Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една фероза ама с десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Още една фероза ама с десен волан

    Ааа, има и по-зле. 4000км с Нива. Това не го пожелавам на никой. На мен и 300 ми няха достатъчни.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: Още една фероза ама с десен волан

      Здравей, аз също съм се замислял над този въпрос.Най-много ме притеснява факта, че ако закача достатъчно тежка каравана без електрическа спирачка, спирачния път ще е "олеле майко", вместо да натискам спирачка ще е по-добре да викаш през прозореца да ти направят път.Тя ферозката си е лека кошница и това ме притеснява, другото е че с тоя 1.6 мотор за кое по-напред (нея ли да си влачи, караваната ли да тегли).
      До тук с песимистичния (аз се опитвам и леко хумористичен да го направя) преглед на въпроса!Според мен ферозата ще си тегли каравана без особени проблеми стига всичко да и е изправно и да забравиш за скорост над 100 км/ч, но ако си с каравана и без това не е препоръчително да караш с много по бързо.

      П.п. Дръж ни в течение с идеята и осъществяването, ако мога да помогна с нещо съм на среща
      Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
      Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X