Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове от Исузу Трупер стават ли за фронтера?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хъбове от Исузу Трупер стават ли за фронтера?

    http://www.pureisuzu.com/manual_locking_hubs2.htm


    тези хъбове дали ще станат за фронтера 2.0 къса база,96 година?имат ли фронтерите някаква разлика в хъбовете в зависимост от годините на прозиводство или всиките са с едни и същи?


    Поздрави

  • #2
    До: Хъбове от Исузу Трупер стават ли за фронтера?

    Хъбовете от Исузу 2 са същите. Има малка разлика в полуоските с автоматични и ръчни хъбове, но тя не е фатална. Точно тези няма как да ти кажа дали стават, щото не съм ги виждал отблизо. Питай Фанатик.Той си е поръчал такива от Америките и ако са пристигнали, ще ти каже дали ги е сложил. Тия, които се продават тук пак ги внасят от Гърция, но са АВМ.
    П.П. На Фронтера А няма разлика, а при Б няма хъбове....
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Хъбове от Исузу Трупер стават ли за фронтера?

      говорих с него,не са пристигнали,и май не ги е сложил още,защото има варинат да ми пратят такива и на мен,на прилична цена,но трябва ако ще ги взимам да дам заявката до утре и събирам информация,защото ако не станат,май ще заимам някой собственик на изузо с такива,или ще стоят паметник у нас,а парите не са малко?съвети някакви?

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: Хъбове от Исузу Трупер стават ли за фронтера?

        Май няма да се заимам с такива красавици защото май ще има проблем с доставката,и няма да стане
        ами ще събирам $ да си взема от тук,но при тези цени свят ми се завива и скоро едвали ще стане.А всичко беше добре измислено за доставката,но се прецакаха нещата.


        Поздрави

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X