От: Kарта на Турция за Garmin
С конкретните точки и мен ме "пусна" по трасето, по което и теб. Възможни причини според мен :
На трасето, което според теб е правилно да има някакви промени. Малко вероятно.
В новата карта неправилният път да е маркиран като по-бърз. (faster time)
Причината да е Mapsource.
Пробвал ли си как го дава GPS-а ти ? Тук ще ти кажа, че маршрута между две едни и същи точки при една и съща карта (беше някоя от версиите на турската) ми е даван различно от MapSource, от 255W и от 1450. Беше в Истанбул. Три апарата, три мршрута. Софтуера на Гармин няма стигане, ама прекалено много време инвестирах в усъвършенстването му и нямам сили да започвам с IGo или нещо друго. Подготвям си маршрутите на MapSource, после ги настройвам на GPS-а, т.е. му задавам някакви междеиннио задължителни точки ако не е същия. Така като тръгна знам, че Nuvi-то ще ме карая по пътя, който съм избрал в къщи на спокойствие пред екрана на монитора. Отнема мал;ко повече време, но пък не пътувам всеки ден я...
С конкретните точки и мен ме "пусна" по трасето, по което и теб. Възможни причини според мен :
На трасето, което според теб е правилно да има някакви промени. Малко вероятно.
В новата карта неправилният път да е маркиран като по-бърз. (faster time)
Причината да е Mapsource.
Пробвал ли си как го дава GPS-а ти ? Тук ще ти кажа, че маршрута между две едни и същи точки при една и съща карта (беше някоя от версиите на турската) ми е даван различно от MapSource, от 255W и от 1450. Беше в Истанбул. Три апарата, три мршрута. Софтуера на Гармин няма стигане, ама прекалено много време инвестирах в усъвършенстването му и нямам сили да започвам с IGo или нещо друго. Подготвям си маршрутите на MapSource, после ги настройвам на GPS-а, т.е. му задавам някакви междеиннио задължителни точки ако не е същия. Така като тръгна знам, че Nuvi-то ще ме карая по пътя, който съм избрал в къщи на спокойствие пред екрана на монитора. Отнема мал;ко повече време, но пък не пътувам всеки ден я...
Коментар