Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на табла.....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на табла.....

    Мисля да сменя таблото на фронтерчето,моето е старото,новото е къде по-хубаво,старото имам чувството че е правено от първолаци в час по труд и техника с теслата,възможно ли е това,имали някакви разлики,по непотвърдена информация всичко трябва да е ок,да съвпадат буксите,но реших да питам тук за по-компететнтно мнение.

  • #2
    До: Смяна на табла.....

    100% ще маш ядове!
    Сменял съм табла на коли с 2 години разлика в производството, визуално еднакви, но е имало различия
    Предлагамти да не се захващаш. Или ако се захванеш ти трябва и другата фронтера до твоята и само да сваляш и монтираш
    Рак, мерак и простак не се лекуват!!!

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на табла.....

      Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
      Мисля да сменя таблото на фронтерчето,моето е старото,новото е къде по-хубаво,старото имам чувството че е правено от първолаци в час по труд и техника с теслата,възможно ли е това,имали някакви разлики,по непотвърдена информация всичко трябва да е ок,да съвпадат буксите,но реших да питам тук за по-компететнтно мнение.
      Пиши лично съобщение за ISUZO,той има и знае всичко за Фронтера.
      Предполагам,че ако го купиш от него новото табло,
      може и да ти го смени.
      Той е твоят човек,но според мен неси заслужава тази манипулация.
      Ефекта ще е същият,само дето ще си ватрешно с $
      Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на табла.....

        да мисля май да мина само с еди нов волан,а парите за таблото да сменя хъбовете с ръчни?


        Поздрави

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на табла.....

          И според мен ще е много по добре, освен това новите волани май са с еърбег и пак не си е работа.

          Коментар


          • #6
            Смяна на табла.....

            Волана ще го сменя,ще взема някакъв от вектра или астра,еаърбег не ми трябва,а другото в ръчни хъбове


            Поздрави

            Коментар


            • #7
              До: Смяна на табла.....

              Бе що се занимаваш с глупости .... Като толкова държиш на волана иди някъде да ти го тапицират с кожа и ще стане като нов.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: Смяна на табла.....

                не ми харсва нейният волан,с тези три лъча,иглежда много зле(лично мнение),мисля че един друг ще и стои много по добре,относно хъбовете ще търся начин да се снабдя с ръчни,ако стане номера ще пиша.

                Коментар


                • #9
                  До: Смяна на табла.....

                  А защо смяташ, че от Вектра или друг Опел ще стане? Не забравяй, че на Фронтера само емблемата и мотора са на Опел. Ако се захванеш с присаждания, рискуваш да и стои като подарен
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    До: Смяна на табла.....

                    може и така да стане,до нас има морга и то доста голяма,отивам там с джипанета,свалям и меря и гледам,ако не стане,ще карам с нейният,не чу му има нещо ами ми е грозноват

                    Коментар


                    • #11
                      До: Смяна на табла.....

                      Ми то това му е хубавото ..... Вервай ми, никога не бих се замислил дали един волан е хубав или грозен ..... Важното е да е удобен.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        До: Смяна на табла.....

                        да важното е да е удобен,но за мен някак си не се връзва,или може би не съм свикнал още

                        Коментар


                        • #13
                          До: Смяна на табла.....

                          Действително старото табло на фронтерата е доста дървено... яко олд таймер а за воланче не е толкова проблемно,един си беше сложил даже спортен волан смешки

                          Коментар


                          • #14
                            До: Смяна на табла.....

                            в мобилето имаше една дълга база с накрайници на асупуха,спотрни неща в салона,волани,много смешно стояха,но вкусове всякакви

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X