Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BG Topo Maps

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: BG Topo Maps

    Чак сега успях да сформулирал въпрос дето отдавно ме беспокои. Какво пречи да се оправи ОФРМ картата в частта й на реките и зелени площи? Нима не е възможно да се взема даните от Google Earth? Щото в сегашната ОФРМ вече твърде дразнящи тези реки, взети според мен точно от Бг Топо Мапс!

    Коментар


    • #77
      До: BG Topo Maps

      Чак сега успях да сформулирал въпрос дето отдавно ме беспокои. Какво пречи да се оправи ОФРМ картата в частта й на реките и зелени площи? Нима не е възможно да се взема даните от Google Earth? Щото в сегашната ОФРМ вече твърде дразнящи тези реки, взети според мен точно от Бг Топо Мапс!
      Аааа, не тук този въпрос! Тук http://forum.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=94

      Коментар


      • #78
        До: BG Topo Maps

        Там не смея, че веднага ще ми обяснят че и така е добре.

        Коментар


        • #79
          До: BG Topo Maps

          Интересно...

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Там не смея, че веднага ще ми обяснят че и така е добре.


          Работи се усилено по въпроса с реките, ще за готови за 4.90, т.е. март-април. По GE има да ги цъкаме 2 години, а и не се виждат.

          Коментар


          • #80
            До: BG Topo Maps

            Уфффф, олекна ми е. И в този път съм се разминах с доживотен бан!

            Коментар


            • #81
              До: BG Topo Maps

              По повод снимката, така като гледам е направена за MapSource от *img файл с помоща на Gmaptool , защото бинокълчето за търсене по адрес не е активно. По-интересна е истинската версия за MapSource .

              Коментар


              • #82
                До: BG Topo Maps

                Може пък някой да се захване да свали трак от реките с водоустойчив GPS .
                На някои места ще си е направо рафтинг .
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • #83
                  До: BG Topo Maps

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Интересно...





                  Работи се усилено по въпроса с реките, ще за готови за 4.90, т.е. март-април. По GE има да ги цъкаме 2 години, а и не се виждат.

                  Добре де, наистина малки рекички не се виждат, ама поне да оправите граници на зелени площи... някога.. във версия 5.хх? Те поне се виждат добре в GE.

                  Коментар


                  • #84
                    До: BG Topo Maps

                    Колега за "зелените площи" както ги наричаш нещо бъркаш ландшафтното покритие е най-новото за страната към момента и е възможно най-детайлното ,а не като архивните нискобюджетни снимки които използва GE за по голяма част от страната. Реките и водоените ще са променени в следващата версия. Ако много държиш заповядай да поработиш при мен с малко истински сателитки може и да направиш някой квадратен километър следващите десетина години.

                    Коментар


                    • #85
                      До: BG Topo Maps

                      Е браво на вас. Ще чакам с нетърпение следващият ъпдейт! И ако все пък ще сложите хоризонтали, то от мен ще бъде наистина РУСКА и наистина хубава ВОДКА!

                      Коментар


                      • #86
                        До: BG Topo Maps

                        И аз съм фен на хоризонталите но няма как да сложим истинските, 90 гигабайта са, за да влезат в ГПСа почват едни уедрявания, компромиси с детайлност и точност които ги скапват. Истинските слагам само на специализирани карти обхващащи малки площи.

                        Коментар


                        • #87
                          До: BG Topo Maps

                          оффф , а какво е GE?

                          Коментар


                          • #88
                            До: BG Topo Maps

                            Първоначално публикуван от asterix85 Преглед на мнение
                            оффф , а какво е GE?
                            Земята на Гуглето би трябвало да е.

                            Коментар


                            • #89
                              До: BG Topo Maps

                              Земята на Гуглето би трябвало да е.
                              Да вееее

                              Коментар


                              • #90
                                До: BG Topo Maps

                                Добре де, нали има карта с готови хоризонтали, BG TOPO 20m, Що да не я сложите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X