Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА ! :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА ! :)

    Уникална почти хард разходка спретнаха днес "Риск Клуб Габрово" по идея на Янчо Терзиев Събрахме се около 10-ина джипа и 4 АТV-та. Сборното място бе пред магазина на Вера и ОМВ и колоната пое към Узана водена от Йосиф и Краси Колев. Времето беше с нас и специално за разходката беше слънчево, без вятър и достатъчно сняг !


    Първото изпитание беше продължително изкачване в дълбок сняг, на пръв поглед лесно, но тук се отказаха доста автомобили и заобиколиха по обиколния път АТV-тата минаха почти без проблем Тук двете МицуШибита изненадващо излетяха без проблем, едното беше на Андро ототбора на "БалканСтар", а другото е "бегачката" на Терзиев за сезон 2008


    И тъкмо си тръгнахме в туристическо темпо и всичко бе наред, срещнахме ловджии, които ни предупредиха за паднали дървета, ама ние сме отворени и печени и си продължихме А дърветата ни чакаха...дълги, дебели с корени, които не помръдват


    Андро пак спаси положението, имаше БРАДВА И стана едно бъхтене...по българската система един бачка, 10 гледат



    Най-после стана работата и продължихме, трасето бе част от "Габрово Трофи 2006" и предлагаше доста интересни спускания по снега, кални локви и технични преминавания...








    Следваше първата почивка за преброяване на оцелелите Много интересен факт, всички си бяха на лице... ( ATV-тата бръмчат по снега зад гърба ми, ама и те са тук, макар, че не бяха Bombardier )



    Терзиев подкрепян от Маринов обяснява на Иво Върбанов, че МитсуШибитата са номер 1 и Тойота залязва бавно но сигурно...

    А на Терзиев му писна да ги снимам и взе и той фотото - "Папараци, аааа "



    Големия купон започна на това изкачване, тук се направиха няколко десетки опита за изкачване от всички, НО излязоха само Янчо, Андро и едно Сузуки... И то излязоха от първия път, без мъки...




    А тези, които се бяха изкачили гледаха сеир и вървяха залагания



    Наложи се да тегля и аз с ATV-то... Добре, че не е Кавазаки, че нямаше да мога да изтегля колегата... Снимката е дело на Пламен Русев, браво на него !!! Да почерпи веднага !!!



    Ако си мислите, че това е Тойота и я кара Иво Върбанов и го теглят на лебедка, то това е зрителна измама...



    И понеже с джип не успяха да изтеглят високопроходимата Тойота, публиката и пилотите взеха нещата в свои нещата и изтеглиха с колан и 10 човешки сили ( Маринов се брои за 2, защото има опит )



    После всичко си тръгна нормално...имаше малки баирчета с много сняг на върха...




    Ето на това място на горната снимка се оказа, че Wrangler трябва да правят само дънки и джинси, с джиповете нещо са се изложили...
    И пак МицуШибито го изтегли...
    И други затънаха като Краси Колев и проклинаха защо не са си купили "Bombardier"


    Опитахме се да "затънем" и с Бомбардера ама не става...то да не е Кавазаки, че да затъва...


    В края на тази готина разходка нормално беше и да завършим с готина софра... Задушения заек беше уникален



    А пилотите на "Зундерт Тим" не си губеха времето... Убедиха Дидка кое е истинското ATV, а тя ги попита защо са с джипове и двамата...





    В заключение искам да кажа, че беше един добър завършек на една добра година за оффроуда и ендурото !!! Точно такива излизания и разходки събират в приятелска атмосфера познати и непознати фенове, бъдещи състезатели в двата шампионата !!!
    P.S. Имаше и други с фотоапарати, нека пуснат и техните снимки, аз карах от време на време и не успявах да хвана всичко...
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-12-07, 22:14.

  • #2
    До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

    Браво пичове много се кефя като гледам снимките ейсега след около две седмици идвам и аз в клубъ

    Коментар


    • #3
      До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

      Да много приятна разходка, благодаря на домакините, че ни поканиха и повозиха малко сред природата.
      Малък коментар от мен, защото цяла година слушам разни работи за мицубишито. Какво забелязвате на тази снимка?


      За вас не знам, ама аз виждам само мицубишита и защо, защото другите не можаха да се качат или ползваха помощни средства



      Веднага, ще кажете колите не стават, шофьорите не могат и т.н. Не е вярно, тази червена Тойота се кара от Иво Върбанов и виждате снимката след 3-4 опита и е 3.0 ТД мечтата на доста хора в този форум.
      А другите заобиколиха няколко километра през храстите.
      Та да не чувам повече коментари ако обичате.

      Коментар


      • #4
        До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

        Краси Колев да пусне снимките-компромат и да не се ослушва...

        Коментар


        • #5
          До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

          Много хубава разходка сте си спретнали и на мен ми се идваше но тъй като бях по дънки ( вранглер ) се въздаржах

          Коментар


          • #6
            До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

            Ето още снимки на участниците, направени са от Мария Върбанова на финала на разходката !




            Коментар


            • #7
              До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

              компроматите ги пускам на ли4ни саобщения с банкова сметка
              ако нямам отговор ха познаите

              Коментар


              • #8
                До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

                Иване, имаш уникална джипка, браво.
                Тук му е мястото да ме хване яд, че продадох моето......
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

                  Това за митсубишето, супер гадна джипка!!! Сажалявам , че не се сетих по рано ,докато карахме още да я утаркалям , да видим Ванката какви снимки щеше да показва и как да коментира. Митсубишето представлява един самостоятелно разхождащ се двигател , затова купувайте си Гкласи.С този пост рискувам тази кола да остане вечно моя или на някой моргаджия ,но тя това и заслужава.

                  Коментар


                  • #10
                    До: "МицуШиби"- НОВИЯ ХИТ В ОФФРОУД ШАМПИОНАТА !

                    Е Терзиев Г-класи немаше за да направим сравнение. Но ако имаше можеше и повече да пиша. А можеше и марките да станат 2. За една добра джипка винаги ще се намери клиент, въпрос на предлагане и цена.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X