Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипа замръзна .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джипа замръзна .

    Джипа ми замръзна сутринта, целия .... първо слизам, пробвам да отключа, алармата изпиуква обаче вратите не се отключват ... викам си нормално, замръзнала е ключалката и реших да вляза през багажника ама и там зор, ръчках натисках и о чудо, отключи се . Обаче врата на тавана и тя замръзнала и не се отваря ... е проврях се отдолу, добре че седалките бяха свалени че минах, почнах да дърпам копчето за отключване ама не ще, с клещи яко дърпане, блъскане надолу нагоре ръчкане и накрая се отключи и вече супер изнервен сядам на шофьорскто място и аха да запаля ама съедитителя и той замръзнал, викам да запаля двигателя да постопли и ще се размрази ама тракера нали американец и не пали без съединител ... и така съединителя взе малко шутове и хлътна и запалих ама пък не ще да се връща после ... ми добре че няма кой да ме глобява че съм закъснял за работа щото отидох в 11 вместо в 10 .
    Бе исках да питам за някъв спрей против замръзване ама викам да кажа и за кво ще го използвам
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

  • #2
    До: Джипа замръзна .

    Няма. Сушене му е майката. Палиш мотора, включваш раздатката на неутрална за да върти и кутията да грее маслото, пускаш печката, отваряш вратите и отиваш отвънка да пушиш.
    Пък като стане -30...-50, го увиваш целия с черги и брезенти до земята, а отдолу буташ два прожектора по два киловата да му светят на резервоара и на мотора цяла нощ. Така и мостовете не се одървят съвсем.

    Коментар


    • #3
      До: Джипа замръзна .

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Няма. Сушене му е майката. Палиш мотора, включваш раздатката на неутрална за да върти и кутията да грее маслото, пускаш печката, отваряш вратите и отиваш отвънка да пушиш.
      Пък като стане -30...-50, го увиваш целия с черги и брезенти до земята, а отдолу буташ два прожектора по два киловата да му светят на резервоара и на мотора цяла нощ. Така и мостовете не се одървят съвсем.
      Ама тва всеки ден ли ? Утре като навали пак сняг и пак ще се намокри, кво да го суша, по добре да си влизам през багажника
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        До: Джипа замръзна .

        Подсуши добре уплътненията на вратите и ги намажи със силиконов спрей против замръзване. На другия ден все някоя врата ще се отвори. Палиш и чакаш да позагрее, както е писал колегата. А съединител не ми е замръзвал никога.
        Успех.

        Коментар


        • #5
          До: Джипа замръзна .

          Ще замръзне как няма да замръзне я кажи какъв дъжд валя в Бургас и посля яко студ и ето ти резултата, добави и това че си кабрио и си съвсем скован. Нормално е в нашия град влажноста е голяма и това допринася за замръзването на невъобразими места. Спасението е колата да не нощува на усоини мест,а спирай я така че сутри да я огрява слънцето а вечер да не е на директен вятър.

          Коментар


          • #6
            До: Джипа замръзна .

            Ми, всяка. Ако го мокриш всеки ден. Ако е все под нулата - ще изсъхне и нищо. Ако е над - пак нищо. Ама ако денем е мокър а нощем истински студ - сутрин ще е това.
            Там не замръзва чиста вода, ами мръсна. Значи - обикновенно значително под нулата.

            Коментар


            • #7
              До: Джипа замръзна .

              Абе как няма да замръзне, ти що не спомена на хората че вечерта беше на акция там дето снегорина беше закъсал и издрапа оня бус от снега. Натъпкала се е с л...а и после естествено е замръзнала. Добрата новина е че след четири месеца вече няма да имаш тия проблеми

              Коментар


              • #8
                До: Джипа замръзна .

                Оппа!
                Айде сега разказвай каква станало
                Джамбазов само намекна.
                Моля.
                [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

                Коментар


                • #9
                  До: Джипа замръзна .

                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Абе как няма да замръзне, ти що не спомена на хората че вечерта беше на акция там дето снегорина беше закъсал и издрапа оня бус от снега. Натъпкала се е с л...а и после естествено е замръзнала. Добрата новина е че след четири месеца вече няма да имаш тия проблеми
                  Иии верно бе, на пода имаше 2 пръста вода замръзнала
                  Ама се надявах да пръсна с някъв вълшебен спрей и повече да не замръзва
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #10
                    До: Джипа замръзна .

                    По пронцип има едни спрейове.Около 400мл.Пръскат на 3-5 метра.Свалял съм 2 см лед покрит с педя сняг за минута-две от челното стъкло.По ОМВ-тата ги има.
                    А ако ти се занимава с глупости-една туба 3-5л антифриз концентрат или Течност за чистачки(пак концентрат) и поливаш отгоре...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      До: Джипа замръзна .

                      И вижда как му расте черния дроб. Мани ги тия отрови.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Джипа замръзна .

                        Първоначално публикуван от priap Преглед на мнение
                        Оппа!
                        Айде сега разказвай каква станало
                        Джамбазов само намекна.
                        Моля.
                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=24297
                        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                        Коментар


                        • #13
                          До: Джипа замръзна .

                          Днес сутринта и Уазката беше мощно замръзнала. Врати,съединител и ръчна. ( Не ме бийте. забравил съм ръчната вдигната). Докато загрее бая понамириса на феродо.

                          Но е нормално след един ден дъжд и два дена сняг.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Джипа замръзна .

                            Първоначално публикуван от Pursie Преглед на мнение
                            Днес сутринта и Уазката беше мощно замръзнала. Врати,съединител и ръчна. ( Не ме бийте. забравил съм ръчната вдигната). Докато загрее бая понамириса на феродо.

                            Но е нормално след един ден дъжд и два дена сняг.
                            Съединител не ми е замръзвал на друга кола, не знам дали е нормално ... дано като поизсъхне да спре да замръзва ... пък за ключалките ще пробвам със тия спрейове, да видим какво ще стане
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #15
                              До: Джипа замръзна .

                              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
                              Съединител не ми е замръзвал на друга кола, не знам дали е нормално ... дано като поизсъхне да спре да замръзва ... пък за ключалките ще пробвам със тия спрейове, да видим какво ще стане
                              Ще стане.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X