Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

    Колкото пъти го гледам това с танка все се чудя какво точно са искали да покажат. Че Рейндж-а може да се бЕга с танк на добре утъпкан черен път? Къде е интригата?!? Виж, ако танкът стреляше наистина, щеше да е интересно ...

    А за феновете на Марката - нещо късичко, но истинско

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #47
      До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Колкото пъти го гледам това с танка все се чудя какво точно са искали да покажат. Че Рейндж-а може да се бЕга с танк на добре утъпкан черен път? Къде е интригата?!? Виж, ако танкът стреляше наистина, щеше да е интересно ...
      Ами... Организирайте надбягване на нещо от класа и годината на производство на Рейнджа, но от вашите марки с танк на танков полигон или на сходен терен, та да видим интрига. ЛР - къде е интригата!? Нещата са предначертани.

      Коментар


      • #48
        До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        Самочувствието от правилния избор няма как да не се повишава.
        А извън пътя наистина е отрезвително - колко много може ЛР и колко малко шофьора /визирам себе си/. Изключително прав си и за двете неща!
        Адмирации че още с първия, си направил правилния избор.
        Аз съм ги пробвал всичките на 90%, и още не мога да кажа кой е правилния.

        А щом ти не можеш да караш, значи това колко може ЛР от клипчетата го знаеш.
        Полезни са значи.

        Коментар


        • #49
          До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Адмирации че още с първия, си направил правилния избор.
          Аз съм ги пробвал всичките на 90%, и още не мога да кажа кой е правилния.

          Така е! Дори погледнато във философски план, лутането из всевъзможни пътища не извежда на верния път. А дори да изведе, лутащият се не разбира, че е стъпил на Пътя и продължава лутането си. Затова е нужно съзнанието да е стъпало над желанията - тогава то /съзнанието/ги овладява /пътищата/ и намира Пътя. За да се отърси човек от страданието на живота, трябва да преодолее жаждата за съществуване. Демек - овладяването на смисъла игнорира суетата на непълните очи.
          Защо ли виждам усмихващи се фенове?

          Коментар


          • #50
            До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

            Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
            Адмирации че още с първия, си направил правилния избор.
            Аз съм ги пробвал всичките на 90%, и още не мога да кажа кой е правилния.

            А щом ти не можеш да караш, значи това колко може ЛР от клипчетата го знаеш.
            Полезни са значи.
            Пламене, това е тема за фенове на ЛР. Може би аз съм един от малкото, които знаят какво може джипа в реални условия. Сещам се и за още двама - Яро и Виктор. Та не виждам смисъл от това да се подклажда спор, ненужен никому, със закачки. Покарай и ти твоя Джийп 35 000 км. само на черно, в реални условия някъде в Африка, Азия или Австралия и тогава аз със кеф ще коментирам пуснатата от теб тема.
            Ние си се кефим на возилата, ако мненито на някой е различно, не е тук мястото. Това е тема за истински фенове, случки и дори весели клипчета за марката. И мерси на Чаво за краткия, но истински клип.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #51
              До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

              Е що така се депресирате. Аз също съм фен. И съм карал даже. Без Воуг.
              И надъхващи клипчета ви пуснах. Къде го видя това подклаждане на спор не знам.
              Усмихни се бе Злати. Нали си фен.

              Коментар


              • #52
                До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Ех мечти.
                Трудно ще намериш Ланд Ровер на Лъвския гръб. Интереса към марката в Америка е нулев. Ама те американците не знаят какво да карат.
                Ето един документиран случай.

                http://www.youtube.com/watch?v=ti65qL4DPZ0

                Като го гледам наистина е така. Въпрос на нерви. Но този ровър както се е качил.. сигурно е и слязъл :-) едва ли си стои там на върха като паметник.
                LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                Коментар


                • #53
                  До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                  Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
                  Ето един документиран случай.

                  http://www.youtube.com/watch?v=ti65qL4DPZ0

                  Като го гледам наистина е така. Въпрос на нерви. Но този ровър както се е качил.. сигурно е и слязъл :-) едва ли си стои там на върха като паметник.
                  Ето за този клип говорех. Но аз го търсих като "lion's back", а той е бил "lions back".

                  Коментар


                  • #54
                    До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    О да. Спорта се продава прилично.
                    Аз, да кажа нещо като -пълен аматьор.Прави ми впечатление ,че "спорта",независимо от факта ,че с Х5 са .....близки ,та спорта отвъд океана ,държи космически цени сравнение с Х5.Лично мнение ,с което не ангажирам.Е това ,за мен е"за всеки влак си има пътници...",без да имам нещо против определена марка.Пазар.
                    B+

                    Коментар


                    • #55
                      До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                      Леле-е-е-е, що нещо сте изписали бре, момци?

                      Значи:

                      1. На Лъвския гръб УАЗ469 подскача като планинска козичка - не можеш го стигна.(точка)

                      2. Относно клипа с танка и Рейджа - ако танкът беше руски...Да, естествено, руски! Например 72 или 80, жална му майка на английския паркетник(или който и да е друг)! До 30 секунди щеше да е дал фира. (точка)

                      Ето го и Диското:
                      http://www.youtube.com/watch?v=PcgT3y35CXQ&NR=1
                      Последно редактирано от Lazar; 27-05-08, 01:36. Причина: не тоя линк, а другия

                      Коментар


                      • #56
                        До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Леле-е-е-е, що нещо сте изписали бре, момци?

                        Значи:

                        1. На Лъвския гръб УАЗ469 подскача като планинска козичка - не можеш го стигна.(точка)

                        2. Относно клипа с танка и Рейджа - ако танкът беше руски...Да, естествено, руски! Например 72 или 80, жална му майка на английския паркетник(или който и да е друг)! До 30 секунди щеше да е дал фира. (точка)

                        Ето го и Диското:
                        http://www.youtube.com/watch?v=PcgT3y35CXQ&NR=1
                        Абе аз бих се замислил с УАЗ-ката да мина от там, не за друго но често им изключват раздатките (на моята се е случвало нееднократно!), а това би било (меко казано) Лошо преживяване там

                        Коментар


                        • #57
                          До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                          Колеги, я дайте да оставим темата на тези с LR... щото хубава си беше... а колкото до т.н. "Лъвски гръб" има писано достатъчно по въпросът тук, специално даже се бях и потрудил да ви намеря точните градуси наклон и прочие... Накратко за който не му се търси:

                          Нищо сложно, няма 4х4 машина която да не може да се качи там... друга тема са хората които карат... има със сигурност много такива които не могат... С по-голям наклон и не по-малко "атрактивен" участък мога да предложа на всеки който има достатъчно здрави нерви да се пробва... Викаме му газопровода... градусите му с няколко повече от "лъвският гръб"... Само дето за сравнение на марки не става защото там са се качвали всички които са поискали... лично съм бил свидетел за почти всички марки за които се сещате... Да не говорим че на същото място пък съм гледал как го взема Долфи на пета с пълна газ... надолу...

                          А и да не пропусна, там са се качвали / слизали и Дефендер и камилата че даже и един Рейндж... толкоз за "лъвският гръб" - не го вземайте за някакъв страшен критерии...

                          Я сега си продължете с темата и оставете "лиричните" отклонения...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #58
                            До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                            Венци е прав, газопровода е покрит с пясък, чакъл и тук-таме пръст, за разлика от Лъвския гръб, които е солиден пясъчник, т.е. скала с много добро сцепление. По газопровода аз съм слизал и съм се качвал и с Дифендър, и с Диско, и с УАЗ.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #59
                              До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                              Какво направи Кейти през дългия си уикенд...
                              Може да научите оттук:
                              http://youtube.com/watch?v=PLyb9CCWQog

                              Коментар


                              • #60
                                До: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

                                Това е сладко

                                ето още нещо интересно и от мен

                                http://www.youtube.com/watch?v=u2yv2pnJAKA&NR=1

                                и едно извращение на тема дифендър

                                http://www.youtube.com/watch?v=gcGYb...eature=related
                                Последно редактирано от SG; 27-05-08, 18:04. Причина: добавен линк
                                LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                                LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                                [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X