Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Механична инжекция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Механична инжекция?

    Първоначално публикуван от go go go
    маханична инжекция
    Колега що е туй незнаех че има и такова нещо на какъв принцип работи това чудо?
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

  • #2
    ами нещо като механичната помпа на дизелите, за повече инфо моля някой по компетентен да включи
    drive alive

    Коментар


    • #3
      http://www.diakom.ru:8001/spravka/vprisk/index.html

      Коментар


      • #4
        Дявол Коледа

        Тоя сайт на мен неще дами се отваря
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • #5
          Re: Дявол Коледа

          Първоначално публикуван от Дявол Коледа
          Тоя сайт на мен неще дами се отваря
          Сигурно си скаран с руския

          Коментар


          • #6
            Дявол Коледа

            То че съм скаран скаран съм ма и сайта наистина неще да ми се отваря малко ми е странен нета и неще
            ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
            тел.088четири 9едно9 4нула4
            -------------------------------------------------------

            Коментар


            • #7
              ами общо взето значи че няма електроника която да отваря дюзите а се управляват от механичен разпределител който върши цялата работа и според налягането което праща към дюзите те се отварят и разпръскват горивото и работи на по високо налягане от обикновената инжекция

              Коментар


              • #8
                дамммм, доста сложна механична система
                drive alive

                Коментар


                • #9
                  забравих да добава че всичко се управлява от една клапа която стои на входа на въздушния поток на мотора и се отваря и затваря от това буталата колко смучат въздух

                  Коментар


                  • #10
                    на "а-уди" се среща и то по точно на моделите преди 91-ва! Даже и на 80-ките го има! И се обяснява - "гори много, оди малко"! А когато решиш да газифицираш, в настройката и мамата спира да помага и се стига до продажба на следващ балък
                    4ао
                    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                    Коментар


                    • #11
                      Карах една 124-ка с такова нещо и изобщо не съм възхитен
                      За газ - забравете... Дори да я направиш на газ след известно време не става за бензин. Харчи като ламя, а върви като асансьор.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        и Г забрави. след малко тунинг на тази клапа която говоря мотора ми се реже кат пистарка дет викат , на газ предишните тапанари беха сложили ена плочка дето затваря 60% от потока но след смяната с точната тоа проблем се реши . мисла че ми дава възможности на 90 % от капацитета на мотора механиката

                        Коментар


                        • #13
                          за бензин не става после щото запушва дюзи което може да се реши много лесно или ако си е палиш сутрин на бензин , а не да не са пали на бензин няколко месеца и после да искаш сичко да бачка като преди

                          Коментар


                          • #14
                            питай терзиев, той знае какво се пипа по инжекцията зада започне да върви както трябва и да харчи повечко

                            има едно принципно положение, ако искаш колата да върви газоват ауредба се изхвърля незабавно и се сипва бензин 100 октана с октан бустер
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              на газ може да се направи да гори двойно, но и да върви много повече от на бензин! Лошото е загряването! Неподценявайте газта!
                              4ао
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X