Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за един руски филм?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за един руски филм?

    Здраввеите понеже по голямата част от форума са на години по-големи от моите а и са любители на руското(това е всеразбран факт)искам да ви попитам за един филм които бях гледал по тогаващният първи канал ,сегащната Българска Национална Телевизия (незнам дали има разлика сигурно няма)

    Един руски филм в които деиствията се развиваха в комунистичеко време сигурно е филм 80 година. И имаше едно момиче което беше изнасилено от 3 момчета ,в последствие едно от момчетата се оказа син на полковник от милицията , и естествено милицията нищо не направи срещу момчетата ,тогава дядото на момичето продаде някаква своя малка вила в някакво село и си купи нелегално драгунов от няква сергия на пазара и за да отмасти за иснасилването на внучката му ги застрелваше един по един ,тогава за първи път видях драгунов-наистина произведение на изкустовто... и беше много яко
    сигурно ако не се сещате за филма ви се струва супер смешно щото
    от каде идва тоя дядо надрусан ли е ,а внучката му и тя толкова ли е проста да ходи при пяни момчета ,а тоз драгунов защо го продават на пазара ,дали мога да си купя драгунов и на другата сергия до него домати,краставици и магданоз.
    Сигурно се някои ще се сети за филма ,аз го помня вече кам 7 години ,ама името не ,велик филм ама да видим някои ще се досети как се казваше русолюбците трябва да се сетят

  • #2
    До: въпрос за един руски филм?

    "Ворошиловски стрелец",в гл.роля-Михаил Улянов
    Игнат Донев 0899952444

    Коментар


    • #3
      До: въпрос за един руски филм?

      вааа не съм пуснал темата още пък вече отговор ,тва е няква телепатия сигурен съм

      сега ако някои каже от каде да си го изтегля цена няма да имате

      Коментар


      • #4
        До: въпрос за един руски филм?

        http://masterstb.com/details.php?id=16724

        намерих мерси много ... честита нова година

        Коментар


        • #5
          До: въпрос за един руски филм?

          Първоначално публикуван от Макса Преглед на мнение
          Здраввеите понеже по голямата част от форума са на години по-големи от моите а и са любители на руското(това е всеразбран факт)искам да ви попитам за един филм които бях гледал по тогаващният първи канал ,сегащната Българска Национална Телевизия (незнам дали има разлика сигурно няма)

          Един руски филм в които деиствията се развиваха в комунистичеко време сигурно е филм 80 година. И имаше едно момиче което беше изнасилено от 3 момчета ,в последствие едно от момчетата се оказа син на полковник от милицията , и естествено милицията нищо не направи срещу момчетата ,тогава дядото на момичето продаде някаква своя малка вила в някакво село и си купи нелегално драгунов от няква сергия на пазара и за да отмасти за иснасилването на внучката му ги застрелваше един по един ,тогава за първи път видях драгунов-наистина произведение на изкустовто... и беше много яко
          сигурно ако не се сещате за филма ви се струва супер смешно щото
          от каде идва тоя дядо надрусан ли е ,а внучката му и тя толкова ли е проста да ходи при пяни момчета ,а тоз драгунов защо го продават на пазара ,дали мога да си купя драгунов и на другата сергия до него домати,краставици и магданоз.
          Сигурно се някои ще се сети за филма ,аз го помня вече кам 7 години ,ама името не ,велик филм ама да видим някои ще се досети как се казваше русолюбците трябва да се сетят
          Макс, звънни 0896739001 имам филма на диск. Да ти го дам. Симеон.
          СТОП! Изчетох ти поста докрай и си вземам думите обратно.
          Последно редактирано от Симеон; 02-01-08, 16:35. Причина: Разсъжденията на Макс.

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за един руски филм?

            Бях гледал краят на филма преди години по телевизията.Вчера случайно попаднах на него в Замунда и го гледах отново.Филмът е много хубав.
            http://www.youtube.com/watch?v=nDRI4CPVDw4

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за един руски филм?

              Гледах го по някоя от телевизиите супер
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X