Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Газ Газела 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Как ли се реже малко парче от рамата? Същата история съм чел за рама на чисто нова ГАЗ-ка. Явно е някакъв руски фолклор...

    Коментар


    • #17
      ето това за първи път го чувам но е голям майтап

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Yordan Kolev
        Първоначално публикуван от ninja_1
        Първоначално публикуван от Yordan Kolev
        Това го чувам за втори път. Предния беше преди година и половина и май го четох тук във форума.
        Предния път то го разказах на хижа Бунтовна.Мммда-чувал си го
        Предния път го чух (четох) преди да те познавам но, беше абсолютно същото и ставаше въпрос пак за газела.
        Аз пък сега,като се прибирах видях Асен(това е единия от въпросните с ГАЗель-ката)и го поразпитах,та тази случка се развива някъде 2000-2001г.Сега като се замисля и аз я знам някъде оттогава.Дали е легенда?
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #19
          Тя легендата е много стара и съществува в много вариации, даже Хейли пишеше, че като усетели работниците на конвейера че някой майстор си е заплюл конкретна кола, и си я пудри за да си я купи точно нея после, за да се изгаврят с него му заварявали бутилка от Кока Кола в прага - честито
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #20
            пък аз помислих, че заваряват бутилката за да вземат "дефектната" кола с намаление...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              Та после нали се сещаш какъв приятен звук в един иначе тих като билярдна топка шосеен крайцер
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                Подобна история, но от преди 30 - 40 г. Мой далечен роднина, работи в МВР. На някакъв вътрешен търг си купува мерцедес - от тия с конските глави. Дизел. Мечта! Колата била конфискувана от някакъв контрабандист. Делото приключено и се продава. Всичко ОК, но докато си кара по улиците в София (по онова време повечето са паваж) нещо тропа... Заслушал се и определил, че тропането идва от една от вратите. Отваря вратата в гаража и какво да види: - две стегнати на фишек рола със златни монети. Явно не открити при първоначалния оглед. Като съвестно ченге отива и предава монетите. Дотук добре, ама колата я взимат за повторен оглед и така я разкостват, че вече не става за нищо. И този мой чичо остава с пръст в устата. В рода ни е като пословичен случай..
                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X