се мъчиш да ги блокирваш ще ги натовариш много и ще се счупят.Блокажите са направени на специални касети които са много повече усилени.Самите касети няма да издържат.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X